pátek 26. dubna, 01:19 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Fotokniha

Datum: 11.03.2013 18:44
 

Potřebuji poradit: chceme udělat dědovi k 100.narozeninám fotoknihu vnoučat a pravnoučat. Máte nějaké zkušenosti, vychytávky, tipy...

Asi to pořeším v Teta drogerii...už s nima delší dobu spolupracuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:26
     

    No právě. Mail jí je zmenší pro potřeby internetu a to je naprd

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotokniha

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:29
     

    Takže lepší je poštou a oskenovat?

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:43
     

    Holky, já to řešil přes Fotolab-Fotosvět, stáhl jsem si malý prográmek na vlastní editaci knihy, navolil velikost knihy, formáty, počty fotek, rozmístění, pozadí, vazbu (textilní nebo lesklá s fotem), odeslal mailem, resp, na adresu rovnou z programu a zadal kde si ji vyzvednu. Dýl jak týden to netrvalo winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:14
     

    carlos...no přesně tak to má ta Teta drogerie, Už jsem u nich dělala deváťákům čepice, známým hrnečky, fotky, polštářek pro dceřinu třídní.....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:23
     

    Oni to nemají nafocené digitálně? Ať ti je napošlou přes úschovnu (odkaz jsem ti napsala) Tobě přijde mail, ty klikneš na odkaz, který ti v mejlu přijde a z toho odkazu si je stáhneš do PC a pak je upravíš a vložíš do knihy přes nějaký ten jejich prográmek. Aniž by cokoli platili, můžou ti naposlat fotky do objemu 300MB když by se jim nevešly. prostě pošlou další zásilku. Je to hrozně jednoduché.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (11.03.2013 20:29)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:29
     

    Carlos, každý výrobce má svůj prográmek na vkládání fotek, velikost knihy, typu papíru a počet listů. my s Jajou jsme navrhovali právě knihu Bontia, protože oni mají knihu knižně nejlíp zpracovanou. Jako jediní používají textilní vsadku a kniha je šitá. Co se týká kvality fotografií, je na tom nejlíp klasicky Fotostar. Dělají je v Německu. Od nich taky mám, ale jsou drazí. pak jsem nechala dělat ještě od nějaké firmy "něco" dyzajn (to první slovo si nepamatuju) a ti byli co do zpracování fotografií a zpracování knihy nejhorší i komunikace velmi vázla.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:30
     

    Drahuško...fotky, kde jsme jako mimina nebo batolata digitálně nemáme...to musím naskenovat....

    drahus napsal(a):

    Oni to nemají nafocené digitálně? Ať ti je napošlou přes úschovnu (odkaz jsem ti napsala) Tobě přijde mail, ty klikneš na odkaz, který ti v mejlu přijde a z toho odkazu si je stáhneš do PC a pak je upravíš a vložíš do knihy přes nějaký ten jejich prográmek. Aniž by cokoli platili, můžou ti naposlat fotky do objemu 300MB když by se jim nevešly. prostě pošlou další zásilku. Je to hrozně jednoduché.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:32
     

    Dobrý typ Drahuško, prozkoumám to tam. Pokud to bude cenově výhodnější, tak to prubnu winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:33
     

    Tak naskenuj v nejvyšší možné kvalitě a trochu je zkus upravit v nějakém editoru

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:34
     

    Nebo oni ať naskenují a opět - pošlou přes úschovnu. Je to nejrychlejí, bez ztráty velikosti

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:34
     

    Drahuško...zkusím...raději jich chci víc, aby mi pak program neřval, že některé nevezme.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 20:38
     

    To je jasný

     
  • Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 26.03.2013 14:31
     

    Holky u Bontie je do zítřka do půlnoci sleva na velké 80ti stránkové knihy zase na 599 kč. Vím , že Spike hudrala, ale já třeba to měla bez problémů a kniha je suprová.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 26.03.2013 14:32
     

    Jájo, myslím, že na tu střední, ne? Taky mi to přišlo

     
  • Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 26.03.2013 14:38
     

    Když se ale projklikáš k nákupu tak tam jsou ve slevě všechny velikosti, zkusila jsem to.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.