čtvrtek 28. března, 23:45 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

Datum: 20.10.2011 10:14
 

!!!!!!!!! POZOR....!!!!!!!!!!!!!

PROTOŽE SI NEMŮŽE KAŽDÝ SVOU FOTKU ZEDITOVAT SÁM, NAPIŠTE PROSÍM NÁZEV FILMU POD FOTKOU DO DISKUZE A MY TO ZEDITUJEM DO NÁZVU.......Díky za pochopení, je to pilotní scénář soutěže v této podobě, tvořenej za pochodu..vychytaj se mouchy pro příště.. winking smiley

 

Ukončení vkládání fotek v pondělí 28.11. do 12.00....

Úderem poledne budou fotky zobrazeny a v tu chvíli i odstartované hlasování...

 

Soutěžní galerie zde

[www.week.cz]

 

Ještě podrobnosti k soutěži...

Ke každé fotce napište do názvu FILM...Všechny soutěžní fotky budou nazvané stejně, tím odpadne nějaké hledání názvu..Po ukončení hlasování, pak každý přepíše název filmu.

Bodování zůstává, ale bodujte ne kvalitu fotky, ale nápad a jeho ztvárnění..

Každý vepíše zárověň svůj tip na film a odešle. Na skle se zobrazí pouze bodování, bez autora a bez textu..Vše se zobrazí po ukončení hlasování, při odtajnění autorů fotek.

Protože nemáme nastavení funkčnosti v praxi odzkoušeno, omluvte předem případnou chybku..pokud by k nějaké někde došlo. Tímto vás i všechny prosím, pokud by se nějaký zádrhel u někoho vyskytl, napište mi SZ . Díky za pochopení.

 

 

Vážení,

 

po roční přestávce vyhlašujeme nové, považte, již čtrnácté kolo fotosoutěže! Téma je - prosím slavnostní famfáry - „Filmové inspirace".

Tentokrát ovšem nebudeme soutěžit o nejlepší/nejúspěšnější fotografii. Hlasování bude nahrazeno tipováním, a soutěžíme tedy spíše o nejúspěšnějšího tipaře. Hádat budeme názvy filmů, kterými se jednotliví autoři inspirovali, v druhé řadě potom tipujeme autory (pokud se nám bude chtít:-)).

 

FILMOVÉ INSPIRACE

Sáhnout smíte do české i světové kinematografie libovolného žánru (včetně pohádek, muzikálů apod.). Je třeba, abychom se neinspirovali filmy, které jsou málo známé. (Není smyslem, aby naši fotku nikdo neuhodl.) Současně mějte na mysli, že zvolíte-li filmy naopak notoricky známé, nebudete možná jediní, kdo budou fotit na stejné téma (což ale může být naopak dosti zajímavé srovnání).

Motiv vaší fotografie může přímo směřovat k vyluštění samotného názvu filmu, nebo může napodobovat či parafrázovat například „profláklou" scénu z daného filmu. Po ukončení hlasování, respektive tipování, každý z autorů odtajní (přepíše pomocí položky „editovat") název své fotografie, který by se měl shodovat s názvem filmu. (Pokud budu fotit na motivy filmu „Suchý z nosu", fotografie ponese název „Suchý z nosu".)

Pozor - seriály nebereme, Ulici či Ordinaci nevyjímaje!

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

Každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Fotografie prosím umisťujte na server bez názvu a bez svého jména.

 

TIPOVÁNÍ:

Pokud to bude technicky možné (spoléháme na čáry a kouzla našeho admina Honzy), každý účastník napíše pod fotografii krátce a jasně svůj tip na inspirační film, kupříkladu „Suché z nosu". (Chceme-li vypadat chytře, pak napíšeme "Suché z nosu", Zdeněk Hasák, 2005). Toto tipování ale bude tajné (tak jako dříve „bodovací hvězdičky"), a vaše tipy budou odtajněny spolu s autory až v po ukončení tipovacího týdne.

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené v týdnu od pondělí 21. 11. do neděle 27.11. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme tipování - to bude probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií v pondělí 28.11. do neděle 4. prosince. Následně budou odtajněni autoři a ti pak odtajní také názvy svých fotografií.

 

Doufáme, že se vám tato pokusná změna v systému soutěže zamlouvá stejně jako nám, a že se zúčastní jak staří pardálové, tak naše nové weekařské přírůstky (ze sekce nových přírůstků je ze soutěže omluven pouze Max a Sorbon).

 

Team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo, dostatek tvůrčích nápadů a spoustu legrace při jejich realizaci.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 6 krát. Naposledy upravil LadaB (04.12.2011 12:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 07.12.2011 19:10
     

    Já jsem taky rozhodně pro pokračování v jakémkoliv duchu,bylo to skvělý! už dlouho jsem takhle nepotrápila mozek grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 07.12.2011 21:24
     

    Vždyť jsem to už psala na začátku, že písničky a literatura by taky byly inspirativní.grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (07.12.2011 21:24)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 13:40
     

    tak a není čas na vyhlášení nové soutěže? grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 13:42
     

    Blíží se dlouhé zimní večery, viď? winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 13:57
     

    Mě moc mrzí, že valná část soutěžních snímků odešla na věčnost při čistce sad smiley To byly perly grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 14:03
     

    Včera jsem měla stejnou myšlenku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 16:53
     

    Tak holt všemi silami musíme vytvořit nové please smiley drinking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 18:14
     

    se už těším love smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 21:31
     

    Je to tak den dva co se mi v zajímavém fotu mihla fotka z posedního fotoklání, tak jsem trochu zavzpomínala. Nová soutěž by byla bezva please smiley.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 21:43
     

    No šiklo by se něco na dlouhé zimní večery

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 21:51
     

    To už to bude rok confused smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Moc se mi to líbilo ... flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 21.11.2012 22:31
     

    Tak vymýšlejte a počkejte na mě, až se vrátím please smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 10.12.2012 20:17
     

    vymýšlí někdo? please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 19.12.2012 23:56
     

    Asi ne winking smiley Tak přece každý může nějaké téma nadhodit a buď se to ujme nebo ne

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní č.10 - "Filmové inspirace"

    Datum: 19.12.2012 23:59
     

    Chtěla jsem nadhodit téma "Afrika" grinning smiley

    Ale napadá mě např. ztvárnění lidských vlastností.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.