úterý 23. dubna, 09:35 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

Datum: 27.11.2009 19:50
 

Vyhlašujeme další kolo soutěže. Zatím bez bližších informací od kdy do kdy .., ale nebojte času máte dost. Můžete si nachystat průběžně fotky na různé variace. Také zohledníme to, že budete vytížení prací, navštěvami i třeba odjezdem o vánočních prázdninách.. winking smiley Toto téma je na delší čas...zahrnuje... nedělní rozsvěcení vánočních stromů ve vašich městech, příchod čerta a Mikuláše, pečení cukroví, vánoční výzdoby, vánoční akce až po dárky pod stromečkem.

Dobré světlo, spoustu nápadů a příležitostí na zajímavou fotku...

Pro letošek je toto poslední téma...On prvního nápadu je jich už sedm..Jsme rádi, že se tato klátění ujalo a na příští rok pro vás připravíme další a další témata..

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Pondělí 21.prosince 2009 v 18.00 hod. bude otevřena soutěžní galerie

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Neděle 3. ledna 2010 do 18.00 hod.

Po té bude galerie " otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

Pondělí 11.ledna 2010 do 18.00 hod.

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho..

Tak soutěžní galerie je otevřena..!!!!!!!! Můžete začít vkládat fotky..Přímý vstup je z hlavní strany..Jinak prokliknutím přes fotografování, fotosoutež a galerii...tady je i odkaz..

[[www.week.cz]]

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo a skvělé nápady..

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.12.2009 20:14)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 18
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 19:24
     

    Jéééeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley , ja prošvihla odhalenígrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    už tam letím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 19:34
     


    LadaB napsal(a):

    Já už to tady hlásila, že se nebudu zúčastňovat , že chci dát prostor na první stránce také ostatním..Už mi to bylo fakt blbý..byť jsem něco cvakla jen tak letem světem na poslední chvíli.. že to bude nezajímavá fotka...grinning smiley

    Díky všem za takovou účast.. thumbs downA mnozí jste mile překvapili.. flower smiley Jen tak dál...mám z vás velkou radost..radost... love smiley


    Lado, ale je to velká škoda, ochuzuješ nás o umělecký zážitek. Jen fotky posílej, my se s tím nějak poperem, aspoň budeme mít důvod se zlepšovat.winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 19:38
     

    Neboj..nepřijdete..budu vám je cpát jinam.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 19:44
     

    Lado, my budeme prostě tebe a drahušku na případných prvních místech ignorovat grinning smiley, co v tom vidíš za problém? winking smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 19:57
     

    Holky, tak ono už je odhalení thumbs down

    prozkoumala a zjišťuji, že jsem se velice sekla s autorstvím stydlin smiley

    Tak třeba všechny tři od Jacka jsem myslela, že jsou od Otázky, no samozřejmě kůli Žatci a to bylo největší překvapení eye popping smiley eye popping smiley

     

    No a taky tu Přistání v betlémě, jsem přiřadila ke Stano a i Lupiče winking smiley

    No prostě celkově jsem se sekla smiling smiley

    Jen tak mimochodem, nevíte někdo odkud je Jack???

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 20:09
     

    Děvčata, teprve se půjdu podívat. Svou neúčast omlouvám stejně, jako Lada. Dám aspoň jednu do "Co se nevešlo", až se otevře. Však sem stejně všechno cpu a ve výsledcích soutěže už to byla pro všechny otrava. Vždycky si vzpomenu, když má dcera jela na závody v krosovém běhání (doplňkový sport k běžkám) a když vyvěsili startovní listinu, tak jsem vždycky slyšela: "Jééé, zase je tady Katka z Lokomotivy Teplice, to nemá cenu závodit" grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 20:38
     

    No to abych se na to příště taky vyprdla. Ale já měla radost, že jsem dala dohromady 3 fotky stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 20:42
     

    jestli se budete na soutěž vyprdávat tak k čemu je? To jako bude sbírka fotek od neumětelů? Na co?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 20:54
     

    Jájo, a kde máš ty fotky? Co?

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 20:58
     

    Tohle téma mě neoslovilo

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 21:00
     

    Nedalo se splnit kritérium, že fotky nafotím cestou ode mě k Dáše, jako zatím všechny předchozí grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 21:03
     

    Potvoro grinning smiley

    Mě napadlo, že by nebylo u některých fotek marný dát originály, co by se z nic dalo v pc vytáhnout.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 11.01.2010 21:28
     

    Beruško, ale já tam mám taky jednu žateckou. smiling smiley Jack je zdaleka, ale kvůli palačinkám z vaší palačinkárny jezdí přes půl republiky. winking smiley

    beruska007 napsal(a):

    stydlin smiley

    Tak třeba všechny tři od Jacka jsem myslela, že jsou od Otázky, no samozřejmě kůli Žatci a to bylo největší překvapení eye popping smiley eye popping smiley

    Jen tak mimochodem, nevíte někdo odkud je Jack???

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 12.01.2010 09:22
     

    No joo, to je ta ,,Květinářství slunečnice" smiling smiley

    Tam sem ještě nebyla stydlin smiley

    A přiznám se, že ani v palačinkárně, budu to muset honem rychle napravit winking smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 12.01.2010 09:44
     

    Bodeť by byla beruška v žatecké palačinkárně, když na ně jezdí ke mně grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.