pátek 29. března, 05:54 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: madlenka
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 19:59
     

    Verčo krásné kveteníthumbs down ,foť ať se můžem kochat, když u nás ani poupátkothumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 20:47
     

    Ženy, já vás nechci mást, já myslela, že je to jasné - tohle bylo kvetení přes skoro dvěma měsíci, jen jsem chtěla Radovi ukázat, mezi čím jsem opylovala smiling smiley 

    Pardon, nenapadlo mě, že to usadíte do současnosti, teď mi tu kvetou leda občas citrus a nějaký phal smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 20:53
     

    Tak mi Susan napsala, něco nemá, tak to nahradila a hned poslala. Tak se mooc těším love smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 20:56
     

    Tak som sa sem prelúskal konečne smiling smiley 

    Veronika ty si aj také obyč krížila?? Aj sa ti zadarilo??? Mne tie obyčajné nechcú nosiť semeníky a čo je horšie, nedarí sa mi vôbec koreniž obyčajné ibišky, to už čo je?????

    Zakorením exota a obyč nie?? stydlin smiley angry smiley

    Jani gratulujem!! Zas budeš vysádzať, aj ja to rád robím a ešte radšej vrúbľujem, keby bolo na čo eye rolling smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 21:09
     

    Hehe, já mám na co, ale nemám co Rado :-D

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 21:23
     

    to tak býva, síce opačný problém, ale je, inak by to bolo až moc jednoduché eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 21:26
     
    skupinka_adonicus.jpg

    smiling smiley Jani, paráda, doufám, že ti jako náhradu Susan šoupla nějakou pecku smiling smiley Jejich osivo je dobré, tak se máš na co těšit winking smiley

    Rado, křížení obyčejňáků dělám opravdu v chládku - předloni jsem to zkusila poprvé, jen na dvou květech, jeden semeník upadl, druhý dozrál, semen bylo jen šest plných - o opylování, nařezávání semen atd. jsem věděla tou dobou houbeles winking smiley 

    Letos na podzim jsem už do toho šla nepoměrně poučenější - křížení obyčejných vícedeňáků vyžaduje prý pozdní podzim, když potvůrky po letnění dokvétají, vlhko a dost chladno, tihle moji byli opylení při nějakých 18C a v té teplotě je udržuju. Já mám teď už vybranou "velkou mámu" - to je Adonicus Salmon - prcek má na sobě teď čtyři zrající semeníky, ale obávám se, že ten jeden bude skoro prázdný, každopádně na udržení semeníků je tohle můj naprostý favorit, nehledě na to, že na jeho barvu a tvar květu mám prostě slabost.

    Takhle kvetla tahle ibišková máma v listopadu smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 09:30
     
    orange mocha x tequila sunset.jpg
    Další fotografie:

    Veroniko, pošle mi tahle křížení a ještě psala, že něco přidá. To bude překvápko. Jen mě mrzí, že neměla 2 křížení s Irish Spring

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 09:37
     

    Jani, krásný! Vypadá to, že máme ze stejný várky :-). Tak to jsem na to svoje taky zvědav :-).

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 09:40
     

    Už aby vykvetly, co? Ale když už čekám u jedné fialky na květ šestým rokem, na ibišky si taky počkám winking smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 09:45
     

    eye popping smiley teeeda Januľa, paráda thumbs down

    Orange Mocha je môj sen, ale ibišek mať, nie semiačko, je to nádherné kríženie!! Držím palce, aby bol z neho krásny ibi, koľko si pobrala semien z tých krížení??? smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 10:09
     

    Po dvou semínkách. Pokud vyklíčí obě, jedno půjde stejně z domu winking smiley Místa je málo

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 10:16
     

    Ja sa hlásim na to jedno čo pôjde z domu, tak držím palce, aby vyrástli obidve z každého kríženia, ale len z toho prvého kríženia by mi stačil semenáčik, určite sa nejak dohodneme winking smiley thumbs down love smiley flower smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 12:01
     

    winking smiley Já si počkám, až to bude kvést grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 12.01.2012 12:26
     

    Ta Tequila na druhém obrázku - je výborný materiál na další křížení, tam druhý semenáč z ní nikam nedávej, zamlouvám si pyl smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    ...a ten Wallflower se Sebastianem jakbysmet smiling smiley Někam je prostě vecpi smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vyrkaz (12.01.2012 12:29)
     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.