středa 24. dubna, 21:41 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

Datum: 30.06.2009 21:18
 

Vyhlašujeme již páté kolo fotosoutěže! Zvítězilo téma, na které se určitě většina zde těší...

CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE...

Předpokládáme, že tentokrát bude rekordní účast..kytičky fotí většina z vás. "Materiál" k focení máte všichni kolem sebe, stačí se jen rozhlédnout a udělat pár krůčků winking smiley Někdy doslovně, kvetou vám pokojovky, balkonovky...na každém trávníku nějaká běžná, luční, plevelná..Zkrátka možností mnoho a mnoho..

 

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno ve středu 1. července v 18.00 hod.

 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem.. winking smiley

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

Zítra sem přidám odkaz na přímý vstup do soutěžní galerie

 

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději v pátek 10. července do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do středy 15.července do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (30.06.2009 21:20)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 12
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:29
     

    Myslím, že tady je důvod, proč zmizela...velká škoda, také se mi moc líbila...

    Stano napsal(a):

    Doprdele, já ji mám podepsanou... No to jsem ichtyl. Už jsem poprosila Honzu, ať ji smaže, omlouvám se... eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:30
     

    Simi..i ty kujóne... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:41
     
    Simi spinning smiley sticking its tongue out...ale musis najskor posuskat, kde treba pridat tie hviezdicky....uff, az na par ojedinelych tipov, si fakt netrufam odhadnut co je cie smoking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:42
     

    Je to tak. Podpis byl součástí fotky, nešlo smazat jen ten... No jo no, nemám to nechávat na poslední chvíli a sypat tam ty fotky skoro nahodile.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:46
     

    Staníku, je to moc škoda, kde teda ten podpis byl..já ho tam nenašla.. eye popping smiley

    Také nedokážu odhadnout..někde jsem si na 99% jistá, ale to jsou fakt vyjímky..těch co maj čitelnej fotopis. grinning smiley

    No ale nikde není psaný, že právě ten, nehrábl úplně do jiné sféry a budu se pak velmi, velmi divit.. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (11.07.2009 09:48)
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:47
     

    Keria, já vám řeknu, které fotky jsou moje a vy mi naschvál dáte po jedné hvězdičce, nic nebude!

    Jo a mám dotaz. Můžu si dát hvězdičku sama sobě? grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:48
     
    Stano, winking smiley...nic v zlom...ale si vlastne ani nemusela nic menit.... tvoj rukopis (teda nie podpis) je viacmenej neprehliadnutelny ( zaroven aj inemu nedosazitelny)... smoking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:50
     

    No pokud chceš propadnout do pekel, tak to zkus... grinning smiley grinning smiley grinning smiley černá tady magie spolehlivě funguje..bych si to teda rozmyslela.. grinning smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:54
     

    No já jenom, když se účastním poprvé v této fotosoutěži a ještě pořádně nevím co mohu a nemohu tak jsem si myslela, že by nebylo dobré kdybych přišla o své hvězdičky. Ale když ne tak teda ne. sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 09:56
     

    Já taky podpis neviděla, ale autorkou jsem si byla na 100% jistá. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:03
     


    LadaB napsal(a):

    Staníku, je to moc škoda, kde teda ten podpis byl..já ho tam nenašla.. eye popping smiley

    Také nedokážu odhadnout..někde jsem si na 99% jistá, ale to jsou fakt vyjímky..těch co maj čitelnej fotopis. grinning smiley

    No ale nikde není psaný, že právě ten, nehrábl úplně do jiné sféry a budu se pak velmi, velmi divit.. grinning smiley

    taky jsem si podpisu nevšimla!!! Já bych ji tam JEDNOHLASNĚ vrátila!!! winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:04
     


    Simi napsal(a):

    Keria, já vám řeknu, které fotky jsou moje a vy mi naschvál dáte po jedné hvězdičce, nic nebude!

    Jo a mám dotaz. Můžu si dát hvězdičku sama sobě? grinning smiley

    samo, že nemůžeš!! nono smiley winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:13
     

    Teď vážně...nemělo by se to..Ale záleží na každým, zda mu svědoní dovolí a ke svým fotkám si nasází třeba samé pětky..Kdo jak bodoval se nikde nezveřejňuje...Předpokládám, že nikdo takový tady není...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (11.07.2009 10:17)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:14
     

    Simi, jaképak, že přijdeš o své hvězdičky? Vzhledem k tomu, že jak předpokládám, všichni dodržují pravidlo nebodovat sami sebe, jsme na tom všichni stejně. Jsi soutěžící, ale taky porota, a porota sama sebe nehodnotí, co svět světem stojí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 10:15
     

    Laduš, jdu "sázet" - jednou přece MUSÍM bejt první!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.