sobota 20. dubna, 06:37 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tyrolsko
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Rakousko > Tyrolsko
Založte si eDeníček! Ötztalské Alpy v okolí Insbrucku, podél Inntallu, přístupné ledovce, rozmanité možnosti pěší horské turistiky, nádherné scenérie, bohatá kultura, výborné jídlo i pití, prostě ideální místečko pro aktivní relax :-)
 
 
 
 
Výsledné hodnocení: 5

Hory, hory a zase hory .....

Autor: carlos - expert
https://eu.zone..
Datum: 20.08.2012 22:51
 

Tak zase pár obrázků, tentokráte z Rakouska, a (kupodivu) bez deště, takže jsou i celkem koukatelné winking smiley

 

P.S. další nastrkám různě, páč jsou povětšinou mimo téma hor, ale s horama tak trochu souvisí, ale kazily by celkový dojem


 

Galerie: Klikněte pro zobrazení
25. cestou z sommerbergalm na frauenwand.jpg 26. cestou z sommerbergalm na frauenwand.jpg 33. cestou z sommerbergalm na frauenwand.jpg 36. tuxergletcher.jpg 38. tuxbach.jpg 41. ranní karwendeberge.jpg 48. stubeier alpen-daunkogelferner.jpg 54. stubeier alpen-grosser trögler (fernautal).jpg 62. Život pod ledovcem.jpg 19. chlupáč na tuxu.jpg 65. stubeier alpen-peiljoch.jpg 68. stubeier alpen-dresdner hüte.jpg 81. zillertaler alpen-zemmbachtal-pod oschnerem.jpg 88. zillertaler alpen-zemmbachtal.jpg 93. ledovec waxeggkees.jpg 96. zillertaler alpen-berliner hüte.jpg 125. z hafelekaru na mandlscharte-gleirschzähne.jpg 128. z hafelekaru na mandlscharte.jpg 133. z hafelekaru na mandlscharte-pod mandlspitze.jpg 145. z hafelekaru na mandlscharte-údolí hafelekar.jpg 145. z hafelekaru na mandlscharte-údolí mühlkarr.jpg
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: Evca - expert
    www.evciny-stra..
    Datum: 21.08.2012 10:31
     

    Koukám,že sis to užil thumbs down a já hniju v Sedlčanech eye rolling smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: carlos - expert
    https://eu.zone..
    Datum: 21.08.2012 11:27
     

    Evi, jak hniju ?!? Relaxuju néééé drinking smiley. Je jedno kde, hlavně že si člověk dáchne, a vvvvvo tom ttto je winking smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: Evca - expert
    www.evciny-stra..
    Datum: 21.08.2012 12:03
     

    Carlosi,já tam jezdím do práce eye rolling smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: carlos - expert
    https://eu.zone..
    Datum: 21.08.2012 12:15
     

    jéééžkovy voči, tos nemohla říct hned grinning smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: babkaela - expert
    Datum: 21.08.2012 23:22
     

    Carlosi, všechny fotky, nejen zde jsou jako do prestižního bedekru thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley .

    No, my pojedeme po neděli jen Pod hory eye rolling smiley .

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: Otazka - expert
    Datum: 23.08.2012 12:04
     

    Úžasně zachycený vodopád thumbs down a vůbec všecko. Kdo umí, ten umí. smiling smiley thumbs down

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: hespa - expert
    Datum: 24.08.2012 08:12
    Hodnocení příspěvku "Hory, hory a zase hory .....": 5
     

    Ty hory jsou krásný thumbs down love smiley flower smiley ,

    ale jde z nich až strach. Při změně počasí to musí být hukot.

    Hodně jste toho pocourali? Ty krpály by mě osobně už daly pěkně zabrat winking smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: carlos - expert
    https://eu.zone..
    Datum: 24.08.2012 11:42
     

    Heli, to se ví že pocourali. Ale neboj, ono to až zas tak náročný nebylo (teda pro toho kdo se aspoň trochu občas pár km po svých projde). Snad krom pěšího výstupu na Berlner hüte. Tam jsem se pěkně po cestě povadil s polovičkou a její kámoškou co byla s náma. Ony se hnaly jak o dušu vpřed, zatím co já o dušu fotil, byl furt pozadu a je pak s vypětím sil dobíhal. Ale došli jsme tam nakonec všichni. Ovšem na mě nebyla nitka suchá. A navíc tahle tůra byla z celého zájezdu do Tyrol nejkrásnější. Jednak to bylo po svých od začátku do konce, a co je nejdůležitější, nikde jediná lanovka, a nesmělo se tam ani na kole. To ledovcové údolí proto vypadalo tak úžasně, protože tam nebyla žádná sjezdovka či běžecká trať. Jediné co po cestě bylo tak hüte, kde se člověk aspoň trochu mohl "osvěžit". Bohužel všechno bylo buď v protisvětle nebo s obrovskými kontrasty, se kterými se neporadily ani přechodové filtry, a poku poradily, tak mám všechno modrý angry smiley. Tak jsem exponoval každou kompozici aspoň pětkrát a kontroloval přepaly. Proto to moje zdržování. Ale i tak jsem byl náramně se zájezdem (ovšem vyloženě turistickým) spokojen . Jednak jsem viděl zase něco nově krásného a jednak jsem udělal něco i pro kondičku winking smiley.

    No co se týče počasí, tak je to poprvé co mě v Rakousku přes den nepršelo. Jó v noci se to honilo, bouřilo, padalo, ráno v osm to vypadalo že z toho dne nic nebude, ale vždycky se to protrhalo, rozfoukalo a bylo jako je na fotkách winking smiley

     

    P.S. je úžasné se uprostřed léta procházet po ledovci; polovička si neodpustila "letošňáka", bo u nás doma už dva roky nebyl sníh grinning smiley

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Autor: evelina -
    Datum: 07.09.2012 20:21
    Hodnocení příspěvku "Hory, hory a zase hory .....": 5
     

    Carlos balzám na dušu tie tvoje fotky. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Re: Hory, hory a zase hory .....

    Datum: 16.09.2012 13:01
    Hodnocení příspěvku "Hory, hory a zase hory .....": 5
     

    Carlosi - nádherné foto thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Tyrolsko (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.