pátek 29. března, 08:13 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: fotografie

Fotky jen tak o ničem...

Datum: 26.12.2006 11:53
 

Tato diskuze bude sloužit jako malá galerie o ničem....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 29.04.2017 14:17
     

    Kaaj, aby pana Pěnkavu zase nesežrala pro jeho nenažranost nějaká kočka. Je krásnej. Byla by ho škoda.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotky jen tak o ničem...

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 03.05.2017 21:33
     
    photo2750.jpg

    Klapy, klapy,

    když přiletí velcí čápi, zakrouží nad vodou

    pod modravou oblohou.

    Nejraděj maj, maj výšky,

    obhlídnou si střechy i ty stříšky.

    Na velkém komíně,

    staví hnízdo rodině.

    Písnička našich dětí z MŠ a tohle tam s pomocí jednoho z tátů mají u cesty ke školce. Moc se mi to líbí (začínám být hooooodně infantilní) a musela jsem se podělit.

    Kájo, tvůj kamarád pan Pěnkava je skutečej a skutečně krásnej love smiley a jsi dobrá, že se ti tohohle plachého ptáčka podařilo takhle vyfotit thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 04.05.2017 06:31
     

    jo - te´d už chodí i paní Pěnkavová . ta není barevná . grinning smiley

    jo a ten táta je moc šikovný - dokonce to čáp má i s komínem thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (04.05.2017 07:17)
     
  • Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 04.05.2017 09:07
     

    Kaaj, taky se mi ten nápad pro děti líbí. Eli, určitá infantilnost už našemu věku občas přísluší. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 13.05.2018 11:26
     
    012.jpg
    Další fotografie:

    Včera po o mi manželka s dcerou dovolily, že můžu jít s nima na bylinky eye rolling smiley. Vyfasoval jsem plátěnou tašku a prej jí můžu naplnit kopřivou. Minulý týden jsem jim totiž ukazoval, že sním list kopřivy a jako v pohodě (jsem si vzpomněl, že jsem takhle machroval před holkama když mi bylo 8). Tak asi proto kopřiva. Ony sbírali kontryhel, jahodník a já ještě břízu.

    Natrháno bylo natotata a tak jsem se zašil k vodě winking smiley ...

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 13.05.2018 13:06
     

    Taku, ale to je přece pěkně strávené po o, ještě ke všemu jsi nafotil krásný fotky thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 24.08.2023 16:23
     

    Fotky to tedy o ničem nejsou, jen jsem si nevěděl rady kam to šoupnout. Nachodil jsem kvanta kilometrů a objížděl mnoho lokalit abych nafotil orchideje ČR. Zdaleka ale nejsou všechny, kvanta mi ještě chybí. Ale dal jsem si tu práci, abych shromáždil na jedno místo alespoň ty co jsem našel. Časem snad nějaké přibudou. Odkaz viz níže :

    [eu.zonerama.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil carlos (24.08.2023 16:24)
     
  • Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 25.08.2023 07:43
     

    Carlosi, krásná práce a záslužná. thumbs down Některý aby člověk hledal pomalu s lupou. Třeba švihlík krutiklas bych přešla skoro bez povšimnutí. Jiné už za pár let třeba ve volné přírodě k vidění nebudou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 25.08.2023 09:16
     


    seš borec thumbs down

    carlos napsal(a):

    Fotky to tedy o ničem nejsou, jen jsem si nevěděl rady kam to šoupnout. Nachodil jsem kvanta kilometrů a objížděl mnoho lokalit abych nafotil orchideje ČR. Zdaleka ale nejsou všechny, kvanta mi ještě chybí. Ale dal jsem si tu práci, abych shromáždil na jedno místo alespoň ty co jsem našel. Časem snad nějaké přibudou. Odkaz viz níže :

    [eu.zonerama.com]

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 25.08.2023 14:05
     

    Karlosi, krásně zpracované, jsi profík. thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 26.08.2023 17:34
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Carlosi, krásná práce a záslužná. thumbs down Některý aby člověk hledal pomalu s lupou. Třeba švihlík krutiklas bych přešla skoro bez povšimnutí. Jiné už za pár let třeba ve volné přírodě k vidění nebudou.

     

    Něco na tom bude, chybí mi například "duch lesa" což je sklenobýl bezlistý. Nedávno jsem se dozvěděl, že ho můžu naít kousek za Brnem. No nenajdu, lokalitu, ač o tom Mendelova univerzita věděla že se tam vyskytuje, a neučinila žádná opatření k jeho zachování, lesáci pěkně vykáceli a zplundrovali. Prý byli šetrní, a místu se vyhýbali. Ale ti tupci tak nějak zapomněli, že vykáecním se změní podmínky pro jejich přežití, což je humózní a hlavně vlhká půda a mykorhiza na keré je životně závislý. Obnažením podrostu, a tím pádem vysušením půdy, ji zcela zlikvidovali. To jen jeden příklad. Bohužel jich je mnohem víc a oko botanika pláče. A je jedno jesli proefesionála nebo amatéra.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Fotky jen tak o ničem...

    Datum: 26.08.2023 20:35
     

    Carlosi, úžasné fotky, díky. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.