pátek 29. března, 12:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co dům dal
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Co dům dal
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

hlávkové zelí

Datum: 15.11.2007 21:08
 

Zbyly mi, z naklákládání zelí, dvě hlávky.

Prosímplease smiley please smiley please smiley o dodání nějakých receptů na zpracování. Nemůžu zkonzumovat dvě hlavy jako dušenéeye popping smiley . nebo s těstovinou. Jinak mně nic nenapadá. Listovat v kuchařkách se mi nechce. Ráda bych něco ověřeného. Díkyflower smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 15.11.2007 21:43
     

    hespo, teď je ideální doba na to, jíst zelí v syrovém stavu. Je čerstvé, právě sklizené z polí a není nijak ošetřované proti plísním a hnilobě. Takto ošetřené hlávky se prodávají uprostřed zimy a na jaře. V té době navíc ztrácí chuť.

    Proto využívám zelí a stejně tak mrkev na výrobu salátů, v tuto dobu. Zelný salát si udělám ve větším množství, dám do mísy s pevným víkem a chroustám ho průběžně celý týden. Jde nakombinovat s mrkví a je moc dobrý a hlavně zdravý. Teď je potřeba jíst vitamíny, a těch má syrové zelí spoustu.

    Je pravda, že ze dvou hlávek bys ho chroustala asi dva měsícegrinning smiley já ho dělám z půlky, nebo z jedné menší hlávky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: hlávkové zelí

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 15.11.2007 21:50
     
    hespo, víš, co já vždycky milovala? Když zbylo to nakrouhané zelí, jen se prosypalo solí a kmínem a mohla jsem to pak z misky pojídat v neomezeném množství smiling smiley. Po chvíli to díky té soli pustilo trochu šťávy - dobrotááá!mls smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 16.11.2007 07:28
     
    Hlávka zelí vydrží poměrně dost dlouho,tak zpracuješ postupně...winking smiley Jo a do toho salátu je ještě skvělej křen...
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 16.11.2007 09:11
     

    Díky moc za rady.flower smiley

    na ty saláty jsem si taky vzpomněla. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 16.11.2007 09:19
     
    Hespo u nás je zelí skoro každej den....Mám ve sklepě ještě několik hlávek červeného i bílého ze zahrádky...winking smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 16.11.2007 10:24
     
    Ladi, víš, když já už málo vařím. tak jsem hledala inspiraci. grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 16.11.2007 10:54
     
    Hespo,však já myslím nějakej ten salát...winking smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 09.01.2008 22:29
     
    Neporadí někdo, čím vydrbat nádobu po nakládání zelí? Pořád z ní to zelí cítím.
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 11.01.2008 19:55
     
    Heli nepomohlo by potřít zbytkem vymačkaného citronu a nechat chvíli zaležet? eye popping smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: hlávkové zelí

    Datum: 11.01.2008 20:12
     

    Ocet taky bere pachy. Vytírám octovou vodou lednici. To zelí dokáže pěkně nevonět, což?grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co dům dal (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.