středa 19. prosince, 10:45 Svátek má Ester
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Autor: Mona
Status: expert

Housenky na muškátech

Datum: 21.08.2006 14:16

Zpočátku mi bylo divné, že osychají listy více, než normálně. Pak jsem objevila děrované či okousané listy, vyžrané cestičky a nakonec mrňavé zelené housenky. Už jsem to celé postříkala Mospilanem a otrhala většinu napadených listů. Co to je zač? A jak se jich zbavit? Nechce se mi zlikvidovat celý truhlík, když tak krásně kvetou.confused smiley

Komentáře a názory

• Autor: megi
    Status: začátečník

Re: Housenky na muškátech

Datum: 22.08.2006 12:33

Ahojky,chce to asi opakovaně stříkat a otrhávat napadené listy. Já svoje truhlíky nezachránila,ale asi jsem tam neměla housenky.Prostě to šlo najednou a nic nepomohlo. Tak držím pěsti.winking smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 23.08.2006 07:22

megi...dík. Zkusím je zachránit. Nějaké listy už jsem otrhala, ale asi přitvrdím. Je jich tam ještě dost okousaných. Housenka po postřiku zatím žádná, ale třeba se někde ještě skrývá.

• Autor: Mona

Datum: 23.08.2006 11:19

No to se opupínkuju...oni jsou i na datuře!!! confused smiley Teď jsem otrhávala okousané listy, na každém dvě tři housenky!!! Vrrr

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Červení krasavci  

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Pochlubte se červenolistými keři a stromečky...brala bych inspiraci pro další červeňáčky,mám jen tyhleBerberis Red PilarSambucus nigra Black LaceS.n.

Autor: amazonka01 - 04.05.2008 11:24
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 20

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.