úterý 19. března, 07:30 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Hračky (..kto sa hra.."nezlobi")

Datum: 27.11.2006 22:13
 
Blíží se Vánoce, tak jsem hledala dětem na netu nějaké ty dárky. Měla jsem představu odrážedla pro kluka (2 roky), dřevěnou houpačku, nějaký stan s tunelem...Něco jsem už našla, přesto uvítám vaše tipy, nápady, stránky. Co kupujete vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.04.2008 18:45)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 27.11.2006 22:23
     

    Našla jsem:

    [www.maxihracky.cz]=

    [www.bubacek.cz]

    [www.drevohracky.pasaz.cz]

     

    To byly houpačky, teď odrážedla:

    [www.abcdhracek.cz]

    [www.maxihracky.cz]=

     

    a stan:

    [www.dino.cz]-[id-659928].html

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hračky

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2006 05:48
     
    Já jsem teda v hračkách úplně mimo,ale když vidím přeplněný regály příšerností, vydávající ještě příšernejší pazvuky....Chtěla jsem nedávno koupit neteři obrázkové kostičky s jednoduchým motivem a dobře barevně odlišený. Třeba zelené pozadí-hnědá srnka,modré pozadí-bílá kočka...nesehnala. Tak mám pocit,že plná skříň stavebnic a kostek bude jednou využitawinking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2006 07:24
     

    Lado, to souhlasím. I proto jsem založila tuto diskuzi. Chtěla bych právě třeba tipy, kde pěkné hračky sehnat.

    Teď ještě jak mám zjistit, která z těch houpaček je stabilní, kvalitní...grinning smiley Nejspíš budu muset do kamenného obchodu a ,,ošmatat´´ si to na místě.

     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2006 09:50
     

    Ahoj,

    hračky?confused smiley Hm, když jsem kolem jedné v noci vylezla od dětí, kde jsem se snažila udělat "pořádek" v hračkách a všechtěchblbinkách ("uklízí" si samotné, ale velký úklid jim svěřuji  za mého dohledu, včera jsem byla milosrdná a vzala to do svých rukou), bylo jasno = hračky pod stromečkem nebudou.

    Vůbec nevím, kde se tam všechny ty věci vzaly. 

    Rok co rok jsme dávali pod stromek Štěpulovi dárků hromady, vlastně ani neprojevoval radost - neměl šanci, hrabal se v tom, byl napjatý, pozornost nevěnoval téměř ničemu. Došlo nám, že je toho na něj moc, že mu to spíše "škodí" než dělá radost. V loňském roce bylo dárků podstatně méně, o to však měl větší radost, čas, prostor... Juli byla ještě hodně maličká, zajímala ji světýlka (nádhera), ozdoby....

    V letošním roce odbouráváme i oblečení a rádi bychom se drželi loňského modelu = ATMOSFÉRA, hlavní dárek a dva, tři menší.

    Julince pokoj (věřím, že bude mít radost, zatím obývá Štěpánkův), knížku, pastelky, puzzle.

    Štěpánkovi - freestylové (??) kolo (přál si ho), dres, kopací míč, knihy.

    Kupovat budu v kamenných obchodech.

    Tak, takové je předsevzetí, doufám, že se ho udržíme...winking smileysmiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2006 10:20
     

    Kaci,přiznám se, že jsme se s manželem sešli dva, kteří máme na dárky střízlivý náhled. Dětem dáme většinou jeden velký dárek - tomu staršímu třeba auto od Brudera nebo letos vláčkodráhu a pak k tomu dva, tři menší dárky - puzzle, knížka, plyšák nebo tak něco. Nechápu moc kamarádky, které nakupují někdy od srpna dárky pod stromeček a pak jich děti dostanou třeba patnáct!!!! sad smiley Když přihlédnu k tomu, že dostanou ještě něco u babiček, je toho nakonec dost a aspoň se tak naučej si toho víc vážit. Navíc syn je takovej, že s každou novou hračkou si vydrží hrát dost dlouho, takže by asi z více hraček byl nešťastný, nevěděl by, co dřív sad smiley.

     

    I tak je množství hraček na můj vkus šílený - sem tam něco přinesou kamarádky, které přijdou na návštěvu, pak svátky, narozeniny (my, naši, tchánovi, ostatní příbuzní), takže to roste šíleným tempem. Teď už nemilosrdně vyhazuju vše, čemu chybí nějaký díl, i když musím tajně, protože třeba kolečka od autíček malej "potřebuje", když si hraje na servis a tak... grinning smileywinking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 22.12.2006 09:46
     

    Moje řeč. Hlavní dárek plus pár menších drobností.

    Hraček máme také dost. Já to dělám tak, že pár věcí prostě zabavím a nějaký čas uschovám. Po čase obnovím. winking smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Hračky

    Datum: 24.11.2007 07:10
     
    Na to můžu jenom říct, že už nekupuju levné šunty a věci z plastu. Když chci někoho potěšit tak raději hračkou ze dřeva. U nás je super prodejna mají jen dřevěné hračky od firmy DETOA a BINO více na [www.bino.de]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vladana (24.11.2007 07:11)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hračky

    Datum: 24.11.2007 19:38
     
    U nás je v kurzu plyšový Bob a Bobek,malá to nedá z ruky,furt je to jako prase a když je peru tak celou dobu sedí u pračky a hlídá je.Stály mě před lety ve Sparkysu asi 500
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 25.11.2007 18:55
     
    Téměř po roce můžu zhodnotit: odrážedlo (motorka) - velký úspěch, denně v provozu. Stan s tunelem - velké nadšení, ale prd to vydrží. Na naši větrnou zahradu dost nevhodné...přesto často využívané. Proto některé tyčky nevydržely. eye rolling smiley Houpačku ještě nemáme.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 25.11.2007 21:48
     

    docela dobré ceny na [www.maxihracky.cz]

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Hračky

    Datum: 27.11.2007 18:42
     

    Přidávám zajímavý odkaz na dřevěné hračky [www.detoa.cz] a samozřejmě také různé společenské hry.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vladana (27.11.2007 18:43)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2007 09:32
     
    Komu z vás nevadí použité, ale zachovalé hračky (třeba Lego), tak byste určitě našli spoustu věcí na [www.mimibazar.cz] - mě to vykládejte, včera jsem tam během pár minut zvládla objednat volovinky z Lega asi za osm stovek eye rolling smiley winking smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2007 13:29
     
    Nemáte nápad,čo kúpiť cca 6-7 ročnému krstňátku?Je to chlapček,výrazne technicky zameraný.Pri návšteve ZOO bol nadšený z automatickej napájačky,zvieratá mu boli šumafuk.,autíčka sú dobré na to ,aby ich rozobral a zistil,na akom princípe fungujú.Myslela som ,niečo ako "Junij Chemik",existuje niečo také?
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hračky

    Datum: 28.11.2007 23:44
     
    anny, to mi připomíná toho našeho, když jsme ho vzali na labutě a on se celou dobu ptal, jak to funguje, že se to vysouvá nahoru, jestli jsou tam pístnice jako když třeba Tatra vysypává náklad confused smiley eye rolling smiley grinning smiley
     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.