pátek 29. března, 14:32 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 23:20
     

    No asi tak nějak Františku grinning smiley , kdybys doma potřeboval něco opravit písni, podělím segrinning smiley

    Rado já už to zatím zkoušet znovu raději nebudu, abych náhodou nestrhala našeho pošťáka grinning smiley

    Naštěstí se mi to slovíčko hned nějak nezdálo, hodila jsem ho do googlu znovu a málem mě jeblo, naštěstí dorazila Lenča tak to hned uvedla do pořádku, no co aspoň se druhá strana zasmála a asi si pomyslela, že jsem totální idiot grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 23:29
     

    Tak teraz som sa aj ja dobre pobavil grinning smiley Ale také faux pas som aj ja už zažil veľa krát, že mi napísali, že nechápu čo im píšem grinning smiley grinning smiley

    Nuž čo, človek sa učí, nikto nieje neomylný grinning smiley thumbs down

    A teda popísal som kadejaké bludy!!! eye rolling smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 23:29
     

    Tak to je taky dobrý :-). Z angličtinou naštěstí problém nemám :-). Ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych si s někým dopisoval :-). Tedy ohledně ibišků :-)

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 23:31
     

    Na jednu stranu u mě dobře, to bych neměl v bytě žádný kredenc, ale samé police na ibišky aj...

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 00:06
     

    Radko, pokud si pamatuju dobře, ty jsi tady nebo na CS psala, že děláš ibichy od léta 2010, já mám pro tebe potěšitelnou teorii - podle všech zatím získaných informací soudím, že vrostlé keře ibišků budou držet semeníky ochotněji než mladší verze smiling smiley Taky květů pro případné plánovité kříže bude víc smiling smiley Nehledě na to, že s tvým dítkem budete mít za chvilku sbírku větší než Buchlovice smiling smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 08:30
     

    Svatá pravda Veroniko , nebude to u nich jako Rotta , ale druhý Starkl..grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 08:35
     

    Tssssssssss už jsme lepší jak Buchlovice grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley , ne co do počtu rostlin, ale co do množství druhů určogrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 08:39
     

    Ještě dvakrát odepíšu do zahraničí a bude to napůl Františku.

    Rado já jsem se sama taky pobavila, ale i z venku chodí občas taky písma, že luštím. Někdo píše že by chtěl vyměnit dřevo (ne rouby nebo řízky), tak bych mohla nabídnout sebe. Co se týká jazyků jsem dřevo naprosto prvotřídní grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 08:54
     

    jo a dík za info Verčo, mě to nijak netrápí co se chytí chytí se co ne jde na hnůj. Já na to nejdu nijak vědecky, mám je pro radost a když se zadaří jsem ráda, když ne tak si zanadávám a je to. Angličtina chybí moc, ale učit se jsem líná a taky je mi líto času, to jej radši trávím u ibichů. No a konec konců víš jak se to říká, čím blbější sedlák tím má větší brambory. A mockrát se mi už potvrdilo, že o co víc jsem se snažila o to víc to stálo za houby a když jsem něco udělala halabala, tak to bylo super.

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 09:14
     

    No Raduš = BUCHLOVICE...winking smiley

    Nedáš sa na podnikanie s ibišákmi??? grinning smiley thumbs down

    Niekedy sa pýta aj drevo, to je jedno, v podstate sa nejako vieme dohodnúť so svetom thumbs down

    Alebo im pošli nejaké polená čo máš pri krbe grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 09:22
     

    asi nedám Rado, nevím jestli by mě to ještě tak bavilo, kdybych to měla jako práci a povinnost

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 09:34
     

    Presne!!! Môže mi niekto tvrdiť, že ten predaj robí pre radosť kvôli ľuďom-ha ha thumbs up neverím takému človeku ani pol slova, je iné predať pár prebytkov a iné dovážať rastliny vo veľkom...coffe smiley

    Klíči mi ďalšia Moorea love smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 09:35
     

    jaká, Rado? Pochlub se!

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 09:43
     

    Tak takúto záludnú otázku som nečakal grinning smiley

    Neviem confused smiley nie som doma, viem že je tam tatko Moorea Master Green, ale mamka teraz netuším, po 6tich dňoch je už von zo zeme , celkom si švihla tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rory (13.01.2012 09:57)
     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 10:58
     

    Hehe, tak jsem se hned po ránu pobavil :-). Joo, našteští nejsme v česku, tady by nám s klidem nějaký vykuk to dřevo poslal.

    Hmm, na Moorey jsem koukal. Asi si to zakážu koukat na takový krásný věci..

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.