pondělí 23. října, 06:23 Svátek má Teodor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Natasha
Status:
Výsledné hodnocení: 5

fuchsie

Datum: 08.08.2006 15:50

fuchsia1_resize.jpg
Další fotografie:

Pre milovníkov fuchsií zopár fotiek:

fuchsia1_resize.jpgfuchsia2_resize.jpgfuchsia3_resize.jpgfuchsia4_resize.jpgfuchsie_resize.jpg

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Natasha (08.08.2006 16:00)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 329
  • Autor: Natasha
    Status:

Re: fuchsie

Datum: 08.08.2006 16:02

Prečo sa tam zobrazí aj tá galéria? Ako ju dať preč?

• Autor: Reklama

• Autor: evelina
    Status: expert

Datum: 08.08.2006 21:51

Mas ich skutocne krasne, budem musiet prist pozriet.

• Autor: hespa

Datum: 09.08.2006 15:02

Nataško, to jsou krásný fuchsie. Já je mám letos nějaký špatný. Nejdřív byla zima,pak vedra a nakonec mi do nich lilo. Jsou to taková nedochůdčata.Jestli se umoudří, vyfotím,ale za takové jaké jsou, se stydím a nefotím.thumbs up

• Autor: peggy
    Status: nováček

Datum: 09.08.2006 18:03

Hespo, jsem na tom úplně stejně. Na jaře jsem byla nadšená, že mi dobře přezimovaly. Po té dlouhé zimě to vypadalo nadějně. No a nakonec jsem v těch vedrech  skoro o všechny přišla. Teď mám pár řízkovanců, ale celkově to letos na zahrádce vypadá thumbs upthumbs upthumbs up Pa.

• Autor: Natasha
    Status:

Datum: 09.08.2006 18:35

Dievčatá, vďaka za pochvalu. Mám ich v polotieni, svieti tam slnko len ráno a podvečer, tak sa držia.Truhlíky mám také, že cez ten otvor vylejem vodu, keď veľmi prší. Len molice mi ich mordujú, hnusoby. Chémia je na ne slabá angry smiley

• Autor: drahus

Datum: 09.08.2006 22:43

Ahojky, taky musím přiznat, že mi pěkně chcípají. Poraďte, jak je nejlépe přezimovat? Na jaře je mám vždy ubohé a někdy i mrtvé.thumbs up

• Autor: chlupatice

Datum: 10.08.2006 07:57

Taky jsem letos dobře přezimovala a těšila se a teď i když vyloženě nechcípou stejně nekvetousad smiley Navíc mi připadá, že kolem nich šmejdí lalokonosec-na listech jsou výkuskythumbs up

• Autor: hespa

Datum: 10.08.2006 12:41

imgp0001 fuchsie..jpg
    Další fotografie:
    Koukám,že máme stejné problémy. Přezimuji v garáži. Letos jsem se radovala,že nevydržely jen dvě fuchsie. Jenže,ledva jsem je po zimě  přesadila začaly mě odcházet. Ztratila jsem jich polovinu. Nevím,co jsem udělala za chybu. A ty,která zůstaly trpěly letošními podmínkami. Posílám foto těch co alespoň timgp0004 fuchsie.jpgrochu vypadají k světuimgp0003 fuchsie.jpg.imgp0002 fuchsie.jpgimgp0001 fuchsie..jpg

• Autor: Mona

Datum: 10.08.2006 18:36

Bohužel nemám fotky, ale mně přezimovaly ve sklepě. Od února jsem je na verandě zalévala a vyrostlé výhony množila. S molicí jsem bojovala pořád. Nakonec všechny krásně kvetou, mám pěkné převisy. Bohužel jen jeden druh. grinning smiley

• Autor: Neregistrovaný uživatel:
    mirek

Datum: 14.09.2006 23:40

26 - 11.9.06 (15).jpg
    Další fotografie:
    pár letošních ukázek ( fuchsie.websnadno.cz )

• Autor: Bara

Datum: 20.10.2006 18:48

eleanor leytham.jpg
    Další fotografie:
    Moje fuchs403b.jpgie letos byl krásné, ale koncem září je napdla rez.Už jsou doma holky.499.jpg403b.jpg303.jpgvanesa jackson.jpg

• Autor: lenka01
    Status:

Datum: 24.10.2006 08:12

Další fotografie:
    Máte je nádherné,já mám na ně bohužel velmi sluníčkovou stranu,takže si mohu dovolit pouze dvě do jediného polostinného místa,které jsem na balkoně našla.Jinak ty molice mě letos také trápily,to byly úplné nájezdy,a i když jsem střídala postřiky,dávala lepové desky,stejně se pořád mrchy vracely.

• Autor: boboci
    Status:

Datum: 24.10.2006 08:35

sad smileyKrásne mi tak krásně nikdy nekvetou

• Autor: Neregistrovaný uživatel:
    móňa

Datum: 26.11.2006 11:29

zjo, teda to jsou nadherny fota. Jsem teprve zacatecnik pres venkovni kyticky, fuchsie jsem si letos poridila prvne. Byly nadherny, ale taky je pak neco napadlo, listy hrali vseljakyma barvama a pak uplne opadaly, chemii jsem na ne taky davala, byly na nich asi tri druhy broucku a urcite i nejaka ta plisen. Konecny stav je - silny keriky ale bez listu. Prezimujou mi na chodbe, kde je chaldek a svetlo. Poradte prosim, jesti je mam nejak ostrihat nebo zase necim postrikat, zkratka jak s nimi dal, aby se zase olistely. Diky moc spinning smiley sticking its tongue out

Podobné příspěvky
Diskuze: Květiny v truhlících a nádob.. Jak jste objevili Week?  

tak jsem včera vytrhala z truhlíků a nádob verbeny a million bells a trošku jsem je podzimně poupravila. V truhlících je kombinace: břečťan, vřes, Pl

Autor: Anavi - 29.08.2006 10:22
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 9867

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.