úterý 23. dubna, 13:47 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Fotokniha

Datum: 11.03.2013 18:44
 

Potřebuji poradit: chceme udělat dědovi k 100.narozeninám fotoknihu vnoučat a pravnoučat. Máte nějaké zkušenosti, vychytávky, tipy...

Asi to pořeším v Teta drogerii...už s nima delší dobu spolupracuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 16:04
     

    Bohužel už mám já i manžel rodiče dlouho pryč bez návratu, taže už ta možnost tu není. Také by se mi taková kniha líbila. Já pouze udělala manželovi a jeho kamarádům z dětství a jejich trampské osady knihu. Jsou rádi. Přece jen je to jiné, prolistovat si klasickou knihu, než čumět do PC, či tabletu - mobilu a pak se, jak na potvoru podělá disk a je to všem. Stejně, jako by vyhořel dům. Památka žádná..

    A i je pěkné vzít knihu mezi zúčastněné a současně se zasmát, zavzpomínat, možná i poplakat, než kdy si v mobilu, či tabletu listuje jen jeden nebo dva, protože díky omezenému úhlu vidění, se víc lidiček nechytá

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (14.09.2018 16:32)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotokniha

     
     
  • Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 16:09
     

    Franitšku, veledílo thumbs down . Doma je spousty starých fotek, hlavně z dědkovy strany. Občas to prohrabuje, dělal to i tchán a jsou tam i nějaké poznámky, kdo je kdo. Třeba bych ho na něco podobného mohla uvrtat.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 17:04
     

    Děvčata díky, ano je to makačka.Taky jsem stará fota dával stranou, ale když si člověk dá práci, tak potom zavzpomíná. Já ty knihy měl před měsícem u jedné své tety na Kolínsku a kdybyste viděli jak ona, starší děti na to čučeli. I hodně fotek jim bylo neznámých a tak jsem byl na to připravený a ručním skenerem jsem to seskenoval a potom jim emailem poslal. Ale opravdu je to dost pracné udělat tu knihu.

    Možná,že když bych zase -ZASE - já pokračoval od toho roku 2010, že vlastně stará fota nemusím shánět, popisovat, že by byly oosoby známé a že by to slo rychleji a né tak pracně.

    Ale stará fota si držte a snažte se od rodiny, známých zjistit popisky.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 17:53
     

    Františku, fotoknihy ze současnosti, jsou proti tomu, cos dělal, brnkačka. Těch už mám asi šest, sedm... A i za ně jsem ráda. I když mám spoustu hodně starých fotek, nejsou pamětníci a fotky mi nic neříkají, bohužel. Tak si aspoň dělám knihy z nedávné minulosti, a i v nich ráda listuji, protože roky letí, jako voda. Možná, že po nás už nikoho zajímat nebudou, ale mě těší a mám uspokojující pocit při jejich prohlížení nebo prohlížení s přáteli smiling smiley

    A když neskončím s Alsheimerem, budu při nich vzpomínat až do konce love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (14.09.2018 17:54)
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Fotokniha

    Datum: 14.09.2018 21:01
     

    Tak jestli to je brnkačka, mrknu na nějaký zase odkaz. Naposledy jsem je dělal dle datumovek v r 2010. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.