úterý 16. dubna, 12:30 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Lenka_3
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Hubnutí po porodu

Datum: 13.10.2011 11:34
 

Ahoj maminky. Chtěla bych vás poprosit o radu. Už jsem nějakou dobu po porodu a nějak nemůžu překousnout, že kila, které jsem nabrala nejdou dolů sad smiley Nemáte někdo radu, recept nebo cokoliv na hubnutí? Nejlíp nějakou stránku na internetu, kde je všechno popsané. Nemám moc času s malou, takže do posilovny nebo takhle, to asi nepůjde. Spíš nějaké to posilování doma. Děkuji za rady :-)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 11:40
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Hubnutí po porodu

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 11:43
     

    Lenko, přeji, ať ten boj s kily nějak zvládneš, kamarádky dodržovaly třeba pravidlo jíst naposled v 17 hod., ale ono se to někdy úplně nepodaří. Já jsem třeba večeřela, až když jsem děti dala spát a byl trochu klid, takže třeba taky kolem 21.hod. eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 13:10
     

    já jsem též nedodržovala žádné pravidla a hubnutí se dostavilo přirozeně samo, bo děti mě dostatečně zaměstnaly po pohybové stránce. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 13:18
     

    No od nejvychrtlejších weekařek tyhle rady opravdu sedíangry smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 16:52
     

    No, tak já žádná vychrtlina nejsem, takže můžu radit, žejo?grinning smiley

    Já měla po prvním porodu 6 kg navíc a popravdě jsem se na sebe nemohla podívat. Hlavně to břicho, to byla síla.

    Lenko, hlavně musíš mít vůli.

    Mně pomohlo to, že jsem si 1x týdně zapisovala do notýsku ( ještě ho mám doma winking smiley ) míry přes prsa, zadek a břicho a váhu ráno a večer. Sladký jsem trochu omezila, ale opravdu jediný co pomáhá, jak píšou holky, jíst naposledy v 17 - 17.30h. Zakázat si rohlíky, ale jíst hodně zeleniny, ovoce, jogurt. Míchala jsem si do bílého musli. A posilovat břišní svalstvo. Každý den jsem poctivě cvičila, vždycky navečer, než jsem šla do sprchy. Cviky jsem si sama vymyslela a poslouchala jsem si u toho muziku do sluchátek.

    Jo a hubnout jsem začla až 1,5 roku po porodu. Teď jsem koukala do toho notýsku a za 6 týdnů jsem zhubla 5,5 kg. To šlo, ne?winking smiley

    Dneska bych takhle nezhubla ani náhodou, takže na to peču. Si říkám, že obtloustlý lidi jsou víc spokojený a ty hubený věčně nervózní. Ale to jsi asi slyšet nechtěla, co? winking smiley

    Tak hubnutí zdar.drinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 18:03
     

    Mě pomohlo to kojení grinning smiley slo to samo a kdybych jedla naposledy v 17h tak o pulnoci umiram hlady eye popping smiley eye popping smiley ale kazdy to mame jinak,tak at se hubnuti dari flower smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 18:45
     

    mám obezitu a rozsáhlé teoretické znalosti o hubnutí stydlin smiley (a něco málo znalostí praktických)

    Ber to tak, že nedržíš žádnou dietu na dobu určitou, ale že měníš životní styl.

    Být od zítřka "vzorná" není pro každého, většině lidí spíš pasuje postupně přidávat změny. Např. teď začni víc pít (voda bez bublinek, neslazený čaj), pak začneš snídat (pokud dosud nesnídáš) atd. atpod.

    To co potřebuješ je snížit celkový příjem energie v průběhu dne a jídlo správně načasovat. Mělo by se nejíst 3 hod. před spaním. A nesmíš mít hlad.

    Pokud se ti podaří denní příjem omezit tak, že nebudeš jíst po páté hodině a nebudeš mít s tím problém - ok. Pokud by tě honila mlsná celý večer, dej si něco vhodného (ty 3 hod před spaním) - zeleninu s bílkovinou.

    Já se ještě rozepíšu, teď nemám čas.

    Hubnutí zdar thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:17
     

    Gábi, tak míru přes prsa sem teda vůůůbec netahej winking smiley grinning smileypáč doba poporodní byla jediná chvíle, kdy jsem je u sebe na prchavý okamžik vůbec zahlédla. angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:22
     

    Tak to jsme měly Los opačný problém. grinning smiley

    Já když jsem byla těhu, tak nejdřív prošly moje kozy, pak dlouho nic a pak teprv moje maličkost. eye rolling smiley

    Ještě teď mi zní v uších věta mýho kámoše " Teda Gábino, ty máš ale kozy!!!eye popping smiley "

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:24
     

    mě zmizely tak rychle, že si nikdo ani nevšiml, že je mám angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:28
     

    Ale zase se ti líp kojilo, ne? Mně se děti jima dusily.eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:38
     


    gabca napsal(a):

    Ale zase se ti líp kojilo, ne? Mně se děti jima dusily.eye rolling smiley


    Gabčo já si vždycky myslela, že velký prsa znamená super kojení,ale pak jsem uviděla jednu hodně vyvinutou maminku a valila jsem oči. vubec mi nedošlo jak je těžký to velký prso udržet u té malé pusinky. ta paní s tím chudák bojovala a já konečně ocenila svoje lentilky (ikdyž ted jsem si teda přes rok užívala silikonů grinning smiley ) přiložíš a malej sosal a nikde nic nepřekáželo. no nic, už se mi to krátí a zase kde nic tu nic angry smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:39
     
    gabca napsal(a):

    Já když jsem byla těhu, tak nejdřív prošly moje kozy, pak dlouho nic a pak teprv moje maličkost. eye rolling smiley


    Tak tento stav mám trvale angry smiley angry smiley angry smiley minule jsem popoběhla v dešti k autu a větu ,,Mladá paní,ať vám neurazej hlavu" kterou mě totálně nasral pán od vedle si budu pamatovat hodně dlouhothumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evca (13.10.2011 19:47)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Hubnutí po porodu

    Datum: 13.10.2011 19:44
     


    Evca napsal(a):

     

    gabca napsal(a):

    Já když jsem byla těhu, tak nejdřív prošly moje kozy, pak dlouho nic a pak teprv moje maličkost. eye rolling smiley


    Tak tento stav mám trvale angry smiley angry smiley angry smiley minule jsem popoběhla v dešti k autu a větu ,,Maldá paní,ať vám neurazej hlavu" kterou mě totálně nasral pán od vedle si budu pamatovat hodně dlouhothumbs up


    grinning smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.