pátek 29. března, 00:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Foukací kulma

Datum: 04.10.2007 08:46
 

Holky máte a používáte???

Potřebuji během dneška vybrat tuhle kulmu jako dárek (tak do osmi až devíti set) a vůbec si nevím rady, kterou vybrat. Já mám foukací kulmu asi za tři stovky a nedám na ni dopustit. Ideální velikost kartáče, dva stupně a funguje "bez nehody" asi pět let.

Když jsem koukla na net, maj tam nějaký kulmy s vychytávkama skoro za patnáct stovek, tak nevím, co brát jako podstatné (příkon???) a co jsou jen takové nesmyslnosti, za které člověk akorát platí.

Poradíte? Nebo odradíte od některé značky?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 13.11.2007 22:05
     

    Jo kulmofén, to mi povídej.

    Měla jsem nějaký obyčejný, za pár korun. Vyhořel mi po dosti letech, už ani nevím. Teď už jsem během roku koupila třetí a nejsem spokojená ani s jedním. Ze všech tří mi po natočení na vlasy, odlítne ten nástavec, někam..., nebo mi zůstane zamotaný ve vlasech. Koupila jsem ETU, že jako český výrobek a už jsem ten nástavec byla dvakrát reklamovat a půjdu po třetí. Prostě jak se trochu ta kulma nahřeje nástavec tam nedrží.

     

    Jo a ten starý kulmofén byla TESLA a až na něj někde narazím, prdím na celou ETU a koupím si ho znovu.

    Ty drahé nechci, mají spoustu zbytečných nástavců, který stejně nepoužiji.

    Teď koukám, že tvůj příspěvek je staršího data, no co, napsala jsem, mazat nebudu grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Foukací kulma

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 13.11.2007 23:05
     
    Amee, to neva, kulmofén si přála švagrová a já budu potřebovat taky nový, takže klidně vítám i další inspiraci od jiných smiling smiley. Mě se u těch, které jsem viděla, nelíbily silné rukojetě. Prostě já mám takovou akorát do ruky, tohle byly všechno takový děla.eye rolling smiley sad smiley . Zrovna u kulmy toho teda plný ruce mít nepotřebuju grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 14.11.2007 08:05
     

    Jasně silný rukojeti a já mám i dost jemný vlasy a vadí mi i silné nástavce. Potřebuji takové akorát. winking smiley

    Dělají je strašně tlustý a a málo zubů, takže se mi moje vlasy nedaří natočit.

    A máš žehličku na vlasy? Přemýšlím, že bych po letech foukání zkusila něco jiného. confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Foukací kulma

    Datum: 14.11.2007 08:09
     
    Pokud máš jako já husté,nepodajné a od přírody hodně kudrnaté vlasy jako jáangry smiley tak strávíš se žehličkou několik hodin a během chvíle to stejně nikdo nepoznáangry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma-žehlička na vlasy

    Datum: 14.11.2007 11:22
     
    Amee, nemám, ale má ji neteř a asi před měsícem jsem s ní domlouvala, že mi ji půjčí a zkusím to. Tak ti pak dám vědět.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 14.11.2007 12:29
     

    Cha cha Evčo , já mám vlasy jemné, rovné a málo husté. Jo a pěkně šedivé, už.

    Takže koukám nejsme spokojená ani jedna winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 25.11.2007 23:27
     

    Už mám vybráno a objednáno od Ježíška grinning smiley winking smiley :

    [www.elektro-megastore.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 25.11.2007 23:54
     

    tak jsem ještě objevila jednu ... a zas vím prd, co chci confused smiley

    [www.obchodni-dum.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 26.11.2007 00:04
     

    Tak to asi stejně budu muset obejít a na vše se vyptat.

    Za a) nevím, co je za luxus mít zatahovací štětiny a jestli to má nějaký význam,

    b) když už mi narostly vlasy, možná bych využila i nástavec v podobě klasické kulmy nebo normálního fénu, který nevlastním.... chjoooo confused smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Foukací kulma

    Datum: 26.11.2007 17:19
     

    Anavi,ten druhej vypadá zajímavě... thumbs down Průměr kartáčů 2 a 3 cm je tak akorát.

    To zatahování ...je to dobré na delší vlasy...Pomocí štětin dobře vlasy natočíš, pak je zatáhneš a natočené vlasy lehce stáhneš jako u klasické kulmy. Nemusíš hned rozmotávat...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 26.11.2007 20:36
     
    Lado, u toho druhého mě, popravdě, nejvíc láká ta klasická kulma - že bych to taky někdy mohla využít.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 27.11.2007 12:17
     
    Mám kulmu od Brauna asi Osm let a ťruk, ťuk, ťuk - je v pohodě smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 21.01.2008 10:31
     
    Tak se té Boschky asi nedočkám sad smiley. V obchodech ji nemají, před vánoci ji manžel objednal na netu, nepřišla ani za 14 dnů, tak to zrušil. Já to po vánocích objednala u jiné, trvá to už měsíc a pořád volají, že jim ještě nepřišla na sklad angry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Foukací kulma

    Datum: 22.05.2008 08:33
     
    Boschku už mám ,fouká výborně, jen je teda dost těžká, takže při foukání zároveň posiluji paže winking smiley grinning smiley grinning smiley
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.