čtvrtek 28. března, 20:15 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Fritovací hrnec

Datum: 15.12.2008 13:16
 

POtřebovala bych nový friťák, docela se mi líbil tento :

[www.e-elektra.cz]

 

jen mě zarazilo, že má celosmaltovanou nádobu -myslela jsem, že ty vnitřky ve většině z nich bývají teflonové... nebo se pletu? Nevím, jestli je ten smalt lepší, horší? Máte s tím někdo zkušenost?

Hlavně už chci nějaký, kde jde téměř vše hodit po použití do myčky. Tu mastnotu z toho dávat dolů růčo, to je na mašli eye rolling smiley angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 05.12.2022 12:36
     

    Friťák jsem kdysi měla, ale využití bylo minimální, tak jsem se ho ráda zbavila.

    Hranolky nemám ráda, tak je ani nedělám, řízky dělám tak 2x do roka. A ty houbové řízky zvládnu na vyšší pánvi.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fritovací hrnec

     
     
  • Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 05.12.2022 17:01
     

    Já jsem též friťák zavrhla a když už něco smažím, tu trochu čerstvého oleje si do pánve

    naleju. Ale odebíráme obědy z hospody, obec nám na ně přispívá. A tam se určitě ve vroucím oleji smaží. Ještě, že to nevidím. drinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 05.12.2022 21:45
     

    Jajo, ale pak musíš dělat hranolky ze syrových brambor na plechu. Všechny ty kupované jsou samozřejmě předsmažené.

    Nepřemýšlím o tom příliš, protože by se člověk musel zbláznit a nejedl by prakticky nic ale když si představím velkosmažení

    v továrních podmínkách se všemi možnostmi jak prodloužit životnost oleje a ušetřit, tak pak už je to skoro jedno. Nedělám hranolky často ale pokud jo, tak se mi na menší množství osvědčila právě ta horkovzdušná fritéza.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 10.12.2022 19:50
     
    16707052951514844031371882016385.jpg

    Tak mám koupený fritovací hrnec Tefal FF162131 Filtra One na 2l oleje byl v akci za 1999,- v Electro World

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (10.12.2022 21:52)
     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 11.12.2022 09:09
     

    Magusko, ať slouží. A mohl by nějaký čas. Nedávno jsem se dočetla, jestli to bude fungovat, to se uvidí že Tefal nastoupil ekologickou cestu a prohlašuje že,

    Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

    Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

    Tyhle výrobky pak povětšinou nemají díly,tzv. kurvítka, která přístroj spolehlivě vyřadí z provozu po záruční době a náhradní díly nejsou nebo jsou tak drahé, že se neopravuje.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.