sobota 20. dubna, 15:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 18
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 21:02
     

    Jdu s křížkem dva dny po funusu, ale všechno jsem přečetla a se vším souhlasím. Autory jsem nijak zvlášť netipovala, ale o jednom jsem měla jasno hned, jak jsem fotku uviděla. Jája a její sněženky. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 17.03.2009 23:13
     


    drahus napsal(a):

     

    Jestli nechcete dávat fotky kvůli fotkám mým, klidně dám fotky až po skončení kola do "Co se nevešlo". Mně by to fakticky nevadilo winking smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley


    No ale třeba mně by to vadilo! winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 18.03.2009 07:27
     
    eye popping smiley...dufam damy, ze ste to hore nemysleli vazne??!!!!
    Drahus, pokial ide o teba...tu som uz davno "skonstatovala", ze obcas mam tiez chut "odhodit fotak v dial"...ale taku radost, haha....vlastne blbost...neurobim smiling smiley a budem sa s tym mojim malym mizernym olympusickom nadalej hrabat na nebotycny fotograficky Olymp..( Hm... motam sa a motam... neustale len na upati...a dalej nie a nie pokrocit smoking smiley)
    Ved to, ze sa tu kvazi sutazi...ze niektora fotografia je nakoniec prva...alebo patnasta,alebo dvestopadesiatapiata... nie je aj tak podstatne..podstatne je mat moznost a to potesenie!!! pozerat na svet inymi ocami..ocami vas ostatnych...aspon pre mna ta moznost moc znamena...
    A dufam, ze tak tomu bude aj nadalej...a nikto nebude mat zabrany aj nadalej ukazat co v nom je , ako mysli, citi...bez ohladu ci ide z hladiska "fotografickeho" o dokonalu, alebo menej dokonalu fotku..
    ------------------------
    grinning smiley...vsak to bola doteraz moc fajn zabava...clovek sa tesil na to co vsetko ho prekvapi, pobavi ( myslim ze v oboch kolach sme si toho uzili naozaj dostgrinning smiley...) takze ziadne hadzanie flinty do zita, treba ist dalej! flower flower flower
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (18.03.2009 07:29)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 18.03.2009 08:53
     

    Keria: krásně jsi to napsala flower smiley thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 18.03.2009 09:20
     

    Hele, děvčata, nepsala jsem to proto, že bych chtěla, abyste mě přemlouvaly, nejsem ten typ, jen jsem chtěla říct, že bych se v žádném případě neurazila. (Stejně bych vás fotkama "nakrmila", třeba bez bodů) winking smiley

     

    TIME OUT: mrkněte se do fotoporadny. Třeba byste některá měla zájem...... flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 18.03.2009 10:04
     

    Drahuško,já se na fotky vás,co to opravdu umíte vždycky moc těšímthumbs down thumbs down a to že se mi ta fotka docela povedla je jen díky odborným radám zde vyčtenýmlove smiley love smiley love smiley love smiley love smiley fotoporadnu sleduju,a ač nerozumím většinou ani slovuwinking smiley snažím se z ní něco načerpat.A o tom,myslím celé fotoklátění je flower smiley Nikdy bych nevěřila,co všechno se dá se zonerem udělateye popping smiley a počkejte až proniknu do tajů photoshopusmoking smiley smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 18.03.2009 11:47
     

    Tak mi to nedalo a vytáhla jsem sem fotky "cest", které už kdysi na Weeku proběhly... thumbs down

    [www.week.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.