čtvrtek 28. března, 21:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Posílejte fotografie! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: carlos
Status: expert
https://eu.zone..
Výsledné hodnocení: 5

Ignis Brunensis 2016

Datum: 19.06.2016 21:01
 
dsc_7731.jpg
Další fotografie:
Ze včerejšího večerního ohňostroje v rámci Ignis Brunensis. Letošní focení se mě na rozdíl od loňska aspoň trochu povedlo. Ale žádná sláva to není stydlin. Mám zase o zkušenost víc, takže na příště to snad už bude dokonalejší eye rolling smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 19.06.2016 21:04
    Hodnocení fotografie "Ignis Brunensis 2016": 5
     
    Než jsem album rozklikla, říkala jsem si, kde jsi byla na výstavě kaktusů. grinning smiley grinning smiley

    Krásné fotky. Vypadá to jako podmořský svět. A to i po rozkliknutí. winking smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (19.06.2016 21:11)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 19.06.2016 21:04
    Hodnocení fotografie "Ignis Brunensis 2016": 5
     
    Nádhera thumbs down
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 19.06.2016 23:06
     
    dsc_7726 z.jpg
    Další fotografie:
    Kaktusy !!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley No koukal jsem na fotky jiných, a musím konstatovat že jsem naprostý břídil. Ale na druhou stranu ti "lepší" měli ovšem V.I.P. místa k focení, kam se obyčejný smrtelník nedostane. Loni jsem měl jen Špilberk, protože jsem neodhadl výšku prskavek. Letos jsem výšku zvládl, ale nevystředil. Navíc mě ulítla barevná teplota, takže prvních pár desítek fotek je jen červených. Narychlo jsem přepínal z vlastního nastavení na žárovky/výbojky. Ale zase jsem si pohnul trochu s výškou, ale to už stejně pomalu ohňostroj končil. Nehledě na to že mě vypovědělo službu dálkové ovládání spouště, tak jsem to mastil prstem. Taky to kvalitě moc neprospělo. No nic, příští rok už mám místo rezervováno winking smiley

    P.S. každý rok ovšem poletuje nad Špilberkem buď vrtulník nebo letadlo, takže musím občas nějakou fotku smáznout, protože mě to tam dělá pěknou paseku, tedy nejenom mě (viz foto - první je moje, druhá od profíka))
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 19.06.2016 23:11
     
    Musela to být úžasná podívaná!
    Musím se tu usmívat, že v záplavě prskajících světýlek řešíš takový detail jako je další světelná čárka letadla. grinning smiley
    Tak holt se pozná profík od bohapustého amatéra mé kvality. stydlin
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 20.06.2016 07:33
    Hodnocení fotografie "Ignis Brunensis 2016": 5
     
    nádherné fotky, nádherná podívaná (kdysi jsem se byla dívat u přehrady)
    thumbs down

    Ale mám z toho rozporuplné pocity, nádhera na pohled, ale toho smradu a randálu, stres pro zvěř i zvířata. confused smiley
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 20.06.2016 07:59
     
    Dříve to bylo jen ve městě, buď na Špilberku nebo na Petrově, střídalo se to. Ale pak někdo dostal geniální nápad s přehradou a bylo po srandě. Takhle si focení člověk mohl nacvičit, a pak na tu poslední už jít s plnou parádou. Ale jak říkáš Hani, zvěři v okolí přehrady to neprospívá. "Zvěř (sběř) městská" je vůči randálu imunní, ba naopak, sama jej tvoří grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    No jo Věrko, k čemu mi budou červené šmouhy a čáry, když hrály do všech barev. Ten čmoud je vždycky problém. A nedej bože aby bylo deštivo nebo bezvětří, v konečném důsledku fotka pak vypadá jako by Špilberk chtěl lehnout popelem grinning smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 20.06.2016 14:45
     
    thumbs down
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 20.06.2016 15:08
     
    Carlosi jsi fakt dobrej a zbytečně skromnej thumbs down
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Ignis Brunensis 2016

    Datum: 22.06.2016 20:37
    Hodnocení fotografie "Ignis Brunensis 2016": 5
     
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Co se jinam nehodí (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.