čtvrtek 28. března, 20:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Fritovací hrnec

Datum: 15.12.2008 13:16
 

POtřebovala bych nový friťák, docela se mi líbil tento :

[www.e-elektra.cz]

 

jen mě zarazilo, že má celosmaltovanou nádobu -myslela jsem, že ty vnitřky ve většině z nich bývají teflonové... nebo se pletu? Nevím, jestli je ten smalt lepší, horší? Máte s tím někdo zkušenost?

Hlavně už chci nějaký, kde jde téměř vše hodit po použití do myčky. Tu mastnotu z toho dávat dolů růčo, to je na mašli eye rolling smiley angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 02.11.2019 15:08
     

    Jsou různé druhy?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fritovací hrnec

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 08.11.2019 08:32
     
    10028290_1_klarstein_vitair_heissluftfritteuse.jpg
    Další fotografie:

    děda se najednou zajímá o zboží z reklamy,.....hrnec, gril ,dneska ,udajně mě, koupil brousek na nože.Mám obyčejný brousek a tenhle krám jsem nechtěla, ...už je na cestě.... angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (08.11.2019 08:36)
     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 08.11.2019 12:46
     

    Tyhle věci z reklam většinou jsou pěkné šunty.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 02.12.2022 16:07
     

    Zdravim vás na Weeku, potřebuji poradit, chci si koupit fritovací hrnec, který je lepší, horkovzdušný nebo na olej, případně značku fritovacího hrnce spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 02.12.2022 21:21
     

    Madusko,to jsme tu řešili několikrát dlouze. Pokud na klasické řízky, tak za mě s olejem. Hranolky a třeba opékání vinné klobásy, jitrnice, ten horkovzdušný.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 02.12.2022 21:47
     

    Řízky jedině ve friťáku,

    Horkovzdušnou na hranolky, opéct buřty, klobásy,

    sekanou...

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 12:08
     

    Já mám normální na olej,hlavně v něm děláme řízky a smažený květák.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 19:44
     

    Já mám volbu jednoduchou - friťák nemám. winking smiley

     

    (A mikrovlnku taky nemám.)

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 20:19
     

    Friťák taky nemám, tím pádem i zkušenost.

    Bez mikrovlnky si to ale neumím v kuchyni představit. winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 20:23
     

    Alenko, já jsem si bez ní zvykla docela dobře. Zpočátku jsem občas měla pocit, že bych ji na něco využila, teď už vůbec.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 20:39
     

    Věrko, naučila jsem se třeba i dávat kynout těsto, když je chlad, trochu to pustím a nechám kynout v ní. Nebo další super je nahřívání když dělám čoko, no prostě je denně v běhu. To mám ale starý model na knoflík, žádný digi. Dokonce jsem přesvědčila švagrovou při koláčích na svatbu a vše se při nahřívání dělalo v mikrovlnce. Frčelo to. Když byl tchán sám, navařila jsem a on si dokázal na talíři ohřát, k nezaplacení, žádné připálené kastrůlky. Pro mě úžasný vynález. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 20:46
     

    Mě přesvědčila zkouška jídla, které prošlo mikrovlnkou, že není už "živé". Zkoušeli jsme to pomocí virgulí. Takže když ta moje vyhořela, další jsem už nekoupila.

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 03.12.2022 21:44
     

    Tay nemám ani jeden přístroj. Friťák jsem nikdy neměla a netuším na co by mi byl, hranolky když už mám ráda upečené na plechu v troubě a mikrovlnku jsem kdysi měla, když vyhořela novou už jsem nechtěla. Zato máme minikonvekťáček a ten je super pomocník.

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 04.12.2022 09:00
     

    Jsem na tom jak Alena. Bez mikrovlnky by tu byla asi pohroma. Neustále by někdo něco ohříval na sporáku. Nádobí hromada. Jajo, hranolky podle toho, pro kolik lidí. Trouba spotřebuje několikanásobně víc energie třeba.

    V posledních letech se snažím s ohledem na ubývající počet členů rodiny, které mám stravovat, používat spíše různé menší spotřebiče. A začaly to dělat i kolegyně v práci. Zrovna nedávno mi jedna vypravovala, že si koupila v akci takovou tu malou troubu, mívají je s různých supermarketech. Půlku kuřete pro dva lidi tam upeče v pohodě a náklady na energie jsou nesrovnatelné.

     
  • Status: expert

    Re: Fritovací hrnec

    Datum: 05.12.2022 10:56
     

    Vím ale představa hranolek máchajích se v oleji je promě blééé. Dělala jsem pár let teď v důchodu v hotelu a právě tam jsem se ujistila, že celoživotní absence friťáku v mojí domácnosti byla veliké zdravotní plus.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.