pátek 29. března, 03:04 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

Datum: 16.05.2009 08:47
 

Soutěžní fotky najdete všechny zde..

[www.week.cz]

 

Vyhlašujeme čtvrté kolo fotosoutěže! Tentokráte jsme sáhli do fauny. Zvířata jsou všem blízká a neměl by být problém nějaké "ulovit". Je jedno, zda to bude slípka na smetišti, pejsek či kočička které máte doma, slon v ZOO, nebo půjdete lovit do volné přídody. Je to jen a jen na vás. Toto kolo je jednoduše ZVĚŘINEC

 

Vkládaní soutěžních fotek zde:

 

[www.week.cz]

 

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno v pondělí 18. května v 18.00 hod

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 27. května do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do neděle 31. května do 18.00 hodin.

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulém kole.

 

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (27.05.2009 22:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 28.05.2009 19:16
     

    Krása, tyto úlovky vždycky potěší. Chtěla jsem taky něco poslat, ale při řešení jinejch věci na to nedošlo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 28.05.2009 21:11
     

    Maco, není všem dnům konec..budou další a další kola.. winking smiley Tak příště..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 31.05.2009 17:12
     

    Tak odtajnění soutěže se blíží..jsem tedy moc zvědavá.. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 31.05.2009 18:04
     

    Gratuluji známé trojce, co vyžrala opět první místa...jste fakt dobré. A samozřejmě gratuluji těm, kdo se k nim dokázal vecpat na první stranu.

    A ostatním, jak se krásně posouvají. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 31.05.2009 22:01
     

    Jsem velmi mile překvapená.. thumbs downJak už jsem psala, ty fotky jsou čím dál zdařilejší a nabírá to na obrátkách...Jen tak dál..jde vám to všem moc dobře.. flower smiley

     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 01.06.2009 09:18
     

    Holky a kde se toulá Stano a Majka? Na jejich fotky jsem se tak těšila sad smiley Nebo jsem prostě jen slepá smoking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 01.06.2009 12:11
     


    Mona napsal(a):

    Gratuluji známé trojce, co vyžrala opět první místa...jste fakt dobré. A samozřejmě gratuluji těm, kdo se k nim dokázal vecpat na první stranu.

    A ostatním, jak se krásně posouvají. winking smiley thumbs down

    Mončo, podle toho, co jsem viděla, jak jsi jedna drápa se svým novým foťákem, nebude dlouho trvat a budeš vyžírkou ty winking smiley thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 01.06.2009 13:36
     

    Lennko, vynechala jsem pro nemoc - už se několik týdnů plácám po doktorech, nemůžu se z toho vybabrat. Příště to napravím.

    Lennka napsal(a):

    Holky a kde se toulá Stano a Majka? Na jejich fotky jsem se tak těšila sad smiley Nebo jsem prostě jen slepá smoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 01.06.2009 16:36
     

    Drahuško...ve foťáku to fakt není... eye rolling smiley Vy máte prostě to OKO... thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 01.06.2009 22:32
     

    Jen se teda neboj..je vidět, že ho máš taky..Novej fo´ták ti to jen hodně ulehčí.. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 21.06.2009 22:02
     

    Brzo bude vyhlášeno další kolo...myslím, že všem trefíme do noty... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 21.06.2009 22:41
     

    Lado už aby to bylo grinning smiley thumbs down

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.