čtvrtek 25. dubna, 10:33 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: kordula
Status: expert

fuchsie

Datum: 16.01.2020 12:41
 
231 south-gate-.jpg

někde se nám ztratily " fuchsie " , tak začínáme rok 2020



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 05.07.2023 23:04
     
    20230705_095748788_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Z dnešní výstavy podávám hlášení včetně malé fotodokumentace. Na fotkách to vypadá líp než v reálu. Musím říct, že jsem byla docela zklamaná ze stavu vystavovaných rostlin. Byl se mnou synátor a prohlásil, když mu občas ukážu nějaké fotky od fuchsiářek odsus, že by mohly dělat výstavy. Snad dva pěkné vystavované exempláře jsou na dvojce a pětce. Pozitivně bych hodnotila, že při přehrabování nelétaly z rostlin molice. Nejen u fuchsií ale i u balkonovek, které byly ve slevách.

    Ale působilo to na mě dojmem, že by byla potřeba mladá krev a větší tah na branku.

    Iriska tu psala o oleandru. Venku měli nějaké pravděpodobně matečnice ale květy byly zaschlé a málo. Žlutý jsem neviděla. Jen pár namnožených prcků. Za pade jsem zkušebně koupila ale hodně bych se divila, pokud vůbec přežije, že bude takový jako na přiloženém obrázku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: fuchsie

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 11:45
     

    Regi, něco podobného jsem čekala. Jednou jsme tam jely s Eliškou a Jarmilou Hrubou. Sama si na cestu vlakem netroufla love smiley

    Byla to hrůza . Hlavně , že nás vítala Miládka.

    Jasně že jsme si něco vybraly a přitáhly domů i s molicema.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 11:59
     

    To je škoda, když už se vydáte na cestu s očekáváním něčeho pěkného a pak zklamání. Proto si tady budeme pochvalovat to co máme, a radost bude thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 12:15
     

    Tak to jsem zvědavá co mi dojde. Ještě jsem od nich nic neměla

    ....a ta výstava mi připadá jak přecpané květinářství, výstavu si představuji jinak

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (07.07.2023 12:17)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 12:34
     

    je to už 17 roků- co jsem byla se Zuzkou v Erfurtu . v botanické zahradě tam byla část vyhrazená fuchsiím . nádhera thumbs down- některé byly stromy s kmínky jak ruka. uspořádané to bylo jak pergola a bylo jich tam hodně. některé v koších visely nahoře , jiné byly v květníkách . prostě nádhera thumbs down thumbs down thumbs down

    te´d jsem si uvědomila, že jsem tam odklonila asi 10 řízků růží , které jsem potom 3 dny opatrovala ve flašce od coly. dodnes mám hlavně jednu , kterou jsme celé roky jmenovali Erfurťanka - nakonec mi jedna kolegyně zjistila , že se jmenuje Lovely Meidiland . pikantní je , že ta dotyčná je z Ostravy a chová hady, winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 12:36
     

    Holky plánují Buchlovice. Čelaly až budu po operaci a kontrole.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 12:50
     



    iriska napsal(a):

    Tak to jsem zvědavá co mi dojde. Ještě jsem od nich nic neměla

    ....a ta výstava mi připadá jak přecpané květinářství, výstavu si představuji jinak

    Já už několikrát a až na nějakou záměnu bylo celkem vše odpovídající ceně. No a s tou výstavou máš pravdu , měli takhle co nejmíň práce, ale vůbec to není přehledné, žádné aranžování atd.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 16:32
     
    received_796678695392777.jpeg
    Další fotografie:

    U Elišky

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 16:38
     

    Krásně jí to kvete thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 17:50
     
    20230707_140729143_ios.jpg
    Další fotografie:

    thumbs down Tak to jsou kousky na vystavování.

    Irisko, nevím, co dorazí tobě. Já si vybrala z toho, co bylo.Na jedničce je ten žlutý poklad. Dvojka by měla být plný bílý. Fotka u žlutého nebyla z vlastní produkce. Byla tam firma přes obrázek. Tak uvidíme.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 18:02
     

    Jestli to má kořínky tak za tu cenu to jde

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 18:19
     
    img_20230416_112543.jpg

    Iris škoda že jsi daleko, poslala bych Ti něco.

    Jo ,zase jsem si je - fuchsie ,chtěla pověsit na okap. Druhé šprusle na štaflích ,je pro mě konečná. Tak jsem háky navlékla na smeták, do štětin a bylo to raz dva. Jsem se poplácala po rameni grinning smiley dědka vůbec netrklo, jak jsem to tam dostala eye rolling smiley

    Vzpomínková, pro představu

     
  • Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 19:44
     

    Kordulko, tak tohle kdyby vystavovali, tak jsem slintala blahem jak bernardýn. Vím, že to nikdy nevypěstuju ale ráda se aspoň podívám na krásný kousky.

    Irisko, co mám já, byl to těžký výběr eye rolling smiley, bych řekla, že kořínky má. Zkusila jsem z květináčku opatrně povytáhnout rostlinu s balem. Nezapomeň, až ten tvůj krasavec pokvete, dát foto. Máš skutečně výstavní rostlinu.Když jsem ty prcky doma vyndala, kroutil dědek hlavou, jestli je tu málo oleandrů.Nechtěla jsem hovořit o barvě, abych to zas neposlouchala až bude jiná, tak jsem pravila, že to rozdávali jako pozornost návštěvníkům. Vyslechla jsem, že při té velikosti není divu, že se toho uprostřed sezony zbavují.Kdo by to kupoval? eye rolling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 20:00
     

    Regi,myslím že velikost odpovídá ceně, no a kdo by to kupoval?😂 no přece my, rády si je vypiplame a příští rok už budou pěkné a pokvetou. Aspoň já to tak měla winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: fuchsie

    Datum: 07.07.2023 20:17
     
    img_20230707_201528.jpg

    Kvete zatím jen na pár větvičkách.

    Kordul fuchsie já nepěstuji , chytne mi to vždycky molice a mšice

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.