úterý 23. dubna, 15:27 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:32
     

    Jasan Rado už mám zapsáno smiling smiley

    Míšo nedohazuji, jen jsem odpověděla na dotaz, ale musím říct že zeťák - ibiškář to není marný smiling smiley a za Moorey mooooc děkuji, taky doufám že ještě nějaká vzejde

    Jani dobrou, to je teda radost v sobtu a o půl páté,

    Tak jsme dali s dogouškem večerní krátkou prochajdu na vyvenčení a snad už mám dnes hotovo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:38
     

    Tak teď Raduš nevím, co máš zapsáno - jestli Rada seznámit s dcerou anebo rezervovat Swana....grinning smiley grinning smiley No to byste měli ibi-království thumbs down thumbs down

    Jinak prosím neděkuj za Moorey, to byla maličkost... Jsem zvědavá, jak nám všem pokvetou, bude srovnání...thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:42
     

    teda Míšo ty jsi číslo grinning smiley grinning smiley grinning smiley jasan že rezervovat swana, no je fakt, že s Radovými vědomostmi a mojí neutuchající snahou a Lenčinou šikovností by to bylo parádní winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Radkaa (13.01.2012 22:43)
     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:44
     

    No, vidíš, já to tušila :-) :-) Téedy my se někdy společně nasmějeme grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:56
     

    jj to je potřeba si prodloužit život, já jsem tak strašně zvědavá na první květ semenáče ať je jakýkoliv, kéž by se nějaký posnažil už letos v létě to už jim bude přes rok a půl tak by mohl

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 22:57
     

    No to by byla československá ibišková fúze :-). Rado, nie fúzy, to je niečo iné :-DD. spinning smiley sticking its tongue out

    Devil je opravdu krásný Míšo :-)

    Janičko, Swan Lakea mají i Buchlovice

    [www.fuchsie-buchlovice.eu]

     

    Ale osobně bych ho bral rozhodně od Radky. Měl by pro mě větší cenu winking smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 23:09
     

    grinning smiley Neviem na čo skôr reagovať grinning smiley thumbs down

    Radko ďakujem veľmi pekne za zapsání winking smiley mimochodom aj ja som veľmi šikovný stydlin smiley winking smiley

    A ďakujem za kompliment o mojich vedomostiach, jo, len keby boli všetky z vlastných skúseností, teória je na prd od ľudí čo žijú v inom pásme, to sa už nás ani pomaly netýka thumbs up smiling smiley

    Mrkám, že Míša dnes válí grinning smiley grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley thumbs down

    Raduš s tým semenáčom sme na tom rovnako, tiež mi je jedno aký bude, len nech niečo zakvitne smiling smiley please smiley smiling smiley

    Ale ja si ešte počkám, nemám ani ročné, ale aj také môžu kvitnúť, ja som optimista smiling smiley

    A Vlado v tomto prípade viem, čo je to fúze winking smiley smiling smiley , ale ďakujem za upozornenie grinning smiley winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 23:13
     

    Joo, je fajn, že je tu i legrace :-D. Těším se moc na fotky Vašich semenáčků! A také jsem zvědavý jestli to třeba náhodou nebude zrovna nějaká pecka a podařila by se zaregistrovat?!

     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 23:17
     

    Děkuji všem za pochvalu ibišků, jsou to drobné radosti, bez kterých by nešlo žít smiling smiley smiling smiley Ale jinak už vám všem přeji dobrou noc, jdu s hafíkem ven a pak si nechat zdát o ibišcích :-)

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 00:29
     

    Tak jsem se sem, lidi, ještě po půlnoci vrátila, abych zjistila, jak vypadají předběžná jednání o československé fúzi a, Radko, musím ti říci hned dvě věci:

    a) tři dcery mě žádné slabosti pro růžovou nenaučily, ale ty tvoje tmavě růžovo-fialovo... ibichy se mi začínají podezřele líbit nono smiley

    b) jakmile sfúzujete s Radou, tak se k vám pochopitelně pokusí nacpat do rodiny nějakého potomka i Kwekerij, kolik máš dětí? grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 06:52
     


    Mishana napsal(a):

    Jani: probůh v sobotu v půl páté? to je hrůza!!!!


     

    no jo, v nepřetržitém provozu se to tak občas přihodí. winking smiley A přiznám se, že už nerozlišuju všední dny a víkendy, co mám děti z domu. A těch ranních v měsíci taky není tolik

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 08:37
     

    Lidičky tak jsem to dneska všechno ze včerejška pročetla,byli jste fakt aktivní což se mi líbí, zasmála jsem se hned po ránu a nemůžu jinak než všem co Vám to kvete moc pochválit,opravdu super květy ibíšků.thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 09:10
     

    Míšo parádní květy v tuto dobu. Má měl radost ,že už bude jaro, mé holé kmínka rostlinek se zelenají lístky a ono dnes venku poprašek sněhu a -4C.

    Rado dnes je svátek Radovana u nás , ale ty jsi Radostav , že ?

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 09:31
     

    Dobré ránko smiling smiley

    Franti áno, ja som Radoslav, aj u nás je dnes Radovana, takže mám polovičné meniny - RADO grinning smiley thumbs down winking smiley

    Tu je teraz okolo nuly a polooblačno, ale v noci zas nasnežilo a aj sa riadne ochladilo oproti teplotám čo boli v týždni thumbs up

     
  • Autor: matina
    Status: nováček

    Re: Ibišek 2

    Datum: 14.01.2012 09:39
     

    MÍŠO,RADKO,IRISKO TIŠE ZÁVIDÍM VAŠE KVÍTKAflower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.