čtvrtek 25. dubna, 12:53 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Gollasada
Status: nováček

focení

Datum: 01.12.2011 15:46
 

cau chtel bych poradit jak vycistit objektiv ze vnitr jestli je to vubec mozne dik

winking smiley winking smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: focení

    Datum: 03.12.2011 14:38
     

    Objektiv lze rozebrat, ale sama bych se do toho nepouštěla. Chce to nechat odborníkům. Není mi teda jasný, jak se může vevnitř zaprasit. eye popping smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: focení

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: focení

    Datum: 03.12.2011 17:56
     


    LadaB napsal(a):

    Objektiv lze rozebrat, ale sama bych se do toho nepouštěla. Chce to nechat odborníkům. Není mi teda jasný, jak se může vevnitř zaprasit. eye popping smiley 

    ... vevnitř zaprasit ?? Úplně v pohodě. Mě do něj natekla vodka s džusem - úplně sama. Ale jak říkáš, nechal jsem vyčištění odborníkům.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: focení

    Datum: 03.12.2011 18:20
     


    tak63 napsal(a):

     

    LadaB napsal(a):

    Objektiv lze rozebrat, ale sama bych se do toho nepouštěla. Chce to nechat odborníkům. Není mi teda jasný, jak se může vevnitř zaprasit. eye popping smiley 

    ... vevnitř zaprasit ?? Úplně v pohodě. Mě do něj natekla vodka s džusem - úplně sama. Ale jak říkáš, nechal jsem vyčištění odborníkům.

    úplně sama thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: focení

    Datum: 03.12.2011 20:46
     

    Nojo, to je ale extrém ne... grinning smiley grinning smiley Já teda objektivy opečovávala a jsou stále i po xxletex OK. Jen jeden jsem měla na výměmě clonové lamely, protože začala zlobit..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: focení

    Datum: 03.12.2011 22:07
     

    Navíc dneska mají motory, takže doma je rozebírat, se většinou rovní vyhození... Taky se snažím je opečovávat.

    U teleobjektivu mírné zaprášení nevadí. Jen u širokáčů. Spíš bych si tipla u viditelných nečistot na fotografii, že se jedná o špinavý čip.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.