pátek 29. března, 01:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 10:17
     

    Stano grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Téma dobrý thumbs down Ale nápad teda žádnej, když sněženky jsou téměř na zakázaný listině winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 10:19
     

    Zato já mám nápadthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down super témasmoking smiley akorát najít někoho,kdo mi s tím pomůžeconfused smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 11:23
     

    Evco...tobe se urcite pri tom prichazejicim jaru zapalujou lejtka vid? winking smiley se budu tesit co vymyslis na tohle tema....priroda je mocna grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 11:26
     

    Sueenono smiley nono smiley nono smiley na co ty hned nemyslíšgrinning smiley grinning smiley já a zapalovat se mi lejtkaeye popping smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 12:41
     
    Hm, moj navrh......pokial by bol ten "hviezdickovy" problem ..tak neviem ci by nevadilo sa vratit k jednoduchej tabulke podobne ako v prvom kole...s tym, ze kazdy by mal moznost zadat poradie napr. prvych 3-5 fotiek formou bodov...
    Toto myslim, ze zmaknut programatorsky by az taky strasny problem nemuselo byt...
    ...ono to prve kolo myslim, ze aj ked hlasovat s jednym bodom bolo znacne krute, ale...celkove to vyznelo ovela prehladnejsie..a myslim, ze aj napinavejsie..
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 17:02
     

    tak to abysme si pospíšili, než nám to zase zapadá sněhem grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 18:25
     

    Téma skvělé, nápad žádný... To jsem zvědavá, co z toho vytřískám. confused smiley smiling smiley

     

    K tomu bodování, resp., že bude zveřejněno umístnění jen u první poloviny... mně se to zdá jako skvělý nápad.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 18:34
     

    nějakej akt v přírodě grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 18:39
     

    Jeden nápad už jsem si proflákla, jiný zatím nemám. grinning smiley Ale téma výborný, určitě se s tím dá spousta věcí..... thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 18:49
     

    K tomu bodování...já bych zase zveřejnila vše, bo jinak bych se vůbec neobjevila ve výsledkové listině. grinning smiley A naopak můžu sledovat, jak z předposledního místa skáču na předpředposlední...a nebo naopak, no. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 19:11
     
    Libi napsal(a):

    nějakej akt v přírodě grinning smiley grinning smiley

    Ty, která sleduješ předpověď počasí, mě nabádáš k obnažování se v takový klendře?! nono smiley grinning smiley

     

    Moni, máš taky pravdu. Někdo zase chce vědět jak si stojí. A může následně vidět, zda se lepší a tak. Je fakt, že když to nebude zveřejněno, tak si člověk bude říkat: Já byla určitě poslední. Přestože to ve skutečnosti tak není. Mmmm, když o tom hlouběji přemýšlím, nevím vlastně co je lepší.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 22:05
     

    kdo říká, že musíš být na fotce ty grinning smiley , takové vypracované mužné tělo opřené o kmen stromu a hned bychom mohly obdivovat "sílu" přírody grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 18.03.2009 23:35
     

    Jelikož si o sobě nedělám žádné fotografické iluze, vůbec mě neurazí, když se uvidím někde na ocase. A je pravda, jak píše Mona, že nás outsaidery potěší, když vidíme, že se nám podařilo o jednu příčku uspět.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 19.03.2009 08:42
     

    Souhlas s Mončou a hespou. Teď jsem byla regulerně poslední a neskládám se z toho. Beru to spíš jako výzvu a říkám si, že jsem to prostě odflákla a to se holt pozná smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.