čtvrtek 28. března, 15:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: vlastina
Status: začátečník
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

imunita

Datum: 24.08.2010 09:33
 

please smileyDobrý den pokud máte zájem o přírodní produkt české firmy tak nahlédněte zde [okg-zdravi.webnod.cz] coffe smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Nicola
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 27.04.2013 14:20
     

    Zdravím. Dětem dávám na posílení imunity laktobacilky od biopronu. Jsou to cucavé bonbonky, které jim chutnají a navíc se jim díky nim zlepšila imunita. Taky bych neřekla, že jim takový bonbonek může pomoci. Ale po pročítání pár diskuzí hodně maminek právě preferovali tyto laktobacilky. Takže jsem dala na ně a vyzkoušela je. Zabraly i nám a konečně nemusíme pořád řešit jak na imunitu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: imunita

     
     
  • Autor: mirandaa
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 13.10.2013 16:03
     

    Na zlepšení imunity mě pomohla Hlíva 800mg z lékárny, je nejsilnější na trhu, čistě přírodní a skutečně pomáhá, i v práci si kolegyně všimly, že už jsem nebyla dlouho nemocná, nechytají se mě ani rýmy a kašle a hodně mi pomohla i proti únavě, která mě dost obtěžovala

     
  • Autor: katcha29
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 10.11.2013 22:15
     

    OK Alfa na imunitu je kvalitní bylinný produkt. Já ho kupuji v obchodě PorceZdravi.cz ,

    protože tam mají poštovně zdarma a dobré reference.

     

    Jinak doporučuji začít s otužováním. Sama na sobě cítím, že je moje tělo mnohem odolnější proti běžným chorobám

     
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: imunita

    Datum: 27.06.2014 13:04
     

    Já jsem si s imunitou u dětí už taky zažila svoje, ve chvíli, kdy mi starší dcera nastoupila do školky začalo peklo, protože tam na ní vždycky někdo něco "prsknul", ona to "prskla" doma a chytil to nejprve mladší syn a posléze většinou i já grinning smiley Byl to takový začarovaný kruh, nicméně na žádné vitamíny nevěřím, takže to jsem u dětí ani nezkoušela a sama u sebe mám odzkoušený biopron forte, probiotika, takže jsem stejně přistupovala i k dětem, dneska už se naštěstí dají koupit kvalitní probiotika i pro děti, u nás konkrétně to vyhrál biopron méďa a díky tomu se to postupně začalo zlepšovat.

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: imunita

    Datum: 15.10.2014 10:30
     

    hmmmm, zajímavéééé. Mě místo prášku dost pomáhá cvicčit a otužovat se + jóga. Taky to není špatný.

     
  • Autor: Slaviena
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 12.02.2015 12:13
     

    Já mám doma desetiletého syna, který tak 3x do roka onemocněl a ležel s antibiotiky. Já nejsem žádný zastánce atb, ale když se neustále jednalo o nemoci typu bronchitida apod., nedalo se moc nic dělat. V letošním školmím roce jsem mu zkusila dávat Wobenzym, o kterém jsem se dozvěděla přes známou, která to dávala své devítileté dceři a moc jim to pomohlo. Honzík bral enzymy od října cca měsíc vkuse, ráno i večer, a zatím se držíme. Vypadá to, že se mu imunita dala nějak do pořádku smiling smiley.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: imunita

    Datum: 12.02.2015 13:25
     

    Já jako malá ležela každou chvíli s antibiotikama a angínou, tak do 4. možná 5. třídy. Pak jsem dostala morče a další angínu jsem měla po 20-ti letech. Někde jsem pak četla, že morčata prý bacila stáhnou na sebe. No u mě se to určitě povedlo. Starší kluk - chodili jsme na miminkovské plavání a k doktorům jen na očkování, Byl zázrak, že vůbec chytil neštovice. Mladší chrchlal v první třídě ve školce a pak vždy, když se do té konkrétní učebny vrátil kvůli spojení. Takže něco bylo tam uvnitř. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Jak zmizel z 1. třídy, měli jsme pokoj.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: imunita

    Datum: 12.02.2015 13:53
     

    jen poznámka, mořče živé na hraní a mazlení, né k jídlu grinning smiley grinning smiley grinning smiley Lidi jsou dnes zblblí různejma pilulela a čajema, tak pouze přikládat zvenčí, nikoli užívat vnitřně winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: imunita

    Datum: 12.02.2015 16:05
     

    Jistě, Wobenzym je dobrý úplně na všechno, hlavně uleví od nafouklé peněženky grinning smiley Už s těmi reklamami běžte někam angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: imunita

    Datum: 12.02.2015 16:57
     

    Kdyby děti chodily do přírody, normálně se trochu "umazaly" na louce či v lese, nebo na zahrádce. Doma nebylo vše stále desinfikováno, tak nejsou žádné prášky potřeba..

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: imunita

    Datum: 28.01.2016 09:50
     

    Dobrý den, já taky nejsem zastáncem dopování dětí nějakými sajrajty, proto si dávám veliký pozor co jim dávám jak k jídlu tak k pití. Na druhou stranu dnešní doma, kde jsou všechny nemoci zmutované a co si budeme povídat, příroda je plná postřiků a dalších sajrajtů, co pouzívají lesníci atd...aby ochránili to své už se to moc srovnávat s tím jak to bylo za nás nedá...Vyprávění o tom jak manžel snědl kuřince na dvorku, jak jsem jedla písek...dneska bych měla strach, že se dítě píchne o infikovanou jehlu...Já dávám jenom laktobycily baby a to od útlého dětství a můsím říct, že jsem ráda, prptože nemoce se nám vyhýbají!

     
  • Autor: Marika83
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 20.06.2016 23:34
     

    U malých dětí je problém, protože spousta zdraví prospěšných věcí se pro děti uplně nedoporučuje. Aspoň ty bylinné čaje, ale zas je problém s chutí. Ale taky už jsme slyšela, že se dá zdraví dost pomoci užíváním probiotik. Dokonce jsou probiotika přímo určená pro děti. Na podzim s tím začnu, at je malá fit.

     
  • Autor: Paja83
    Status: nováček

    Re: imunita

    Datum: 01.03.2017 09:01
     

    Nejhorší je asi první školkový rok u prvorozeného dítěte. Tam jsme se holt nějaké té rýmičce a kašli nevyhli, ikdyž jsme dbali všech zásad... Pak jsme nasadili u obou dětí Preventan Junior, 1 tabletku denně a zdá se nám to rozhodně lepší, žádný nudle, žádný bolení v krku..imunita je určitě posílenější thumbs down love smiley thumbs down

     
  • Status:

    Re: imunita

    Datum: 28.10.2019 20:24
     

    Já třeba osobně dávala malé kozí kolostrum od Betuly, vyzkoušejte nám to moc pomohlo. Předtím jsem měla malou ze školky furt doma.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: imunita

    Datum: 28.10.2019 20:43
     

    Andy, proboha ... jsi ženská nebo chlap? Máš v tom trochu zmatek angry smiley .

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.