pátek 29. března, 11:51 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

Datum: 16.12.2009 17:46
 

Vyhlašujeme další ..tentokráte Extra - kolo soutěže..POZOR...!!!!! tentokráte je povoleno vložení 5 fotek !!!!!

ZIMA ČARUJE

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

zde [www.week.cz]

každý účastník bude svou fotografii , umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která je k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

 

Vkládaní fotografií je odstartováno v pondělí 11. ledna 2010 v 18.00 hod. 

 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem..

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno.

V minulých kolech jste většinou ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Předpokládáme, že je pro každého samozřejmostí, že nehlasuje u svých fotek a už vůbec ne stylem, "moje plnej počet, ostatní šmahem za jedna"...

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Do neděle 28.února do 18.00 hod.

Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do neděle 7 března do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho...

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (05.02.2010 21:40)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 18
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:12
     

    V takovýhle zimě mám klátit dokonce 2x??????confused smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:32
     

    Klíďo i třikrát..neboj ještě není konec.. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:34
     
    Lado eye popping smiley eye popping smiley 3X confused smiley confused smiley confused smiley chceš mě zabít???
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:40
     

    Kdepák.....co bychom si tady bez tebe počali.. flower smiley

    Ale zase vyrazit do zimy a mrazu je moc prospěšné..asi tak.. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:42
     


    Evca napsal(a):

    V takovýhle zimě mám klátit dokonce 2x??????confused smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jsi mladá, jen klať smoking smiley

    Horší je to se mnou, chromou stařenou.... tolikrát klátit eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:43
     

    Vyrazit do zimy je možná zdraví prospěšné,ale klátit tam a ještě 3x za sebou to už asi nestydlin smiley nehledě na to,že nevím,kdo by se toho se mnou byl ochoten zúčastnitwinking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 18:44
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 19:00
     

    smiling smiley , mě se to líbíthumbs down grinning smiley . Se Zimou si snad poradím líp, než s Vánoci. Nevystrkuju totiž nos ven. Někam do centra mě to neláká. Všude davy a nervozita a do toho jít lovit s foťákem.nono smiley sad smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 19:02
     

    Jenže, eye popping smiley co s foťákem, když mrzne?confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 19:16
     

    Prima. Něco snad vymyslím....nebo na něco náhodně natrefím...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 19:41
     

    No při mínus dvaceti chodit fotit nemusíš a normální mráz a zima nevadí..Jen když dojdeš domů do tepla, nechat do nějakou dobu aklimatizovat..hezky vyndanej..On se tím přechodem orosí, ale zase oschne.. winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 20:07
     

    Ladí, díky.flower smiley love smiley 

    Že se orosí jsem už zjistila, tak jsem měla strach, co by se mohlo stát.sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 21:05
     

    Můžeš být klidná, to je normální..Já když přijdu z velkého mrazu, tak ho nejdříve odložím do komory, kde je chladněji než v bytě a pak teprve vezmu do tepla..JO a jinak ve velké mrazu ho mám šoupnutej pod bundou a vyndavám jen když fotím..nenosím ho třeba hodinu jen tak v ruce..Taky víc žere baterky...abys třeba nebyla překvapená..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 16.12.2009 21:12
     

    Jo, jo, já si vždycky náhradní baterku dávám hodně na tělo, aby byla v teple, protože když se ta ve foťáku vybije, dám druhou, nevystydlou a vybitou dám na její místo na tělo. Ona se vzpamatuje, protože vlastně ani není vybitá, ale nemaká kvůli velké zimě. Taky se snažím foťák chránit, ale je velký a tak trošku problém, páč mám dost před našima a na fotoaparát už nezbývá místo. Jestli mi naroste ještě větší břicho, tak už fakt nebude místo, kam bych ho schovala před zimou a sněhem spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.