pátek 29. března, 14:31 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

Datum: 20.10.2011 10:14
 

!!!!!!!!! POZOR....!!!!!!!!!!!!!

PROTOŽE SI NEMŮŽE KAŽDÝ SVOU FOTKU ZEDITOVAT SÁM, NAPIŠTE PROSÍM NÁZEV FILMU POD FOTKOU DO DISKUZE A MY TO ZEDITUJEM DO NÁZVU.......Díky za pochopení, je to pilotní scénář soutěže v této podobě, tvořenej za pochodu..vychytaj se mouchy pro příště.. winking smiley

 

Ukončení vkládání fotek v pondělí 28.11. do 12.00....

Úderem poledne budou fotky zobrazeny a v tu chvíli i odstartované hlasování...

 

Soutěžní galerie zde

[www.week.cz]

 

Ještě podrobnosti k soutěži...

Ke každé fotce napište do názvu FILM...Všechny soutěžní fotky budou nazvané stejně, tím odpadne nějaké hledání názvu..Po ukončení hlasování, pak každý přepíše název filmu.

Bodování zůstává, ale bodujte ne kvalitu fotky, ale nápad a jeho ztvárnění..

Každý vepíše zárověň svůj tip na film a odešle. Na skle se zobrazí pouze bodování, bez autora a bez textu..Vše se zobrazí po ukončení hlasování, při odtajnění autorů fotek.

Protože nemáme nastavení funkčnosti v praxi odzkoušeno, omluvte předem případnou chybku..pokud by k nějaké někde došlo. Tímto vás i všechny prosím, pokud by se nějaký zádrhel u někoho vyskytl, napište mi SZ . Díky za pochopení.

 

 

Vážení,

 

po roční přestávce vyhlašujeme nové, považte, již čtrnácté kolo fotosoutěže! Téma je - prosím slavnostní famfáry - „Filmové inspirace".

Tentokrát ovšem nebudeme soutěžit o nejlepší/nejúspěšnější fotografii. Hlasování bude nahrazeno tipováním, a soutěžíme tedy spíše o nejúspěšnějšího tipaře. Hádat budeme názvy filmů, kterými se jednotliví autoři inspirovali, v druhé řadě potom tipujeme autory (pokud se nám bude chtít:-)).

 

FILMOVÉ INSPIRACE

Sáhnout smíte do české i světové kinematografie libovolného žánru (včetně pohádek, muzikálů apod.). Je třeba, abychom se neinspirovali filmy, které jsou málo známé. (Není smyslem, aby naši fotku nikdo neuhodl.) Současně mějte na mysli, že zvolíte-li filmy naopak notoricky známé, nebudete možná jediní, kdo budou fotit na stejné téma (což ale může být naopak dosti zajímavé srovnání).

Motiv vaší fotografie může přímo směřovat k vyluštění samotného názvu filmu, nebo může napodobovat či parafrázovat například „profláklou" scénu z daného filmu. Po ukončení hlasování, respektive tipování, každý z autorů odtajní (přepíše pomocí položky „editovat") název své fotografie, který by se měl shodovat s názvem filmu. (Pokud budu fotit na motivy filmu „Suchý z nosu", fotografie ponese název „Suchý z nosu".)

Pozor - seriály nebereme, Ulici či Ordinaci nevyjímaje!

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

Každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Fotografie prosím umisťujte na server bez názvu a bez svého jména.

 

TIPOVÁNÍ:

Pokud to bude technicky možné (spoléháme na čáry a kouzla našeho admina Honzy), každý účastník napíše pod fotografii krátce a jasně svůj tip na inspirační film, kupříkladu „Suché z nosu". (Chceme-li vypadat chytře, pak napíšeme "Suché z nosu", Zdeněk Hasák, 2005). Toto tipování ale bude tajné (tak jako dříve „bodovací hvězdičky"), a vaše tipy budou odtajněny spolu s autory až v po ukončení tipovacího týdne.

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené v týdnu od pondělí 21. 11. do neděle 27.11. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme tipování - to bude probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií v pondělí 28.11. do neděle 4. prosince. Následně budou odtajněni autoři a ti pak odtajní také názvy svých fotografií.

 

Doufáme, že se vám tato pokusná změna v systému soutěže zamlouvá stejně jako nám, a že se zúčastní jak staří pardálové, tak naše nové weekařské přírůstky (ze sekce nových přírůstků je ze soutěže omluven pouze Max a Sorbon).

 

Team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo, dostatek tvůrčích nápadů a spoustu legrace při jejich realizaci.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 6 krát. Naposledy upravil LadaB (04.12.2011 12:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 08:55
     

    Holky to bude prča až se to odtajní budem se mlátit do hlavy jak to bylo jednoduchý :-), taky mám oříšek, to omylem vyfocené torzo psa na plovoučce :-), absolutně nechápu. smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 08:56
     

    Tak zrovna mě trklo hned, ale slzela jsem u toho smíchy grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 08:58
     

    Zkusila jsem ,,torzo psa na plovoučce" hodit do gůglu a film mi to teda nenašlo žádnejeye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:00
     

    No právě to je o prvním pohledu a jak se bádá je to naprd. No s několika si nejsem vůbec jistá, ale napsala jsem první dojem, sice mě už napadají další varianty , ale dopisovat to nebudu první nápad se mi zdá je nejlepší. Ten list z diáře s výpisem jídla se mi zdál hračka :-) a mladej mi to bez nápovědy potvrdil, tak uvidíme

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:01
     

    Co je za fotku Snoopy s klackem??? Takový ten kmínek položený na dece?

    A co je páteční menu s vejcema na slanině? smiling smiley Taková fotka tam fakt je...

    No Staníku, tak třeba pařez s tím náčiním pro mě byl poměrně čitelný, ale možná to budu mít blbě smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:02
     

    Torzo psa je naprosto geniální grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:04
     

    Tak zrovna tyhle mám - ovšem jestli dobře, toť otázka smoking smiley

    Já nehnula čajem a hodinama nebo třeba tou skrumáží aut

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:08
     

    Hani,tak zrovna tyhle mi byly úplně jasnýsmoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:19
     

    To je bezvadný jak každej máme na to jinej pohled a určily jsme jiné filmy. Já jeden film identifikovala až s GOOGLem jakožto němý někdy uz 30. let hiii takže taky vedle, že? Asi autor myslel něco s mírně posunutým významem :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:20
     

    Kromě torza psa jsem snad uhodla všechny jmenované, ale mám jiné, které mi nic neříkají a některé jsem popsala, ale nevím jestli i autor myslel totéž grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:22
     

    Torzo psa? To myslíš ty packy? Je vidět, že všechny vnímáme obrázky po svém... začínám se bát, že co mi bylo úplně jasné, může bejt úplně něco jiného grinning smiley. Mimochodem, psí packy jsou mezi asi třemi posledními, se kterýma nehnu confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:23
     

    U jednoho mám tip,ale nejsem si jistá,zda byl vůbec kdy v Čechách k viděníconfused smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:28
     

    Němý film!!! eye popping smiley ? Šmankote - nemám tam žádný němý film! smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:31
     

    Já zas nemám tušení, co jsou ta písmenka a ta stavba. Teda krom psích pacek, ty taky netuším confused smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 29.11.2011 09:32
     

    no právě, přišla jsem na blbost smoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.