úterý 16. dubna, 07:53 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: luci
Status:

Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

Datum: 05.10.2009 19:45
 

Dámy, kamarádka přišla o krásného černobílého kocourka (skoro celý černý, i ksichtík, bílé vousy a náprsenka, bílé ponožky) - přejelo ho auto. Moc by chtěla nového - co nejpodobnějšího tomu starému. Nemáte někdo ve svém okolí takové kotě? Tak do 50-60 km od Prahy.

Díky za špionáž.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 05.10.2009 21:12
     

    To je smutný, že přišla o kocourka, ale není to jedno jakého si pořídí? Každé kotě je milé, veselé a rošťák.winking smiley

    Což oběhnout útulky? Nebo na Aukru teď nabízí spoustu koťat, třeba by jste vybrali.

    [www.aukro.cz]

    Jsou tam i za symbolickou cenu a 1,- Kč. tak to chce jen hlídat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (05.10.2009 21:13)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 05.10.2009 23:00
     
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 05.10.2009 23:00
     

    Hespo, máš pravdu, taky si myslím, že je to jedno jestli černej nebo mourovatej - ale ona je v tomhle trošku zvláštní. Kdybych nevěděla, že ho bude milovat jak svý dítě, nevěnovala bych tomu takovou pozornost.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 05.10.2009 23:00
     

    Myslím, že by si i ona sama mohla dát inzerát, určitě by se někdo, kdo chce darovat koťátka, našel.

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 07.10.2009 19:14
     

    Tak to vypadá nadějně - v nějakém pražském útulku pro kočičáky se našel správný adept. Asi pro něj o víkendu pojedem.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 07.10.2009 19:18
     

    Tak to je fajn..dej vědět .. winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Aknel

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 19.10.2009 22:20
     

    Dobrý večer,našla jsem černobílého kocourka, pokud máte zájem. Je velmi mazlivý a čistotný. Lenka

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 21.10.2009 22:30
     

    Tak už kocourka má - je to krasavec, ale zatím hoooodně vyplašenej. Neznal pár měsíců nic než minimístnost v útulku, takže z jejího bytu 45 m2 dostal záchvat prostorofobie (jak jen se to jmenuje správně) a napasoval se na celý den pod sporák, odkud ho vylomcovala, až když vytáhla z linky myčku.

    Ale už je u ní skoro týden a lepší se to každým dnem.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Hledá se černobílý kocourek - v okolí Prahy

    Datum: 21.10.2009 22:35
     

    Luci - já mám kocoura přímo z veterinární kliniky - měsíc byl napasovaný v kotelně na trubkách - bývají obaleny něčím stříbrným - to celé ošoupal - narval se mezi to a strop a dolů jsem ho z toho násilím sundavala pouze na jídlo - pak nám dalších pár měsíců utíkal, když iž jsem to vzdala, že jsem si měla vzít koťátko, které by si přivyklo lépe, tak se to začalo lepšit - teď všichni tvrdí, že je to nejhodnější a nejvděčnější kocour, co kdy viděli - ale byly chvíle, kdy jsem myslela, že to vzdám - ať to jde stále líp a líp flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.