pátek 26. dubna, 01:28 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ftípky k pobavení

Datum: 18.09.2008 10:41
 

Dejte sem taky něco, ať je legrace grinning smiley

 

 

 

Místo antikoncepčních tabletek jsem brala omylem několik let
antidepresiva. Teď mám 9 dětí a je mi to úplně jedno.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (18.09.2008 15:47)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 12:03
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down letecky dobré ..- vím proč do toho nevlezu .. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (28.01.2013 12:04)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ftípky k pobavení

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 16:02
     

    dobrý thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 17:44
     

    Doufám, že to zas zapomenu, než se vydám někam letadlem, už takhle mám vždycky nervy na pochodu.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 18:02
     

    Přijde v Praze blondýna do banky a nechá se uvést k úředníkovi ohledně půjčky. Prý cestuje obchodně do Ameriky a potřebuje si na 2 týdny půjčit 1000 korun. Úředník na to, že banka potřebuje nějakou záruku, takže blondýnka mu nechá klíčky od nového BMW. Auto bylo zaparkované u chodníku,měla od něj doklady, vše bylo v poř&a acute;dku. Banka tedy souhlasí, že vezme auto jako záruku půjčky. Prezident banky a všichni úředníci se potom od srdce zasmáli blondýnce, která dá bavorák za 2,5 milionu korun jako záruku na půjčku 1000 korun.

    Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval v garážích banky.

    Po dvou týdnech se blondýna objeví, zaplatí 1000 korun a k tomu 17,41korun jako úrok.

    A úředník na to: "Slečno, jsme velmi rádi, že jsme s Vámi uzavřeli obchod a že všechno tak hladce proběhlo, ale i tak nám to vrtá hlavou. Když máte na bavoráka, tak si snad nepotřebujete půjčit 1000 korun?"

    "To ne, ale kde bych v Praze zaparkovala na 14 dní za 17,-Kč?!

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 18:12
     

    Část 2

    ---------

    Věž: "Po přistání prosím na Taxiway Alpha 7, Alpha 5, Whiskey 2, Delta 1 a Oskar 2" Pilot: "Kde to je? My se tady přeci nevyznáme!" Věž: "Nic si z toho nedělejte, já jsem tady taky teprve druhý den."

     

     

    Pilot: "Žádáme o povolení ke startu." Věž: "Sorry, ale nemáme váš letový plán, kam letíte?" Pilot: "Do Salzburgu, jako každý pondělí" Věž: "Dneska je úterý" Pilot: "To je super, tak to máme dnes volno."

     

    Věž: "Vaše výška a pozice?" Pilot: "Měřím 180 a sedím vepředu vlevo".

     

    Věž: "Máte dostatek paliva, nebo ne?" Pilot: "Ano" Věž: "Ano co?". Pilot: "Ano pane".

     

    Věž: "Oznamte nám očekávaný čas příletu." Pilot: "Úterý by se mi docela hodilo."

     

     

     

    Po každém letu vyplňují piloti formulář, který se jmenuje Grip, neboli stránka. A tam napíšou všechny technické problémy a závady na letadle, které zpozorovali během letu a které je potřeba opravit. A mechanici si to přečtou a zjednají nápravu a pak do formuláře napíšou, co a jak bylo opraveno. Mají zcela zvláštní humor....

    Letecká společnost Quantas vydala knihu, ve které nejlepší chuťovky zveřejnila. Je tam vždy zapsán problém a řešení:

    Zapsaný problém: levá vnitřní pneumatika skoro potřebuje vyměnit. Řešení: levá vnitřní pneumatika byla skoro vyměněna.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 28.01.2013 18:14
     

    Část 3

    ----------

    Problém: zkušební let byl O.K., ale automatické přistávání bylo velice drsné. Mechanikova poznámka: automatické přistávání na tomto letadle není nainstalováno.

     

    Poznámka: něco je uvolněno v pilotní kabině. Mechanik: něco bylo utaženo v pilotní kabině.

     

    Poznámka: Na předním skle jsou mrtví brouci... Mechanik dopsal: byli objednáni živý brouci.

     

    Poznámka: autopilot v poloze "držet výšku" nechá letadlo klesat 60 m/min. Mechanik: tento problém si nemohu předvést na zemi.

     

    Zapsaný problém: Hlasitost DME je na neuvěřitelné síle. Mechanik dopsal: hlasitost DME byla nastavena na uvěřitelnou sílu.

     

    Zapsaný problém: Třecí zámky způsobují, že se škrtící páčka zastaví. Mechanik dopsal: proto tam také jsou.

     

    Zapsaný problém: Podezření na prasklé sklo. Mechanik: podezření je správné.

     

    Zapsaný problém: Motor číslo 3 chybí! Mechanik: po krátkém hledání byl motor nalezen na pravém křídle.

     

    Zapsaný problém: Letadlo se za letu chová legračně. Mechanik: letadlo bylo varováno, aby se polepšilo a létalo vážně.

     

    Zapsaný problém: Cílový radar pobroukává. Mechanik: cílový radar byl přeprogramován přidáním písničkových textů.

    Zapsaný problém: Myš v pilotní kabině. Mechanik: byla namontována kočka.

     

    Zapsaný problém: Z pod přístrojové desky se ozývají zvuky. Jsou to zvuky jako by trpaslík bouchal na něco kladívkem. Mechanik: trpaslíkovi bylo odebráno kladívko.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 30.01.2013 19:04
     

    Telemost mezi Moskvou a Washingtonem.
    Dotaz z Washingtonu:
    "Za jak dlouho si u vas prumerny delnik vydela na automobil?"
    Odpoved:
    "A vy zase mlatite cernochy."

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 30.01.2013 19:07
     

    Přijde manžel domů a najde svoji ženu, jak leží na kanapi nahatá.
    "Co tady děláš, můžeš mi to nějak vysvětlit?"
    "No co, nemám co na sebe!" vyhrkne manželka.
    Manžel přiskočí ke skříni. "Tak ty nemáš co na sebe?! Tak koukej: jedny šaty, druhý šaty, třetí šaty, nazdar, Karle, čtvrtý šaty..."

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 30.01.2013 21:04
     

    Hele Taku, nechtěl bys vyměnit jméno v tom vtipu ?!? Nějak mě tam nepasuje grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 30.01.2013 22:00
     



    carlos napsal(a):

    Hele Taku, nechtěl bys vyměnit jméno v tom vtipu ?!? Nějak mě tam nepasuje grinning smiley

    Tak ono se to opravdu přihodilo ?? Tak to je o tobě ?? Tak se měj ty bejku !

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 30.01.2013 22:01
     

    Tak to je dobrý jestliže ... thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 01.02.2013 16:47
     

    Šel jsem se svým 70-tiletým otcem koupit nové boty. Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst.
    U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky.
    Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
    Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
    "Co máš za problém, dědo? Tys v životě neudělal nic divokýho!?"
    Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mně při jeho odpovědi nezaskočilo.
    Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka
    odvětil: "Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva.
    Teď se ptám, jestli ty nejseš moje dcera?".

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 01.02.2013 16:59
     

    Tak to mě odrovnalo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 01.02.2013 17:56
     

    Tak to je bomba grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Ftípky k pobavení

    Datum: 01.02.2013 21:27
     

    Taku thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.