pátek 19. dubna, 04:19 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:15
     

    Jé, Věrko, aniž bych chtěla téma zlehčovat, samotný název Hubnutí mi připadne takový seriózní, když jsem vás četla vedle, říkala jsem si, že vám doběhnu napsat, ať založíte Přetřásání špeků, a určitě se zúčastním, leč nestihla jsem to. eye rolling smiley

    Momentálně celkem ok, ovšem mívám svá pravidelná období, kdy.. ano, potřebuji několik paralelních šatníků. nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:16
     

    Hanule, název jsi vymyslela skvělej, ale dovedu si představit, že by se tu časem přetřásalo všechno, jediný špeky ne grinning smiley - znáš nás!!! winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:17
     

    Jinak vám všem přeju úspěchy, a s dovolením bych se této diskuzi vyhnula, ju? winking smileyTři kilečka nadváhy si nechám na horší časy smiling smiley.

    (nenaštvala jsem vás, že ne? grinning smiley)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.04.2009 09:17)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:19
     

    Ivčo, ty to nechápeš, Přetřásání je i o cvičení!! nono smiley grinning smiley

    Mimochodem, podle jakého klíče si určujete vlastní ideální váhu, podle subjektivního pocitu či tabulek a měřidel?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:23
     

    Samozřejmě, že hubnout jedině zdravě - to znamená cvičením a trochu "utrhováním od huby". Ten kurz zahrnuje hodinu teorie a hodinu cvičení. Tak napište, kdo zrovna jste ve stadiu odtučňování a jak vám to jde. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:24
     

    šmarjápano - cvičení!!! eye popping smiley, chceš mi zkazit náladu hned po ránu???
    Začala jsem chodit, byla jsem nadšená... pak se změnila cvičitelka, začala na nás zkoušet to jejich "sájd tu sájd", "lekr" a další tajemná hesla grinning smiley, tak mě dokonale otrávila a už zase cvičím tak akorát s vysavačem winking smiley.

    Těším se na léto, bude kolo, brusle a takové ty "přirozené" aktivity, na tyhle "řízené" nějak prostě nejsem sad smiley.

     

    Hanule, ideální váhu si určuju podle toho, jestli v pohodě zapínám knoflíky nebo se při jejich zapínání mírně dusím grinning smiley. Pak dám dva, tři dny žrací pauzu a zas je to o.k., ovšem s přibývajícím věkem to asi tak jednoduchý nebude sad smiley.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:27
     

    Moje váha je ok. Ale já jsem nespokojená. Mám v plánu schodit 4 kilča. Kdo se s tím má tahat???

    S věcma v šatníku si už dávno netykám, tak jsem se rozhodla svým zimním špekům vyhlasit válku smiling smiley .

    Bude to chtít víc pohybu a míň baštit sladký.

    Dneska plánuju větší procházku, ať se špíčky zapotí smiling smiley .

    A bez večeře!!! Jen tak mezi náma já nevečeřím, ale jsem mlsná, takže bez dobrot smiling smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:32
     

    [www.vypocet.eu]

     

    Výpočet vaší váhy.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 09:43
     

    U mě to funguje cca následovně:

    Ideální váhu stanovenou nemám, určila jsem si jen tzv. trvale udržitelnou. Při té sice vážím drobátko víc, než bych si malovala, leč dokáži ještě existovat. Tj. nemrznout, mít sílu na tahání těžších věcí, vztekat se jen delikátně etc.

    Pravda je taková, že cvičení by postavu jistě zpevnilo a hned by daná hodnota působila podstatně estetičněji.

    No, necvičím, vyhledávám spíš přirozený pohyb - jako je chůze, úklid vám nalhávat nebudu. eye rolling smiley

    V současné době jsem necelé kilo pod hranicí trvale udržitelné, takže tuto diskuzi budu jen se zájmem sledovat a občas si přijdu trochu popovídat, ano? smiling smiley

     

    Obvykle "shazuji" regulací sladkého (cukr je bohužel mé dominantní palivo eye rolling smiley thumbs up), rozložením příjmu do četnějších dávek, zvýšeným příjmem zeleniny, s čímž jsem normálně naštíru eye rolling smiley, poctivým pitím neslazeného, přesvědčením, tj. silou chabé vůle a grinning smiley - vášnivou diskuzí o hubnutí. thumbs down

     

    Hodně štěstí všem zápolícím! flower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 10:10
     

    Teda to je rychlost Vero thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ

    Datum: 02.04.2009 10:13
     

    Jo a navrhuji nazev WEG MIT DEM SPECK grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:26
     

    Suee, to se mi líbí, hned to tam přidám. Zakládala jsem první diskuzi, tak mi to dalo trochu práce, než jsme objevila, kde a jak... Ale zatím se tu nehlásí nikdo, kdo by opravdu chtěl shazovat zimní špeky. Snad se nějaká spřízněná dušička ozve. Věra

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:27
     

    .... a ještě tam přidejte MIT KRUPON grinning smiley grinning smiley grinning smiley .... kupon na lázně bude až PO...

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:28
     

    spike : dyť tu máš narváno grinning smiley grinning smiley grinning smiley .... přišla jsem se svými "spíčky" přispět taky trochu do mlejna.... a teď se starejte potfory.... a běda !!!

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.