pátek 29. března, 07:56 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

Datum: 27.11.2006 22:13
 
Blíží se Vánoce, tak jsem hledala dětem na netu nějaké ty dárky. Měla jsem představu odrážedla pro kluka (2 roky), dřevěnou houpačku, nějaký stan s tunelem...Něco jsem už našla, přesto uvítám vaše tipy, nápady, stránky. Co kupujete vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.04.2008 18:45)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: Natalka99
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 01.09.2014 18:22
     

    Tu hračku, co píšeš jsem našla i na e-broucek a musím teda říct, že tam mají ty nejkrásnější plyšáky za poslední dobu, co jsem viděla, tak roztomilé a nepřeplácané, prostě bombatičtí jako ti medvídci nebo zajíčci nebo takoví ti jakože vypadají ručně dělaní, ty vogo, jsem z toho fakt unešená grinning smiley Nevěřila jsem, že ještě se takoví vyrábějí, to jsou ňufáčci grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Natalka99 (01.09.2014 18:22)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

     
     
  • Autor: Honey
    Status: začátečník

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 15.09.2014 11:41
     

    Ahojte grinning smiley To mě pobavilo ten nadpis diskuze "kto sa hra.."nezlobi""

    hihi, je to tak no.

    Baví te se tu o nakupování hraček, já jsem vždy kupovala hračky v normálním obchodě, ale v poslední době jsem začala nakupovat na eshopech, zjistila jsem, že to je levnější a navíc to šetří čas, dovezou to až k nam a je to bez problémů smiling smiley

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 23.09.2014 10:55
     

    tyjo nakupovat v eshopech, docela vás obdivuji, taky bych to brala, kdybych se nebála, já furt dávám přednost osobnímu kontaktu s věcma grinning smiley Ale říkala jsem si, že bych to zkusila, je to i levnější mnohda, co jsem se dívala.

     
  • Autor: Honey
    Status: začátečník

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 26.09.2014 12:08
     

    Jo to každopádně levnější v mnoha případech je no smiling smiley Jako určitě to zkus, co ti můžu doporučit, tak jsou stránky nakupni-dum-praha. cz a sekce dětské zboří. Tam se mrkni, mají tam toho hrozně moc. Objednávala jsem tam toho spoustu.

     
  • Autor: xTereza
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 02.10.2014 17:51
     

    Jůůů, perfektní plyšáci a chlupáčci, tak to si taky nějakého dětem k Vánocům objednám, jsou kouzelní, kéž by takových obchodů bylo víc smiling smiley

     
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

    Datum: 01.12.2014 20:55
     

    hry pro deti maji velky vyznam podle meho, ty moje se dycky vyradi u nalepovaci tabule, kresli si a ja ani nevim, ze je mam doma, pokud se zrovna nezacnou hadat o kridu a prostor u tabule, asi budu muset poridit jeste jednu nebo nejakou vetsi

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.