pátek 29. března, 11:26 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Fotoporadna?

Datum: 26.06.2007 21:58
 
Co kdybychom v tomto příspěvku občas poradili těm méně zdatným, jak upravit fotografie, alespoň základy. Co Ty na to Laduš?


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 15:35
     

    Kordul, tady je to o problémech s focením, ne s telefonem a jeho obsluhou. Co se týká telefonu, mělo by jít klasicky přes USB kabel a nepotřebuješ žádný program. Jen připojíš telefon, najdeš soubory a stáhneš si je tam nebo tam. I když podle svých kdysi zkušeností se Samsungem, jsem tenkrát také problémy měla, protože je to debilní telefon a nemám je ráda. Ale to bylo ze začátku dotykáčů. Jinak si zadej dotaz přímo do vyhledávače na internetu s typem telefonu a jistě najdeš přímo na ten telefon poradnu. Tam ti řeknou všechno, ale kdybych já se s tím tak dlouho trápila, tak bych si prostě přečetla návod, pokud to tam je, protože máš telefon skoro tři týdny a žehráš na to od začátku. Tak dlouho bych kolem toho nechodila. Prostě bych si to přečetla nebo zajela k operátorovi, či tam, kde byl telefon koupen, aby mi to vysvětlili.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (10.01.2016 15:36)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoporadna?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 16:29
     



    drahus napsal(a):

    Kordul, tady je to o problémech s focením, ne s telefonem a jeho obsluhou. Co se týká telefonu, mělo by jít klasicky přes USB kabel a nepotřebuješ žádný program. Jen připojíš telefon, najdeš soubory a stáhneš si je tam nebo tam. I když podle svých kdysi zkušeností se Samsungem, jsem tenkrát také problémy měla, protože je to debilní telefon a nemám je ráda. Ale to bylo ze začátku dotykáčů. Jinak si zadej dotaz přímo do vyhledávače na internetu s typem telefonu a jistě najdeš přímo na ten telefon poradnu. Tam ti řeknou všechno, ale kdybych já se s tím tak dlouho trápila, tak bych si prostě přečetla návod, pokud to tam je, protože máš telefon skoro tři týdny a žehráš na to od začátku. Tak dlouho bych kolem toho nechodila. Prostě bych si to přečetla nebo zajela k operátorovi, či tam, kde byl telefon koupen, aby mi to vysvětlili.

    .......já jsem si s tím začala hrát zase až dnes. V telefonu je návod jak si nám v PC instalovat softwer Zune, ovšem nikdy nedojedu do konce. Někde dělám chybu.To Zune tam už je , ale kolekci a tím pádem následnou nabídku tam ne a ne vidět. Až se mě bude chtět ,budu pokračovat. angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 16:33
     

    Kordul já nevím, mám Sony asi tři dny a šlo to hned a samo bez problémů, chová se jako další disk v PC. Tolik jsem se dotykáče bála a jde to ok:-). tak hodně štěstí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 16:47
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordul já nevím, mám Sony asi tři dny a šlo to hned a samo bez problémů, chová se jako další disk v PC. Tolik jsem se dotykáče bála a jde to ok:-). tak hodně štěstí.

    ....... mám Nokii a oni to tam píšou, že pokud v PC není nainstalovám soubor ZUNE a ble ble ble, ......jinak problém nemám i na FB tam chodím

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 17:00
     

    Jo Nokie? Tak o tu jsem nestála nikdy grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 10:17
     
    img_20160821_100130.jpg

    Pomoooc! Zachraňte mě! Něco jsem si musela někde zmáčknout a vyfotí se mi nejen to "zaměřené;,'ale vše kolem!

    Fotila jsem vázu s hortenziemi, divila se, že to špatně ostří a v Galerii se mi pak objevilo toto.Nevíte,čím jsem to mohla způsobit? please smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 10:20
     
    img_20160703_182934.jpg
    Další fotografie:

    Výsledek mělo být toto...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 10:42
     

    tak to nějak nechápu, na fotce mám vše co vidím v hledáčku, tak tu první fotku bych tak už viděla...tak bych buď nazoomovala, nebo postoupila blíž k objektu. Nějaké úpravy přímo ve foťáku nepoužívám, tak to vůbec neznám jak to funguje..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 11:04
     
    img_20160821_104828.jpg

    Restartovala jsem a už to funguje,ufff! Dik

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (21.08.2016 11:05)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 21:25
     

    Ivčo, to co píšeš, je tedy fakt i na mě moc grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Jestli tedy po resartu funguje normálně, je to záležitost softwaru. Někdy se stává, že po chudácích foťácích toho chceme současně moc, a on pak neví kudy kam až se "kousne". Typické pro kompakty s minimem HW (ovládacích tlačítek) a přehršlí SW (veškeré nastavování příslušnými kroky v jednotlivých oddílech ve foťáku). Vše zlé je k něčemu dobré. Příště už víš jak na to winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 21:53
     

    No byl to nervák! :-) :-) :-)

    Jsem ráda, že se to srovnalo.:-)

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 21.08.2016 22:35
     

    Jo, jo, mě to povídej spinning smiley sticking its tongue out. Já chyt nerva když mě v půlce editací fotek chcípl noťas. Tobě pomohl restart, mě už jen koupě nového. Zdechl třičtvrtě roku po záruce. ještě že harddisku nic nebylo. Aspoň jsem nepřišel o data, i když jsem musel programy zase postupně do ntb "naházet" angry smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 18.07.2017 14:40
     

    Jdu se zeptat, kde si uchováváte fotky?

    Já jsem si pořídila externí disk, dost velký, tak tam si fotky archivuji. Snažím se je uspořádat, abych dohledala, když už něco zpětně hledám. Jenže nastal malér. Včera najednou disk nešel načíst, objevila se jen neotevřitelná okýnka. Podařilo se mi ho ukecat a pustil mě tam, ale po chvíli zase hlásil chybu. (Při kontrole disku se žádná chyba nenašla) Stále doufám, že nezdechne a nevezme s sebou všechny mé fotky do věčných lovišť. Asi si koupím nový a přetáhnu si tam vše (snad to ještě zvládne ten starý předat). Ale je mi jasné, že zálohovat bych měla aspoň dvakrát. Něco mám na rajčeti, ale tam spíš jen nějaké fotky z exotiky, nebo něco, co chce i někdo jiný, tak aby si to mohl stáhnout. Ale i rajče může zmizet z povrchu zemského. Jak to řešíte vy?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 18.07.2017 15:30
     

    Spike, nedávno řešila stejný problém známá. Té se seknul úplně a přišla o fotky za tři roky. když chtěla nechat fotky a data stáhnout u několika firem, tímto se zabývajícím, nikde nešli pod dvacet tisíc eye popping smiley angry smiley

    Také mám na externím HDD, ale celkem pravidelně si necháváme dělat fotoknihy, páč papír, je papír a něco mám na Rajčeti

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 18.07.2017 15:57
     

    Takže nic převratného asi nevymyslím.

    Fotoknihy taky nějaké mám, zrovna včera mi dorazila ta o Vietnamu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.