sobota 20. dubna, 15:49 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:38
     
    green goddess 003.jpg

    Díky všem, to jsem si za dva dny zase pěkně početla, chválím zvolené téma.... Jinak já při psaní v angličtině i němčině používám jen slovo dřevo, protože višchni, se kterými jsem měla co dočinění ohledně koupě roubů či výměny, psali Wood nebo Holz... Ani jsem se zatím nad tím nepozastavila smiling smiley smiling smiley

     

    Raduško, krásný pozdrav ze zimní a pokud donosí poupata ti noví Tahiťani, tak to bude určitě pastva pro oči, na ty se těším moc....thumbs down thumbs down

     

    A Radovi vyklíčila Moorea Mellow x Moorea Master Green, moc gratuluju, super zpráva...

     

    A nakonec malý pozdrav ode mne ze skleníku. Taky už nakvétají, tak snad toho bude brzy více, a jsou mezi nimi i druhy, které ještě nekvetly, tak se těším moc ...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:42
     

    Teeeeda holky vy válíte grinning smiley thumbs down thumbs down

    Míšo paráda a áno, je to tá Moorea, díky thumbs down winking smiley už ma nenapadlo to sem dopísať ako som došiel domov, viem, že tá mama bola nejaká mne neznáma stydlin smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:47
     

    holky, to je nádhera thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:52
     

    to je nádhera, holky thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Když vidím ten bílý ibišek.....Nevíte, který čistě bílý ibišek roste na vlastních kořenech? Hrozně bych nějaký čistě bílý chtěla, ale nechci roubovaný

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:54
     

    Jani to by mohol byť najskôr Swan, aj ja ho chcem, ten rastie dobre a na vlastných koreňoch smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 20:55
     

    Jani: co takhle Swan Lake, mám.... Akorát nemohu najít fotku....

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:00
     

    Swan, Jani, vypadá jako brasilie, ale je čistě bílý, Radka na ně roubuje, myslím, takže na svých kořenech umí dokonce živit další smiling smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:01
     

    Nene, Radka to už oľutovala thumbs up ale nech napíše sama, myslím ohľadom tých Swanov...

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:01
     

    Verčo asi kolem 150 exotů a kolem stovky buchlovičáků, caira, briliantů a takových těch jako Hanne, Cuban Variety, Fuchsian Belle, Royal Yellow, Porto, Catherine atd atd, plus roubovanci a semenáči no je toho hafosmiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:04
     
    003.jpg

    s vámi se nemůžu rovnat ani zaboha, ale po dlouhé době mám taky kvítko.....září jak sluníčko

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:05
     

    Děkuju, budu se po něn muset podívat. Myslím, že Laelia nebo Kruh ho nabízeli smiling smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:09
     

    Radko, od léta 2010 jsi posbírala 150 kultivarů exotů a 100 standart? - to je dejme tomu za 18 měsíců? .-) to je 14 měsíčně, plus semenáče a roubovanci, tebe budu muset ukázat mužíkovi, a prý že já jsem šílenec smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:12
     

    Verča má recht, takto som sa na to ešte nepozeral grinning smiley teda som to nikomu nepočítal spinning smiley sticking its tongue out tongue sticking out smiley winking smiley

    Raduš všetko inak o.k.??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:16
     
    swan lake.jpg

    jj Rado má pravdu na swanech se rouby parádně chytají, takže si je nechávám do zálohy pro případ nouze o podnože, ale teď mi odešly 3 ibišky roubované před rokem na swany Voodoo Quen, Tah. Princezna a Alen Sue, no a u všech šly do háje podnože. Takže swan jen jako nouzovka pokud se roub chytí a povyroste tak přeroubovat. Toť moje zkušenost se swany.

    Míšo Nádherné kvetení oba jsou naprosto luxusní, to je krásné poděkování za to že dostali nový ibi domečekflower smiley flower smiley flower smiley

    Jani tohle je bílý swan, pokud budeš na jaře chtít řízek napišwinking smiley

    Rado gratulace, super zpráva další úspěšně naklíčená Moorea

    Já jsem dnes objevila taky jednu Moorea Bella x Moorea Kaina Blue a zatím se mi drží ještě Moorea Black blue, ale je to z té várky semínek co z 6ti vyklíčily 2 a semenáček ten růst zatím taky moc nehrotí, jsou to dva lístky sedící na substrátu tak uvidíme

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:21
     

    Radko, díky, jsi moc hodná, ale pokud budou někde mít hotovou rostlinu, objednám si ji. Mně moc kořenění nejde sad smiley Mám úspěšnost tak 30%. Pokud ho neseženu, tak tě poprosím

    Jinak mohu srovnat velikost stejně starých semenáčků a Moorey jsou bezkonkurenčně nejmenší. Vyklíčily mi sice skoro všechny, ale jsou to pidižvíci. Mají už dokonce i 2 patra pravých listů, ale vysoké jsou asi 3 cm

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.