sobota 20. dubna, 16:13 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Foukací kulma

Datum: 04.10.2007 08:46
 

Holky máte a používáte???

Potřebuji během dneška vybrat tuhle kulmu jako dárek (tak do osmi až devíti set) a vůbec si nevím rady, kterou vybrat. Já mám foukací kulmu asi za tři stovky a nedám na ni dopustit. Ideální velikost kartáče, dva stupně a funguje "bez nehody" asi pět let.

Když jsem koukla na net, maj tam nějaký kulmy s vychytávkama skoro za patnáct stovek, tak nevím, co brát jako podstatné (příkon???) a co jsou jen takové nesmyslnosti, za které člověk akorát platí.

Poradíte? Nebo odradíte od některé značky?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Romanka

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.09.2008 22:28
     

    už máte kulmofen od firmy TESLA?nebo hledáte?já mám doma a este sem ho nepouzila,vlasy si netocim protoze je mám krátké ale dostala sem to k fenu.tak se mi kdyztak ozvete na mejl jestli byste mela zajem.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Foukací kulma

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Foukací kulma

    Datum: 30.09.2008 16:56
     
    Evca napsal(a):
    Pokud máš jako já husté,nepodajné a od přírody hodně kudrnaté vlasy jako jáangry smiley tak strávíš se žehličkou několik hodin a během chvíle to stejně nikdo nepoznáangry smiley


    Evčo ono možná záleží i na typu žehličky, já mám už více jak rok remington [www.pro-vlasy.cz] a jsem s ní opravdu spokojena - pokud teda nezmoknu (ale drobný déšť to vydrží) nějak hodně - tak mi vyžehlené vlasy vydrží i do druhého dne aniž by se znova zkroutily, mám právě tuhle širší - takže žehlení jde poměrně rychle winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    kulma versus kulmofen

    Datum: 17.05.2009 21:57
     

    Ahoj, chci se zeptat na výhody aa nevýhody, nebo-li i rozdíl v kulmě a kulmofénu, popř. jejich kombinací. Na netu je toho tolik, že vůbec se v tom nevznám. Mám převážně krepaté vlasy po ramena a do ted používám jen "kulmofén" (tedy takový ten z kterého fouká teplý vzduch a má jakoby zatahovací štětiny-plastové), kterým vlasy trochu vytvaruju a posléze vyžehlím (natáčet s tím moc nejde-spíše vůbec). Ale chci zkusit vlasy občas i natočit a trošku s nima něco dělat než jen žehlit. klasická kulma teda pokud si myslím dobře funguje tak, že se z ní nefouká, jen se vlasy nahřívají jako u žehličky...?! A právě tady růžne na netu jsem potkala kulmy s různými nástavci, a nějak nevím, když je tam nástavec i na kulmofén, i na klasickou kulmu, zda se z toho fouká, či jak to vlastně funguje..případně zda někdo máte zkušenosti co by jste doporučili? Potřebovala bych trošku více funkcí. Především tedy kulmofén a kulmu na natočením vln v jednom. Nečekám od vln něco extra, jen nějaké podtočení a takové spíše přirozené..A tak ted nevím co by pro mně bylo nejlepší.. Tak jestli někdo můžete poradit, budu moc ráda. Díky P.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 22:05
     

    Mám foukačku a nedávno jsem narazila na klasickou kulmu. Koupila jsem a nelituju. Jen lehce zatočí konečky, zdálo se mi to skoro neznatelné, ale s konečným efektem jsem moc spokojená. thumbs down

    Ta kulma stála asi tři stovky, takže žádné nástavce nemá, je fakt obyč. winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 22:11
     

    A co třeba tyhle multifunkční typy: [pece-o-vlasy.elektromedia.cz] ?Akorát nevím, když tento typ zřejmě fouká vzduch a je tam i nástavec jako pro klasickou kulmu jak to ty vlasy natočí, jestli je v tom (příp. jaký) rozdíl oproti kulmy, která nefouká. Já už si zase říkám, že když si chci koupit kulmu,tak aby toho mělo asi více funkcí, protože foukací kulmu máme na půl, takže když jedna odjede pryč tak je po foukání...a nevím zda teda kulmofén a kulmu zvláště, nebo jestli se to oplatí mít v jednom.. A jakou sis to koupila tu kulmu? Značku? Díky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 22:18
     

    dala jsem tam jako příklad blbý odkaz...myslela jsem spíše tohle: [www.elektro-kuchyne.cz], to, že to zde fouká je asi jasné, takže kulmofén by tady byl, jen by mě zajímalo zda tedy nevíš(te), jak to v takovémto případě je s tou kulmou, jak kulmuje a jestli je (jaký) rozdíl takovéto oproti te klasické bez nádstavců (té ktera nefouká) . Vím, že to vypada asi blbě jak to tady popisuji, že fouká, nefouká...ale vážně se těchto věcech nevyznám..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 22:33
     

    Peťulík, mám pocit, že řešíš to stejné, co já před časem. Chtěla jsem něco, co by mělo jako nástavec jak foukací kulmu, tak tu klasickou, teflonovou, která natočí vlasy. Připadala jsem si ovšem s tímto požadavkem jak exot, takže nakonec jsem skončila u toho, že mám dvě, prostě každou zvláš´t winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:04
     

    Anavi, jéé, no tak to jsem ráda, že mě alespoň někdo pochopilgrinning smiley No a takova kulma, aby to mělo obojí prostě asi neexistuje,že? A fakt teda nevíš jaká je ta kulma, která je jako nástavec u toho kulmofénu? A ještě, jestli by jsi prosím nemohla napsat jaký máš typ té tvojí kulmy, s kterou jsi spokojená...díky mockrát

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:06
     

    tu foukačku mám tuto:

    [www.obchodni-dum.cz]

     

    její nevýhodou je, že je poněkud těžší do ruky sad smiley,

     

    tu obyčejnou jsem koupila v JYSKU, jakási značka Melissa, jestli si to dobře pamatuju - zřejmě žádný výkvět techniky winking smiley, ale prozatím funguje! thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:10
     

    No a ta Boshka co máš, ta má právě taky ten nástavec rádoby kulmu, ne? To nejmenší, úzké..jestli si myslím správně...?! A to teda jako nefunguje,jo???

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:14
     

    Se přiznám, že jsem to nezkoušela grinning smiley, ale bylo mi to vysvětleno tak, že to těmi průduchy lehce fouká vzduch taky... to jsem teda zvíře, že jsem si to ani neověřila!!!! stydlin smiley grinning smiley Ale on je ten průměr dost malý, tak by to dělalo stejně takové kudrny. Já chtěla jen lehce podtočit vlasy, na to je lepší větší průměr, který mám u té kulmy z Jysku.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:19
     

    No, já bych právě taky chtěla spíše lehké podtočení či vlny, než být jak ověčkagrinning smiley tak jsem z toho celá úplně mimo užgrinning smiley člověk si řekne, že si koupí kulmu, a není to žádná sranda...Ještě bych měla jeden dotaz na toto [www.seznamzbozi.cz] tohle je jako klasická kulma..takže nic z ní nefouká, a tak tedy nechápu na co je tam ten kartáčový nástavec?????

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:20
     

    Asi takhle - mě se neptej, byla jsem z toho podobně divoká grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Peťulik

    Re: Foukací kulma

    Datum: 17.05.2009 23:23
     

    Aha grinning smiley ok, ale i tak díky smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    heeduss

    Re: Foukací kulma

    Datum: 02.12.2009 14:14
     

    ahoj holky, taky už nevim co s vlasy, tak jsem si teda zkusila objednat kulmofen. hledala jsem v diskuzích zda je nějakej v pohodě, ale nic moc jsem nenašla. líbil se mi Philips HP 8651/00, není ani moc drahej a philips je ověřená značka, tak jsem na to zvědavá. pak napíšu jakej je smiling smileykdyby jste s ním některá měla zkušenost, tak písněte.tongue sticking out smiley díky heduš

    howImage('/FotoCache/BigOrig/711224%2Ejpg');"> Kulmofén Philips HP 8651/00 (Zvětšit obrázek) 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.