čtvrtek 28. března, 09:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Fotokniha

Datum: 11.03.2013 18:44
 

Potřebuji poradit: chceme udělat dědovi k 100.narozeninám fotoknihu vnoučat a pravnoučat. Máte nějaké zkušenosti, vychytávky, tipy...

Asi to pořeším v Teta drogerii...už s nima delší dobu spolupracuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 16:25
     

    mám velikost A4 , tvrdé desky, přidávala jsem stránky na celkem 40 a cena je 674,-

    a už jsem na to přišla, když nedefinuji kolik chci fotek na stránku, tak můžu vložit kolik chci a i pěkně zarovnat. Díky za rady thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotokniha

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 16:41
     

    nojo, ale fotka nejde zmenšit, ale ořízne se angry smiley. To nepotřebuju.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 17:20
     



    iriska napsal(a):

    mám velikost A4 , tvrdé desky, přidávala jsem stránky na celkem 40 a cena je 674,-

    a už jsem na to přišla, když nedefinuji kolik chci fotek na stránku, tak můžu vložit kolik chci a i pěkně zarovnat. Díky za rady thumbs down

    Hmmm, to je dost. Já teď platila za tu šitou, tvrdé desky s mým potiskem, 80 stran, necelou pětistovku. a zaplatím při převzetí 130 korun poštovné. Měli akci na Slevovaru. První akci v Tiskomatce jsem prošvihla, tak jsem jim napsala a oni mě sami nanavigovali na Slevovar winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 17:29
     

    já ještě neplatila, zatím jen dělám knihu

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 17:36
     

    Přes slevovar nebo jiné slvevové portály musím napřed koupit voucher - zaplatit knihu. Já právě napřed dělala knihu a utekla mi ta sleva na Tiskomatce, protože jsem jí dělala dlouho a sleva vypršela, ale dali tip na jiný slevomat, tak se mi nakonec práce vyplatila. Jedině mě mrzí, že jsem musela koupit před koncem měsíce, takže nemám ukončené léto. Ale ta sleva byla veliká a nechtělo se mi kvůli pár dnům o ní přijít

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 18:21
     

    hele ta stovka mě taky nevytrhne, nebaví mě lítat po netu a zjištovat, kde je co levnější. Přidám ještě pár stránek a bude to stačit. Pojme dovolenou za tři roky a další kniha bude následovat, až jak bude tahle vypadat. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 18:27
     

    Jasně. Mně to chodí do mailu, víš. to jen, že mi to mou nepozorností uteklo, tak jsem se u nich ptala. Jinak mi posílají oni sami nabídky, protože mám od nich knih u docela dost. dělám ob rok

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 30.08.2018 18:48
     

    tak já budu mít první a ty další budu dělat postupně,jak budu fotit. Je to makačka teď dělat pozpátku. A těch fotek je neskutečný množství eye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 09.09.2018 22:21
     

    tak ji mám hotovou, pojmula 5 let výletů a dovolených. Jsem spokojená. Odeslala jsem ji a když kouknu do odeslaných objednávek na mém účtu, tak se objeví správná titulní stránka fotoknihy, ale v detailech je jiná titulní stránka a kniha nedodělaná do konce. Takže polotovar. Musím je zítra kontaktovat, co to jako znamená.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 10.09.2018 08:19
     

    A sakra

    Já čekám a čekám a čekám.....

    Měli velkou akci napříč slevovarama, tak toho mají asi moc a dlouhou dodací lhůtu - měsíc, takže by měla být hotová až koncem září. To víš, tak jsem zvědavá, jak dopadla, protože někdy nedodržuji jejich technický prostor. Prozatím mi to dřív prošlo, ale člověk nikdy neví stydlin smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Fotokniha

    Datum: 13.09.2018 12:22
     
    dscn8604-001.jpg
    Další fotografie:

    Před 18 ti lety jsem nechal udělat fotoknihy pro své rodiče k vánocům. Jedna vyšla tuším na 1300 Kč ted nevím, ale měla max.množství povolených /přikoupených /stránek, ted už nevím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 13.09.2018 12:29
     

    Františku, to jste si tedy krásně pohráli s fotkami i textem! Smekám!

    I proto, že vím,, co taková tvorba fotoknihy obnáší. thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 13.09.2018 12:43
     

    Františku, to je nádherná památka. Určitě udělala hodně radosti. Jak píše Spike. Je moc hezky zpracovaná, citlivě is texty

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 13:48
     
    Další fotografie:

    Děkuji, dělal jsem je skoro 8 měsíců, než jsem vyžebrával ,a dohledal nějaká stará fota. Ale co fota ?? Taky kdo je kdo , čí tetička, babička, z které strany, fotky po příbuzenstvu sehnat.... Taky všechny nešly, nebot mě to ukázalo,že foto je špatné, nezaostřené, musel jsem upravovat, ořezávat. Taky je fuška to poskládat od otce , matky od jejich narození, vojnu, tanečních, sbatební fota, školy, první děti, babičky , dědečkové.... nechtěl jsem to mít na přeskáčku a tak postupně to jde za s sebou. Ano, některá fota se v knížkách protínají. A dětem se nechce nikomu pokračovat, já bych pokračoval, ale opět je to práce na 6 měsíců... A to nemám možnosti nikde hledat na obecních úřadech či matrikách.

    Pro názornost první tři fota , jaká je to makačka dosazovat jména. Na fotu jsou živé pouze má matka již.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 15:53
     

    Františku, nádhera!

    Já takovou fotoknihu taky dělala, našla jsem fotky mé babičky a dědy z počátku 20 století až do konce 2. sv války. Byla to makačka vše naskenovat, ale je to úžasné nahlédnout do tehdejší doby. A po naskenování dokonce vylezly detaily, které na fotce ani nebyly vidět. Pak jsem to upravovala ve Photoshopu a pak dávala do knihy. Neskutečně dlouhá práce.

    Bohužel se mi zničil disk, kde jsem měla fotky uložené a Bontia po přechodu na nový systém smazala veškeré uložené zakázky, takže mi zbyla opravdu jen ta kniha. A nekde budou i fotky, ale pochybuju, že bych se do stejné práce pustila jestě jednou (ačkoliv by se mi líbilo ji přidělat jednou pro naše děti)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.