čtvrtek 18. dubna, 11:57 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

Datum: 27.01.2009 18:00
 

Vážení a milí, neseme vám překvapení. V tomto blogu budeme soutěžit. Nebudeme hledat ženskou ve vaně ani kraba v moři, nebudeme ani kreslit přísloví, jak tomu bylo v přežité minulosti zvykem. Budeme zde fotografovat. Principielně to bude (zkušebně) vypadat tak, že prvního dne v měsíci vyhlásíme fotografické téma. Budeme mít 10 dnů na to, abychom toto téma fotograficky pojednali a své snímky (maximálně v počtu tří) zaslali na k tomuto účelu určenou emailovou adresu tzv. sběrače (jím bude Lada). Pouze Lada bude znát autory fotek. Snímky bude dva týdny sbírat, následně je očísluje a vystaví v tomto blogu, a zároveň s tím aplikuje pod všechny soutěžící snímky anketu, kde bude moci každý z nás anonymně hlasovat pro jednu fotku, kterou si vybere jako nejlepší. (Kdo bude hlasovat sám pro svou vlastní fotku, pochopitelně propadne peklu.) Nezapomeňte se při posílání soutěžního snímku podepsat a přiložit název snímku. Na bodování fotografií budeme mít pět dnů (ne každý je vždy doma nebo připojen). Po ukončení hlasování bude vyhlášen vítěz, a dá-li Admin, budou tři vítězné fotografie vystaveny na čestném místě kdesi na hlavní stránce (on to chudák ještě neví).

První naše soutěžní fototéma všech dob zní takto: ČTIVO, ČTENÁŘ. Pojednejte fotograficky motiv novin, knihy,... Samozřejmě se můžete relativně dost vzdálit od tématu, není nikde psáno, že čtivo není třeba... Návod k použití nebo nápis na zdi. Není ani psáno, že čtivo leží vždy na stole úhledně nainstalováno s kávou a brýlemi..

Čili shrnutí:


Fototéma č. 1 - ČTIVO, ČTENÁŘ.

Termín pro posílání fotek do soutěže: 1. - 10. února 2009

Termín pro hlasování: 11. - 15. února 2009

adresa pro posílání soutěžních snímků: fotosoutezweek@centrum.cz

 

Pokud se někdo z vás ještě nenaučil zmenšit ani jinak upravit své fotky, máte nejvyšší čas. Doporučujeme z programů volně ke stažení např. Picassa 3, kde úprava je takřka primitivní. Fotografie o velikosti v řádech megabajtů prosím nechte doma.

 

Doufáme, že se zapojíte, všichni víte, že tu nejsme žádní přeborníci, známe svá "veledíla" z galerie, nemusíme se přec stydět. Na druhou stranu vezměte to jako výzvu ke svému zlepšení, přemýšlejte o každém záběru, učte se používat i jiné, než automatický režim. Hodnotíme tu spíš dobrý nápad a vtip, a ne dokonalou techniku, neboť všichni víte, že naše možnosti se velmi různí.

Vítáme každý námět do diskuse, pokud možno do půlnoci mezi posledním lednem a prvním únorem. U diskuse pod tímto textem se prosím držte tématu. Chceme vám vymyslet něco nového, zábavného a poučného, za hlavu se chytejte a že neumíte fotit říkejte jinde, ju?smiling smiley

 

Za tvůrčí team fotosoutěže

Stano



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (27.01.2009 18:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 16:25
     

    Soutěžní odeslány a teď tu mám dalších 6... začínám chápat Staníka winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 16:37
     

    Tak si je schovej... thumbs down

    Tak si to představuju..každý téma bude "žít" i dál po soutěži...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 16:45
     

    Taky ještě něco mám winking smiley

    Jen aby zájem neochladl, až začnou kytičky - a že začnou za chvíli

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 16:51
     

    Tak bude nějaká kytková soutěž, no winking smiley 

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 17:03
     

    Prdlačky kytičková... grinning smiley grinning smiley grinning smiley se mi už rýsujou v hlavě další témata..a ostatním spolutvůrcům jistě taky.. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 17:54
     

    Lado, kytičková nebude, jo? sad smiley Tak to s váma nehraju, já nic jinýho fotit neumím.grinning smiley

    A hlavně nemám žádný nápady, a když mě něco napadne, přijde mi to nakonec trapný.thumbs up

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 18:00
     

    Gagčo...jen se nedělej..jakýpak trapný.. grinning smiley koukej něco poslat ..

    Kytičková bude až za odměnu..podle účasti na těch ostatních... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 18:22
     

    27 - super. thumbs downAkorá nevím, jak z takového počtu vyberu tu nejlepší, bo jich tam skvělých bude určo spousta. winking smiley smiling smiley A to ještě nejsme u konce... Ale jen tak dál. thumbs down

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 18:50
     

    Gabčo, já bych teď taky nejradši zrušila to, co jsem poslala, Když se na to podívám druhý den, tak mi to taky připadá blbý.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 19:16
     

    Taky mi přijde šílené hlasovat jen pro jednu fotku. Ale nikdo neříká, že to tak zůstane i v dalším kole. Admin je tradičně svolný ke všemu - kdyžtak něco vymyslíme, aby se hlasovalo jinak.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 19:30
     

    Jasně..toto je zahřívačka...

    Musíme ještě vyvinout nátlak na ostatní..ať koukaj něco poslat...každej sem dává fotky, jak na běžícím pásu..a do soutěžení se nehrnou..Asi všem kdo nic nepošle necháme odebrat hvězdičky.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 20:21
     

    Bude to hodně těžký bodování confused smiley

     
  • Status:

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 20:24
     

    Já jsem hlavně zvědavá na všechna ta pojetí. Když si pomyslím, že si ještě skoro týden musím počkat... sad smiley smiling smiley Mně třebas nic nenapadá a pak až uvidím ta ztvárnění a vůbec nápady, tak si řeknu, ty seš tak blbá, že tě něco takovýho nenapadlo. grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 20:39
     

    Nat, tak mne napadla fůra krávovin, ale jejich realizace je nad moje znalosti práce s PC

     
  • Status:

    Re: FOTOGRAFICKÉ KLÁ(TĚ)NÍ

    Datum: 05.02.2009 20:49
     

    Vlaďko, tak to ti závidím. Jsi dobrá. thumbs down Mně teda nenapadlo nic, krom "oněch" výtvorů, co jsem poslala. Ale jak jsem psala výše, až uvidím ty vaše, tak si budu ťukat na čelo. eye rolling smiley

    Vlaďko, tak hoď dotaz do fotoporadny. Holky ti určo poraděj.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.