sobota 20. dubna, 13:04 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 15:01
     

    To téma mě trochu děsí tím, že budu zřejmě muset vyjít ven!!! eye popping smiley A v týhle kose... brrrr eye rolling smiley winking smiley

     

    Hodnocení je velmi dobře strukturováno grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 15:13
     

    Lada mrhá soutěžním materiálem winking smiley

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 15:13
     

    Stano jsi hvězda, jak jinak. grinning smiley Rozhodně super je rozpis chápání hodnocení a celá úprava hlasování. thumbs down Už se těším na fotky a hlavně nápady. To budou tvůrčí muka grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 15:45
     

    Tak tohle tema se mi libi rozhodne vic nez ctenar winking smiley 

    Stano a tve rozepsani hodnoceni nema chybu thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley Nejvic me dostaly 2** winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 16:40
     

    coffe smiley ...zatial tmaaaaaa...a cesta zarubana! eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 18:51
     

    Nešlo by pro debila jako já tučně zvýraznit slova nabít baterie do foťákueye rolling smiley ať mě to nakopne až zas půjdu s vybitejmaangry smiley .Jinak u těch fotek bude vidět autor nebo ne???

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 20:33
     

    Evi, já zase občas vyrazím bez karty angry smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 25.02.2009 21:55
     

    Bez karty či s vybitou baterkou vyrážím pravidelně. Autoři se samozřejmě zveřejní až po ukončení hlasování.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 10:56
     

    suee, já naopak od včerejška marně přemýšlím confused smiley, co kde blejsknout sad smiley.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 12:03
     

    Anavi, nepřemýšlej, vyraž ven a dívej se, to je nejepší. Fotky vznikaj aspoň u mě nejlépe trochu spontánně, než je matematicky doma u stolu vymýšletsmiling smiley. Je dobrý jít jednou pěšky domů.flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 12:50
     

    Staníku, tak to bych to šla hodinu grinning smiley.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 19:04
     
    Nooo...ist von,hm....ked tam zase pada dazd so snehom...a cely den je pochmurny...Jednoducho... neda sa...sad smiley...
    Iba ak winking smiley..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (26.02.2009 19:06)
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 20:00
     

    Keria, tak jsem si říkala, že to zkusím a ty to sem frkneš jen tak a hned mám po chutithumbs down thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 26.02.2009 20:14
     

    Anavi klídek..takovejch vcest mám kolem.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Nebojte se ničeho..času je do uzávěrky dost..pršet stále nebude.. winking smiley A i kdyby..tak děštník nad foťák a je to.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.