čtvrtek 28. března, 22:39 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Fotokniha

Datum: 11.03.2013 18:44
 

Potřebuji poradit: chceme udělat dědovi k 100.narozeninám fotoknihu vnoučat a pravnoučat. Máte nějaké zkušenosti, vychytávky, tipy...

Asi to pořeším v Teta drogerii...už s nima delší dobu spolupracuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 18:51
     

    Moni to uvidíš podle programu jaký k tomu mají. J8 měla Bontii a byla jsem navýsost spokojená, Věrka naopak spokojená nebyla. Ono je to asi jak komu co vyhovuje a co si představuje udělat. Takže Ti asi moc neporadíme, ten program neznám. Klidně si chystej složku s fotkama co tam chceš, je to docela masakr ty fotky vybrat a nachystat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotokniha

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 18:59
     

    Jájo...to mi povídej. Já nad tím seděla půl včerejška a to jsem skenovala a upravovala jen sebe a děti. Teď ještě od bratrů, bratranců, sestřenic... confused smiley grinning smiley

    No tak uvidím...on mě ten program asi bude navádět, tak by neměl být větší problém.

    Jájo...dík.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:01
     

    Mončo, ob měsíc má Bontie slevy a velikánské slevy. Kniha je jedna z nejlepších. Koukni po slevomatech. Ono dát dvojku nebo za to samé pětistovku, to je veliký rozdíl. A Pošlou ti to poštou až domů

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:07
     

    Koukala jsem na to Bontio...jediné, co mi vadí, je dodání do 14 dnů. Já tu Teta mám na náměstí, takže si to do týdne vyzvednu. Já vím, že jsme si vzpomněli pozdě....ale to si člověk pořád myslí, že má spoustu času a ono už to mezitím začíná hořet... confused smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:10
     

    Mono, hlídej si, aby byly fotky aspoň 4MB, protože když jsou malé, budou hnusné

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:12
     

    Drahuš...fakt???? eye popping smiley eye popping smiley a já je blbec zmenšuju!!!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:14
     

    Neeeeeee !!!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:14
     

    A sakra!!!!!!!!!!!!!!!!! eye rolling smiley Já to zmenšila na 2000bodů...tu větší položku. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:15
     

    Co největší, jinak budeš mít maléobrázky, bude to řvát, že jsou nekvalitní

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:17
     

    Aha....tak až m i pošlou další fotky, už je zmenšovat nebudu. Bude velká fotka a pár malých na stránce či dvojstránce...ještě nevím, jak to vyjde... confused smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:18
     

    Originály nemáš? Fotky budeš mít jen maličké a to je škoda, protože právě v A4 můžeš obzvlášť pěknou fotku dát po celém nebo dokonce dvoustranu. U té Bontie máš právě za necelou pětistovku 80 stran A4 v knižní, vázané vazbě

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:19
     

    Fotky ať ti pošlou v plném rozlišení přes úschovnu: [www.uschovna.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:21
     

    Drahuš...ale jo, nějaké originály mám...ty tam dám...a uvidím, jak se to promítne. Já teprve budu počítat, kolik zhruba stran to hodí...je nás dost. grinning smiley Nevím, za jak dlouho mi od všech přijdou fotky...u toho Bounti bych to nemusela stihnout... confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 11.03.2013 19:23
     

    Drahuško... grinning smiley tak to je moc i na mne. Já právě mluvila se sestřenicí, o které jsem si myslela, že to bude brnkačka - dělá střih dokumentárních filmů. A ona má problém nacpat fotky do mailu, musí prý počkat na děti. eye rolling smiley grinning smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.