pátek 29. března, 06:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Lenka_3
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Hubnutí po porodu

Datum: 13.10.2011 11:34
 

Ahoj maminky. Chtěla bych vás poprosit o radu. Už jsem nějakou dobu po porodu a nějak nemůžu překousnout, že kila, které jsem nabrala nejdou dolů sad smiley Nemáte někdo radu, recept nebo cokoliv na hubnutí? Nejlíp nějakou stránku na internetu, kde je všechno popsané. Nemám moc času s malou, takže do posilovny nebo takhle, to asi nepůjde. Spíš nějaké to posilování doma. Děkuji za rady :-)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: nováček

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 27.04.2012 12:56
     

    Joo dámy jsem taky ráda, že nejsem sama. Stále hledám způsob, jak zhubnout po 2 dětech. Času moc není, do fitka se mi nechce. Nejsem ten typ co se nechá očumovat. No a s jídlem to by bylo strauma. Ale ted jsem si opravdu řekla, že musím začít cvičit aspon doma, občas si jít zaběhat nebo na kolo. A ten jídelníček by taky chtělo trošku upravit.

    Ty stránky co jsi Leni posílala jsou fajn, ty videa jsou super. To určite zkusím.
    No jsem zvědavá, jestli se mi to někdy podaří. Musím máknout, těší mě, že je nás povíc, ikdyž někteří mají to štěstí a nemusí toto řešit (viz : ze nepriberou ani po dětech ).

    No takže hurá do toho :-) .Kdyby někdo měl nějaké případné další rady taky je uvítám smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hubnutí po porodu

     
     
  • Status: nováček

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 06.06.2013 14:28
     

    Ahoj, mně zůstalo po porodu 12 kg sad smiley , kojením to dolů rozhodně nešlo, zkusila jsem takový ty zaručený spalovače a jen my z toho bylo špatně a prachy v p..... Ale nakonec jsem zhubla díky přírodním kapičkám, které podporují trávení tuků. Nyní mám ještě o 5 kilo míň než na začátku těhotenství. :-) Pokud máte někdo zájem o bližší info, písněte mi na mail. Misulemispule zavináč seznam.cz Nechci dělat reklamu

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.