čtvrtek 28. března, 19:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 10.01.2012 22:30
     

    Ja ich mám každý deň na očiach, tak mi to nejak nedošlo ako narástli, ale hrabal som sa vo fotkách a keď som to zbadal, tak som sám ostal dosť prekvapený, som sa s tým musel podeliť smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 00:29
     

    Tyjo, Rado, tebe bych chtěla mít doma, jak to máš krásně uspořádané, krásná značení i s fotkami, to vypadá na komínky ve skříni, chválím a hodnotím pozitivně, kdysi jsem psala sloupek na téma komínkáři vs. kupičkáři, ten můj je, bohužel, kupičkář, respektive mohl by v tom školit eye rolling smiley 

    Gratuluji k přírůstkům a fandím ti, aby se ze semenáčků vykulili krasavci thumbs down

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 09:50
     

    Ďakujem Veronika smiling smiley

    Tak musí v tom byť nejaký prehľad thumbs down

    Ale kominkár veru nie som, ale ani kupičkář winking smiley taký zlatý stred, ale komínky by si u mňa márne hľadala grinning smiley

    Dúfam, že niečo zakvitne čím skôr, aj tento rok by už mohlo grinning smiley please smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 09:51
     

    Chválím nejen kvetení a úžasné semenáčky thumbs down flower smiley, ale také tuhle prima přínosnou diskuzi, to se v knihách nedočtete, docela mne to navnadilo začít také zkoušet nejen ibi .

    Jinak mám doma jednoho komínkáře a dva kupičkáře (no, spíš skládkaře) a ze zkušenosti - není mezi nimi příliš velký rozdíl. Ti dva mne se.ou neustílým tvořením nepovolených skládek kdekoliv, nejlíp tam, kde zrovna uklidím a ten třetí je svou pořádkumilovností a systémem taky .... únavný. eye rolling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 11:09
     
    11.1 001.jpg

    já nejsem ani kupičkářka, ani komínkářka, ale u kytek jsem asi komínkářka grinning smiley Na fotce dva z mnoha fialkových komínků korunovaných ibimiminy

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 11:34
     

    Jani eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley 

    Ľudia keď sa tak na to pozerám, tak normálny nezainteresovaný človek by si o nás nemyslel určite nič dobré, toto už je choroba grinning smiley

    Teda ale máš to parádne!!! thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 11:38
     

    Ahojky všem smiling smiley Tak nevím, co mám chválit dříve...

    Jani ty jsi borec, to je nádherný fialkový ústav thumbs down thumbs down A jak ti pěkně kvetou..thumbs down thumbs down A ani na část těch fialek nesvítí denní světlo?

    Rado, máš jedničku s hvězdičkou, tedy na těch fotkách je vidět obrovský pokrok semenáčů thumbs down thumbs down To je lepší než skleník thumbs down thumbs down Jsem u vytržení!!!

    Veroniko: taky moc pěkné, tak at se ti daří , velmi slibný začátek semenáčkové sbírky thumbs down

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 11:39
     
    okno.jpg

    Eli, na to téma ten sloupek byl, jeden extrém - kupičkáři - "na zabití", druhý extrém - komínkáři - také únavný smiling smiley , takže chlapi, zlatý střed vítán thumbs down Podle mých osobních zkušeností je ovšem naprosto nejhorší soužití s ortodoxním komínkářem (můj bývalý byl schopen rovnat do komínků i ponožky) winking smiley

    Jani, a ty už se mi nikdy nesměj, že mám doma naštosované rostlinstvo všude winking smiley , ty máš taky zjevně megadžungli thumbs down

    PS: ...už jsem psala na CS - štosovat se dá i na okenních parapetech (viz. foto) grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 11:47
     
    11.12 019.jpg

    Míšo, ani nechci, aby mi na fialky svítilo denní světlo okamžitě se za ním natahují a nemají hezky pravidelné rozetky. V létě mám okna zastíněná tmavými žaluziemi winking smiley A teď fakt hezky kvetou, je jejich sezóna love smiley

    Veroniko, nebudu se u smát, chápu tě a nejlepší je tyhle fotky ukazovat našim protějškům, aby nás brzy neodvezli někam do Bohnic. Aby věděli, že až tak šílené nejsme grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Přidávám fotku jednoho z voskovkových oken winking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 12:00
     

    Jani, já myslím, že naši chlapi jsou už stresuodolní a nikam nás nepovezou winking smiley , když už nás nechali využít každý volný cm2 domova pro rostlinstvo smiling smiley Kdyby nás chtěli odvézt na rekreačku k Docentu Chocholouškovi už by to dávno udělali smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 12:05
     

    Tak to máš asi pravdu love smileyI když ten můj si občas nějakou poznámku o mačetě neodpustí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 12:31
     

    Míšo, díky za povzbuzení, mám jednu semenáčkovou motivačku přímo u tebe - jmenuje se Mishana smiling smiley thumbs down

    Jani, chlapy seznámíme, uvidíš, že možná i řeči o mačetě pak tvůj dobrý mužík vynechá winking smiley , ten můj zlatý muž remcal, remcal, pak v 21.Století viděl fotky dračích stromů, moc se mu líbily, tak jsem na eBay koupila semena, už jich má sedm, pak se zasnil při sledování baobabů (taky už má jeden), přidal brachychiton, xanthorrhoeu, juku atd. Sice se o ně nestará, to nechává moudře raději na mně, ale bere je jako svoje, chodí je okukovat, juku si chtěl dokonce mezi svátky sám zastřihnout smiling smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 12:54
     

    Paráda . Potvrzuji, jste všichni nemocní a zralý na Chocholouška. ... mimo mě.thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     

    PS . jen víc fotek, už vím u koho jsou volné rouby grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Frantisek (11.01.2012 12:55)
     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 11.01.2012 13:19
     


    Rory napsal(a):

    Nechcelo sa mi fotiť, ale som sa premohol grinning smiley

    Dávam len tak pre zaujímavosť foto mojich semenáčov cca vtedy ako som im začal svietiť s obyčajnou zářivkou, prvá fotka-je to fotené 11.11.2011 a ostatné fotky sú po 2mesačnom svietení, fotené teraz 10.1.2012, myslím, že je to markantný rozdiel, posúďte samy, čo dokáže lampa za 30eur winking smiley tongue sticking out smiley thumbs down


    Rory dobře že jsi tvoje semenáčky vyfotil,jsou krásné a vypadají zdravě.

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.