středa 24. dubna, 23:40 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

Datum: 27.11.2006 22:13
 
Blíží se Vánoce, tak jsem hledala dětem na netu nějaké ty dárky. Měla jsem představu odrážedla pro kluka (2 roky), dřevěnou houpačku, nějaký stan s tunelem...Něco jsem už našla, přesto uvítám vaše tipy, nápady, stránky. Co kupujete vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.04.2008 18:45)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 29.12.2008 13:49
     

    Keria...tak z těch popelářů by Mates zaručeně omdlel štěstím. Dostal takové mrňavé, jako angličák....a je to nejoblíbenější dárek. grinning smiley Kytaru máme od loňska (dostala dcera, ale už se učí na normální), letos přibyly dětské perkuse. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 29.12.2008 13:49
     

    Kde jste sehnali hasičskou přilbu??? To by u nás byl dárek číslo jedna! grinning smiley

     
  • Autor: cristina.x
    Status: nováček

    Stránky

    Datum: 15.01.2009 20:36
     

    Ahoj, našla jsem zajímavé stránky [www.rostaci.cz], najdete tam super články o dětech a pro děti, které se Vám určitě budou hodit....Mějte se!

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 01.02.2009 13:59
     

    Koukla jsem se tam a nějak my nejde se tam přihlásit.Tak jak na to? ----=== DITA 32

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 07.10.2009 17:08
     

    Abych před Vánoci nevyšilovala, tak už čas od času něco koupím. Nejvíc u nás pořád vede Lego Duplo,i u toho sedmiletýho winking smiley.

    No a každopádně se to líp uklízí, než ty drobné kostičky smiling smiley.

    [www.morelega.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 07.10.2009 17:42
     

    Máme v plánu nějaké menší Lego (k loňskému většímu) a možná i něco odsud...

    [www.vista.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 07.10.2009 23:47
     

    Díky za inspiraci, šikovný věcičky! thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 12.10.2009 22:11
     

    ahojky, myslím, že hraček je všude hodne a sehnat kvalitní hracku je problem...ale znackove a levne hracky byste mohli urcite poridit na [www.pongo.cz] ;-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil caramelinka (12.10.2009 22:13)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kdfjdskfjkdfj

    Re: Hračky

    Datum: 16.02.2010 11:53
     

    Existuje sada Chemická laboratoř. Je tam 109 pokusů, z toho tak 25 opravdu zábavných. Musí se k tomu přidat ingradience z kuchyně, baterie 9V, atd. Doporučuju přikoupit tak 10 plastových zkumavek v lékárně. Rodič musí dohlížet. Jako učitelka chemie doporučuji od 10 let.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 10.05.2011 15:05
     
    Stano, tuto hračku si pořídil můj bratranec (20 let). Po dobu jeho návštěvy jsem si s těmi magnetky neustále hrála. Pro velké děti a dospěláky je to prima hračka. Bohužel mám malého prďocha. Bála bych se, že magnety pozře sad smiley

    Musím vám všem poděkovat za prima diskuzi s bezvadnými nápady. Také patříme k těm rodinám, kde je dětský pokojík plný hraček. Něco jsme podědili, něco máme půjčené, darované i nově koupené. Tolik hraček jsme doma ani neměli za celou dobu našeho dětství.
    Některé maminy jsou "ujeté" na lego a mě postihla TOLOmánie. Začalo to jedním prasátkem stydlin K vánocům přinesl Ježíšek malé traktor (u babičky a dědečka) a vláček (doma). Tyto hračky jsou sice poněkud dražší, ale zdají se mi věčné a vděčné. Jsou to ovšem hračky pro prťata.
    například tento odkaz:
    [www.tolo.cz]

    A ještě musím napsat, na čem "ujíždí" Vícepůlka - na rc modelech. Zatím vlastní asi dva modely vrtulníku a slintá nad autíčkem na ovládání. Pokud bude moc hodný a nebude zlobit, třeba mu Ježíšek nějaký model donese.
    například tento odkaz:
    [www.modelarka.cz]

    Dotaz na maminky kluků: Kupuje váš manžel hračky spíše pro sebe nebo pro syna(-y)? please smiley
    Ať vím, na co se mám těšit.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 10.05.2011 22:46
     

    slunino, někdy je problém, aby tatínek dal hračku z ruky a synovi ji "půjčil". Oni hledají různé záminky, aby si s tím mohli co nejdýl hrát sami smiling smiley.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 10.05.2011 22:56
     
    Slunino, co myslíš. grinning smiley
    A víš co je nejlepší? Když je stejně trhlej i dědeček. Díky bohu, že je mamča na mojí straně a argumentama o dočasný nevhodnosti je utlučem. grinning smiley Ale né vždycky se zadaří.
     
  • Autor: kvytko
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 18.06.2011 22:26
     

    U nás jsou v oblibě dřevěné hračky. Jako dárky nejen pro děti velmi často dáváme dřevěné 3D puzzle. Největší výběr a také za nejlepší cenu jsou zde - [www.dvedeti.cz]

    Např. tyranosaurus jen za 28,- nebo robotický dinosaurus - [www.robotime.cz]

    Je zde i spousta jiných krásných dřevěných hraček pro kluky i holky. Pro nejmenší i pro ty odrostlejší děti smiling smiley

    Třeba pro holky dřevěné domečky pro panenky a pro kluky různá auta, vláčkodráhy, odrážedlo.

    [www.pintoy.cz]

     
  • Autor: tomasus
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 06.08.2014 21:28
     

    My jsme tak trochu cirkusáci, takže už od 5 let jezdíme na jednokolce. Ještě pár dalších hraček jsme požídili na HOPsej cz :-)

     
  • Autor: Emula4
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 12.08.2014 15:06
     

    Ahoj, já dárky pro děti nakupuju nejčastěji v eshopech a jako super dárek mi přišel takový dětský hudební nástroj od B.toys Chřestící a klapající Krokodýl, přišlo mi to fakt milý, kdo ví, kde se dají takového hračky koupit výhodně nebo i další jiné zajímavé věci pro děti? Také rádi tvoříme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.