čtvrtek 28. března, 23:13 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Geopatogenní zóny

Datum: 07.02.2008 19:53
 

Dneska mi přišel poštou letáček na měření geopatogenních zón. Firma - ADAM - Renáta Šimová - citace: právě bylo ukončeno druhé kolo měření geopatogenních zón v České republice v rámci projektu "Zdravé bydlení". Statistiku můžete najít na adrese: [www.adam-pr.cz] .................Měření prováděl Institut přírodní medicíny v Praze metodou VEGA. .................Přijedeme, zdarma proměříme a navrhneme optimální řešení..............

 

Máte s něčím podobným zkušenost?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vlk

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 19.05.2009 02:51
     

    Dobrý den! Prosím Vás velmi zdvořile, jestli můžete sdělit metody našich předků, já je neznám a nikdy jsem o nich neslyšel, ale velmi rád bych je vyzkoušel, ať se zdají jakkoli podivné. Děkuji moc. Jaroslav Chalupníček, e-mail: j.chalupnicek @ atlas.cz

     
  • Autor: Reklama

    Re: Geopatogenní zóny

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michala

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 19.08.2009 06:30
     

    Dobrý den. Metody našich předků by mě také moc zajímali. A pokud jde o zmíněné měření sama nevím. Včera u nás pán byl. Když zjistil že mám doma kočky upozornil mě že právě ty si lehají do špatných zón. Je fakt že každá svá místa. Ale většinou v místech kde byla zóna dobrá.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Dadinka

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 27.08.2009 12:27
     

    Dobrý den,četla jsem si diskuzi a chtěla bych váa poprosit o radu,Chtěla bych si nechat změřit ty špatné zony a hlavně zjistit,kde je máme.doma žádného psa bohužel nemáme.Syn nám v pokojíčku,hrozně špatně spí a my s manželem to spaní taky nemáme zrovna růžové.Jenže nevím,které firmy jsou spolehlivé a které ne.máte někdo zkušenost a můžete mi někoho doporučit?Jsme z Olomouce.Mockrát děkuji R

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    zdenek

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 04.10.2009 08:40
     

    dobry den,zaujal me Vas prispevek,pokud bych Vas mohl pozadat,poslala by jste mi kontakt na pana,co se zabyva vyhledavanim PZ?Predem dekuji za laskavost a preji prijemny a pohodovy vikend,Zdenek.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Semotánová Hana

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 28.10.2009 13:57
     

    Dobrý den! Prosím Vás velmi zdvořile, jestli můžete sdělit metody našich předků, já je neznám a nikdy jsem o nich neslyšela, ale velmi ráda bych je vyzkoušela, ať se zdají jakkoli podivné. Děkuji moc. Semotánová , semotanova.hana@centrum.cz

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 05.01.2010 18:39
     

    Přečetl jsem si celou diskusi. Je zajímavá. Já na geopatogenní zóny nevěřím na rozdíl od erotogenních. Ty vyhledávám docela rád.winking smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 05.01.2010 18:58
     

    to já na tyhle zóny docela věřím... třeba ke dřezu se špinavým nádobím se někteří nejmenovaní ani nepřiblíží... ale vyhřátá pec je přitahuje jako magnet v kteroukoliv dobu (a úplně nejvíc, když se na kamnech vaří nějaká mňamka)... grinning smiley grinning smiley

    ale teď vážně... najít někoho, kdo opravdu dokáže v zemi najít anomálie, které mohou citlivé jedince rušit, je nesmírná fuška... a každá bombastická nabídka stylu "najdeme všecko a taky to vyřešíme... neboli nemožné ihned, zázraky do tří dnů" ve mě vzbuzuje akorát nedůvěru a nikoho takového bych nepustila ani na dvorek natož do baráku...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 05.01.2010 19:02
     
    Citala som, ze aj izbove paprade reaguju na patagone zony...Ked som uz spominala stary dom, tak tam sa mi papradi v obyvacke absolutne nedarilo ...okrem jedineho miesta v obyvacke! Tam ked som ju dala nadherne sa rozrastla ...a ked som ju premiestnila len o 1,5m vedla!!, koniec -za nejaku dobu takmer bolo po nej...A pritom na jednom i druhom mieste mala takmer totozne idealne podmienky - blizko s dostatkon nepriameho svetla - skusala som to niekolkokrat, az nakoniec som to vzdala!
    Aj v tomto dome mam odskusane miesta - kde si paprade ( mam ich niekolko kusov) nicim...a kde ich znovu zachranujem!
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 09:05
     


    Libi napsal(a):

    zkopčeno - z [www.zena-in.cz] - po vložení odkazu mi to hlásí článek nenalezen

     

    Geopatogenní zóny mají dvanáctičíselnou stupnici, přičemž stupeň jedna, značí velmi slabou zónu, pro člověka téměř neškodnou.

    Naopak stupeň dvanáct, je identifikován jako stupeň smrtelného nebezpečí. Smrt nastává již během několika málo hodin v této zóně a nejčastějším důvodem úmrtí je šok.

     

    To je přece jasný Anmaro, protože u dřezu se špinavým nádobím se nachází zóna stupně dvanáct a to znamená smrtelné nebezpečí při pobytu v této zóně. winking smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 09:23
     

    Rame, mně je to absolutně jasný... grinning smiley grinning smiley grinning smiley a myslím, že nejen mně...

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 17:17
     

    Anmaro, geopatogenní zóny u škopku jsou asi smrtelně nebezpečné v každém baráku grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 17:53
     

    tam je stupeň dvanáct, ale žencký jsou prej jako kočky, ty takový zóny vyhledávaj.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 18:06
     

    A co nám zbývá, když jsou chlapi takový mejdla grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 06.01.2010 18:09
     

    myčka přece!thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geopatogenní zóny

    Datum: 07.01.2010 00:57
     

    mám geopatogenní zónu po svátcích všude, kde to hrozí nějakou prací.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.