čtvrtek 25. dubna, 16:33 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Fondue

Datum: 21.09.2008 11:35
 

Znate nekdo? delate doma?

Ja jsem vyzkousela sýrove ( slo do zachodu angry smiley ) nejspis technicka chyba pri priprave grinning smiley grinning smiley a ted uz jsem nekolikrat delala masove a moc jsme si pochutnali. Budu rada kdyz se podelite o vase recepty...pokud teda nekdo mate.Jake omacky k masu co namacet a tak smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 11:56
     

    suee...mám, dělám. Se sýrovýma jsem dopadla jako ty...ovšem pak jsme se někde dočetli, že tam patří alkohol a ten jsme podcenili.

    Jinak masové dělám. Vepřové, kuřecí, krůtí, játra...omáčkám se meze nekladou. Nejvíc jde u nás česneková, bylinková, hořčicová a ,,kečupová´´. Ještě dělám okurkovou, ta jede mně. mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fondue

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 12:29
     

    ...ja to prave zkousela s tim alkoholem (vino,slivovicegrinning smiley ) ale asi jsem to prehnala protoze to bylo citit jak lihovar grinning smiley grinning smiley

     

    Horcicovou myslis proste horcici nebo mas nejaky specialni recept na smichani.....?dik

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 12:39
     

    sjú, doufám že slivovička nešla do záchodu, to by byl hřích nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 12:39
     

    suee...míchám podle fantazie...základ je vždy majolka napůl s bílým jogurtem a pak do toho přidávám, co zrovna je. Právě třeba nadrobounku cibulku a hořčici. winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 12:41
     


    linet napsal(a):

    sjú, doufám že slivovička nešla do záchodu, to by byl hřích nono smiley nono smiley


    Linet bohuzel ano sad smiley nebylo to pozivatelne....to vis ze mi ji bylo lito mame domaci,ale nenadelas nic...jsem byla nametena jen z tech vyparu, priste se radsi necham pozvat protoze i toho syra bylo dost skoda,neni zrovna nejlevnejsi...angry smiley angry smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 12:42
     

    Super napad, ja si porad rikala jak jich udelat vic a takhle clovek do kazdeho primicha co bude zrovna po ruce grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:37
     

    suee...hele, co jsem objevila:

    [www.fondue.cz]

    [www.geocities.com]

    [www.recept.cz]

    [www.zena-in.cz]

    thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:40
     

    A ještě jeden:

    [fondue.a4.cz]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:48
     

    Diky moc Mono!! flower smiley taky jsem dneska hledala a neco nasla,ale treba ty omacky na zena-in nethumbs down nebo ten seznam omacek-nema chybu!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:53
     

    suee...já to ještě nikdy nehledala...všechny omajdy jsem dělala podle fantazie. Ale jsou v těch odkazech opravdu mňamózní, takže se i já ráda inspiruju. winking smiley mls smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:56
     

    Ono to je vsechno hrozne jednoduche a vlastne jde jen o ten napad co smichat s cim...myslim ze zitra bude dalsi fondue mls smiley mls smiley ma prijit navsteva....grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 16:57
     

    suee...tak co se osvědčí - sem s tím. winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 18:22
     

    Uz jsem si prekopirovala 3stranky ruznych omacek do wordu,vytiskla a muzu testovat mls smiley mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fondue

    Datum: 21.09.2008 18:50
     

    My neděláme fondue, ale raclette. Ve stejné nádobě, jako na fondue, rozpustíme sýr raclette a do horkého namážíme sousta různých hotových mas a syrové zeleniny a nemá to chybu, mls smiley ale je to drahé sad smiley a blbě se to potom myje, takže maximálně dvakrát za sezónu (letos ani jednou) sad smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.