čtvrtek 28. března, 23:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Lenka_3
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Hubnutí po porodu

Datum: 13.10.2011 11:34
 

Ahoj maminky. Chtěla bych vás poprosit o radu. Už jsem nějakou dobu po porodu a nějak nemůžu překousnout, že kila, které jsem nabrala nejdou dolů sad smiley Nemáte někdo radu, recept nebo cokoliv na hubnutí? Nejlíp nějakou stránku na internetu, kde je všechno popsané. Nemám moc času s malou, takže do posilovny nebo takhle, to asi nepůjde. Spíš nějaké to posilování doma. Děkuji za rady :-)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:48
     

    Na tvoje historky stran mega koz nejsem zvědavá grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hubnutí po porodu

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:49
     

    Já na tvoje ohledně hubnutí taky negrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:53
     

    1:0 grinning smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 22:45
     

    No mě jste pobavily obě stejně. Tak se neperte jo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 00:00
     


    lostris napsal(a):

    Gábi, tak míru přes prsa sem teda vůůůbec netahej winking smiley grinning smileypáč doba poporodní byla jediná chvíle, kdy jsem je u sebe na prchavý okamžik vůbec zahlédla. angry smiley angry smiley angry smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smileyse mi taky každý snažil nakecat, že den po porodu se změním v prsatou, ale nikdy k tomu nedošlo ani na ten prchavý okamžik. Při velikosti zanedbatelné a téměř nezvětšené od původního stavu jsem ale kvalitně kojila celý jeden rok, tak si nestěžuju.

     

    S poporodní váhou nechci nějak vytáčet (Evčo, nečti to), ale já otěhotněla na 50 kg, rodit šla s 61 kg, z porodnice odcházela s hmotností 51 kg a sestřička při kontrolním vážení prohlásila: Vás tady teda ty ostatní matky musej milovat... eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 16:00
     

    Já jsem v těhotenství přibrala 7 a 8.5kg. Něco vážily děti, něco voda, ve které plavaly a něco šlo dolů kojením / hlavně ty prsa / eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smileyTakže jsem z porodnice také odcházela skoro na svých. winking smileyNo a pak to šlo rychle dolů přo starosti o ty 2. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 17:46
     

    U prvního 11, u druhého 10. Jenže u druhého jsem měla těhotenské břicho snad do půl roku jeho věku eye rolling smiley. Už jsem z toho byla poměrně nervozní, že to mám napořád, naštěstí to potom "splasklo" confused smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 19:47
     

    Tak to já jsem ještě asi těhotná. Páč moje břicho vypadá jak v pátém měsíci a monetálně stále přibírám. Už mi není půl šatníku.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 19:54
     

    Já přibral u první 15kg a u druhého 10kg, ale naštestí už bříško od té doby taky trochu splasklo..

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 20:23
     


    Amee napsal(a):

    Tak to já jsem ještě asi těhotná. Páč moje břicho vypadá jak v pátém měsíci a monetálně stále přibírám. Už mi není půl šatníku.

    A kdy budeš dělat výprodej winking smiley grinning smiley

    Radime, a co prsa??? winking smiley grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 21:47
     

    Los prsa jsou v normě, akorát trochu chlupatější než před 10ti lety grinning smiley.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 15.10.2011 23:14
     

    Teda, Radime grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Anavi, to snad není možné, aby si měla hned po porodu všechna nabrana kila dole eye popping smiley Jsi asi nějaký vzácný přírodní úkaz grinning smiley No, alespoň vím, že zázraky se dějí winking smiley

     

    Amee, mi není snad celý šatník. Chodím v těhotenských věcech eye rolling smiley 

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 16.10.2011 09:55
     

    Slunino,já to měla taky tak,přibrala jsem 9 kg,holka vážila 5 a když přičteš vodu a všechno to okolo,šla jsem domů ve svých předtěhotenských džínách.Akorát teda já nevážila 50 kg (to možná tak ve třetí třídě ZŠ)angry smiley

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 16.10.2011 16:41
     

    Já na tom byla podobně.Do 5 měsíce jsem přibrala 3,5 kg.Pak jsem skončila ve špitále, do toho mi umřel táta,takže jsem zase shodila. Kluk se narodil předčasně,takže jsme tam byli ještě skoro měsíc po porodu.Stres a nemocniční strava udělali své a nakonec jsem šla domů ještě o kilo lehčí než před otěhotněním.

    Ale to už není dávno pravda....teď mám o 10 kilo víc a stále pomalu,ale jistě kynu winking smiley

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 26.04.2012 14:44
     

    Teeeeda děvčata, ted jste mi zvedla náladu grinning smiley. docela jsem se při tom čtení těch Vašich komentářů pobavila grinning smiley . No Já jsem Po porodu 7 měsíců a stále mám o 8 kg víc než před porodem. Hlavně břicho je stále strašné. doufala jsem, že to půjde dolů samo, alespon větší část, ale dolů nešlo zatim vůbec nic. Přitom myslim, že kolem malé lítám dost. Nějak extra nejím. Ale je pravda, že s tím večerním jezením to není dobré, ale ono když pak v noci k malé vstáváte, tak pocitujete pocit hladu, alespon já.

    Musím se nějak začít hýbat, zkoušela jsem hledat na internetu nějaká videa na cvičení, abych si mohla aspon zacvičit, když malá bude spinkat a narazila jsem na jednu zajímavou stránku fitnesstv.cz

    Je tam docela dost videí a kokukám, že tam jsou i jídelníčky, recepty. Je toho tam docela dost. Tak to asi zkusím. Zkusím si každý večer najít alespon 40 min času na cvičení. A ten jídelníček by taky chtělo upravit, ale s tím musím opatrně, protoze malou stále kojím. No tak jsem zvědavá jak dopadnu já. Doufám, že se mi podař to shodit. Nebo se asi zbláznim eye rolling smiley

    No ale jsem ráda, že nejsem sama grinning smiley. Je fajn vědět, že je na tom spousta žen podobně :-). I když někdo má to štěstí ( jak jste psali) a nepřibere nic, v tom ještě lepším případě odchází z porodnice ještě o pár kilo lehčí grinning smiley neskutečné.

    TAk mi držte palce flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.