čtvrtek 28. března, 20:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 10:31
     

    Taky přeji dobré ráno...smiling smiley smiling smiley U nás taky poprašek sněhu, ale na semenáčcíh pozoruju jaro... Krásně teď kličí a přirůstají thumbs down thumbs down

    A děkuji za pochvalu ibišků, vyřídím jim to winking smiley winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mishana (14.01.2012 10:32)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: madlenka
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 11:34
     

    Míšo poprašek sněhu jo? U nás napadlo docela slušněgrinning smiley pejsci si to užívají a já takyangry smiley s hadrem za nimagrinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 11:56
     

    Mám prý jet stavět sněhuláka do Plzně s vnukem prý, to určitě -a já tak vyhlížím již jaro.Ted jsem upravil ibi, spočítal ztráty, no bude to jako vloni. Nic naplat , budu muset doobjednatgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Ale nové lístečky rostou , tak snad nebude nejhůř. Takže Rado, ty máš dnes pouze půlku dortu ????

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 12:11
     

    Franto tobě odešly některé úplně? já mám některé skoro bez listů, ale pořád doufám že začnou rašit a neodejdou úplně.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 12:25
     

    Ano, a už vím čím to je,moc jsem jim topil 24-25C v pokoji, když jsem to stáhl jak jsem psal před měsícem ,na 19-20C, a zkrátil je napolovic , tak se vzpamatovávají a rostou nové lístky.I Taková Rosalind a Lilly T. jsou kaput.Radko neboj, tvá E.Paoloni drží,ikdyž je stále stejná.thumbs down

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:06
     

    Jo, Fando, chtělo by to zimní zahradu, nedá se něco takového třeba na zimu někde pronajmout?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:26
     

    Zdravím, jen nahlížím flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:35
     

    Zimní mají naši na chalupě v Podkrkonoší, ale ted je zasypaná 50 cm sněhem.grinning smiley grinning smiley . No v paneláku se nedají dělat žádné divy.

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:48
     

    Drahuško, jen chci poděkovat - byla jsi první, kdo mi kdy poskytl nějaké informace o tropických ibišcích smiling smiley a navíc, jak jsem si sama ověřila, zcela pravdivé a naprosto realistické smiling smiley Ještě jednou díky smiling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:55
     

    Já mít doma 19-20 stupňů jako Fanda,tak bych asi určitě zmrzla ...grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 13:59
     

    Když už jsem se sem konečně dobojovala,hned bych vás všechny poprosila o radu. Mám nějaké nové semenáčky a až delší dobu mají jen dva děložní lístky. Odmítají vytvořit pravé listy, dá se nějak pomoci,nebo jim mám ukázat,kde jsou popelnice ? Díky.grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 14:19
     

    Leni, určitě jim popelnici zevnitř neukazujwinking smiley Mají dost světla?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 14:22
     

    Veru jsou na jižním okně a odspodu pěkně vyhřívané. Fakt nevím,kde je chyba. Zkusím koupit stimulátor růstu,existuje i pro výsevy a budu čekat na zázrak please smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 14:26
     

    Leni , to chce čas, nech tomu volný průběh, vždyt je leden, hlavně teplo a svělo.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 14:30
     

    Mně už ale pomalu dochází trpělivost,jeden se takto nehýbe od půlky listopadu a ostatní dva od začátku prosince !!!angry smiley angry smiley angry smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.