čtvrtek 25. dubna, 15:05 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 18
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 15.03.2009 16:43
     

    Chodívám s vnukama na tohle místo, koukat na vláčky. Je to trať Praha - Kolín. Každou 1/4 hodinu něco projede. Pendolíno je u nich hit. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 15.03.2009 17:09
     

    Tak jsem v galerii založila nový příspěvek na fotečky, co se do soutěže nevešly. Tak šup tam s nima! smiling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 15.03.2009 22:19
     

    Díky všem za účast. Snad příště se budu moct taky přidat, teď dám jen mimo soutěž, co naplat. Nestíhám a slíbila jsem (si) internet omezit, ale soutěž musím poctivě projít... Jdu na to.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 16.03.2009 08:49
     

    Jdu konečně prohlížet - je někde uvedeno to umístění nebo je to jen podle pořadí fotek v galerii?

    Se omlouvám za natvrdlý dotaz grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 16.03.2009 09:24
     


    drahus napsal(a):

    Tak jsem v galerii založila nový příspěvek na fotečky, co se do soutěže nevešly. Tak šup tam s nima! smiling smiley

    drahu, můžeš dát odkaz?? Já jsem tady dneska jak prvnička smiling smiley, nemůžu nic najít confused smiley sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 16.03.2009 10:52
     

    Dívám se na hodnocení z minulého kola... Drahuško, Hanelo - jste dobré thumbs down thumbs down thumbs down, asi vás hodíme do nějaké vyšší kategorie smiling smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 16.03.2009 12:41
     

    Tady je odkaz: [www.week.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 16.03.2009 12:43
     

    drahu, díky, už jsem se dopátrala winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 14:54
     

    Andořiny močové cesty grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley

     

    Hlasovat jsem stihla jen částečně a účast vůbec - tu prozměnu částečně z nedostatku prostoru k realizaci a částečně pro totálně vymetenou palici. Omlouvám se flower.

    Přiznám se, že se raději dívám, nežli tvořím a rozhoduji..

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 16:36
     

    Po 1. kole jsem si říkala, že to možná prubnu. Po 2. kole říkám NIKDY. Ale ráda se mrknu na fotky z kola třetího.

     

    Hanulko, když ty moje pitomý nápady jsou nerealizovatelné. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 17:18
     

    Andoro, proč? confused smiley Stejně nic za odměnu nedostaneš, i kdybys fotila, jak Saudek smoking smiley a hlavu ti taky nikdo neutrhne, když budeš mít pocit, žes to zvorala flower smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 17:28
     

    Kdybych fotila jak Saudek, tak nebudu cpát fotky na weekwinking smiley . Tobě se to mluví, když umíš tak nádherně fotit. thumbs down . Já vím, že mi nikdo hlavu neutrhne, ale připadala bych si trapně sama před sebou, že se rvu někam, když nic neumím.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 17:49
     

    Andoro,taky si tak připadámwinking smiley ale stejně to tam nacpu.Někdo musí reprezentovat ty neumělygrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 19:04
     

    Evi, to se mi líbí grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 19:23
     

    Evčo, ale vždyť jsi v tomto kole byla dobrá thumbs down a jde o to, aby byla snaha a abychom se zlepšovali. Když budeme o fotce po skončení soutěže mluvit a rozebírat ji, příště, v dalším kole soutěže se jistě fotograf zlepší a uvidíte, jak se i zlepší fotky v klasické galerii.

    Jestli nechcete dávat fotky kvůli fotkám mým, klidně dám fotky až po skončení kola do "Co se nevešlo". Mně by to fakticky nevadilo winking smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.