čtvrtek 25. dubna, 03:52 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

Datum: 30.06.2009 21:18
 

Vyhlašujeme již páté kolo fotosoutěže! Zvítězilo téma, na které se určitě většina zde těší...

CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE...

Předpokládáme, že tentokrát bude rekordní účast..kytičky fotí většina z vás. "Materiál" k focení máte všichni kolem sebe, stačí se jen rozhlédnout a udělat pár krůčků winking smiley Někdy doslovně, kvetou vám pokojovky, balkonovky...na každém trávníku nějaká běžná, luční, plevelná..Zkrátka možností mnoho a mnoho..

 

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno ve středu 1. července v 18.00 hod.

 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem.. winking smiley

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

Zítra sem přidám odkaz na přímý vstup do soutěžní galerie

 

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději v pátek 10. července do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do středy 15.července do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (30.06.2009 21:20)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:19
     

    Ono by to stejně nemělo smysl kdyby si každá dala sobě po 5 hvězdičkách ve výsledku by to nic nezměnilo.

    Anavi, sázet běž, ale sportku! grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:20
     

    No to si připadám jako debil už před tím adminem naším... eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley 

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:21
     

    Anavi.. grinning smiley No myslím, že takto si teda nijak nepomůžeš..a bodovat dvacetkrát teda nejde...musíš trénovat a neboj úspěch se dostaví.. winking smiley Hele vono je tady těch dobrejch fotek hodně..Za mne vyhrávaj všichni co se účastněj a dělaj sebemenčí pokroky.. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:26
     

    lado, díky za upřímnost grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Prej: tím si nepomůžeš... winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:37
     

    No samo teda že ne..jedině, že bys byla jediná, která si dá pětku..a nikdo jinej nebodoval..pak jsi vítěz, páč plnou pětku nikdy žádná neměla a ani mít stopro nebude grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:41
     

    Stano klídek..stávaj se teda horší věci, když nejde vo život, tak jde vo ho... grinning smiley

    Jo si se chtěla vopičit to je jasný... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 14:44
     

    Dočítám a divím se. Na "Jednohlasně" jsem taky neviděla žádný podpisnono smiley confused smiley . A líbila se mi. Škodasad smiley

    A s tím bodováním, taky jsem měla cukání, ty moje trochu popostrčitgrinning smiley , ale musela bych se pak stydět za nefér jednání. stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 15:29
     

    Stano???? Moje favoritka je fuč, podpis tam žádnej nebyl, ty seš cvok vzít ze soutěže favorita jen tak eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 18:49
     

    Byl, Jájo, byl tam droboučkým písmem, a prostě to překračuje pravidla. Připadalo by to hloupý. Teď mě to štve kvůli vám, kdo jste ji hodnotily, nu ale co už...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 19:22
     

    Stano, já tě úplně chápu, udělala bych to stejně, kdyby se mi toto stalo..je to pech, jeden si to ani neuvědomí..prostě pro svůj dobrej pocit..

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 19:41
     

    Holky, propásla jsem naprosto soutěž, ale vložené máte krásné kouskylove smiley kuchám sesmiling smiley))

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 19:45
     

    MOrgan,hlavně se z toho nevykuchejgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 19:49
     

    Evíku, je mi jasný, že by jste se hádaly, kdo po mně ten svinčík uklidí....a ve hře je opět kompostgrinning smiley grinning smiley grinning smiley vím, co se sluší a patřísmiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 20:00
     

    Taky jsem žádný podpis neviděla. Té fotky je škoda

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 20:07
     

    Morgan, radost Tě vidětsmiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.