čtvrtek 18. dubna, 02:57 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: ilona
Status: nováček

firma Sieberz

Datum: 03.10.2007 08:31
 

Ahoj lidičky.

Jsem tu nová, tak vás zdravím. Chci se zeptat, zda někdo z vás nemá zkušenosti se zasilat.firmou [www.Sieberz.cz]. Mají tam keř bezu s červeným listem a tvz.sladkou trávu, která se dá používat místo sladidla a další moc pěkné kytičky. Nemám nikoho, kdo by tuto firmu znal a bez něčí zkušenosti se mi tam nechce objednávat a ten bez jsem nikde jinde neviděla.dík.

Ila

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 03.10.2007 09:07
     
    ilono...tu firmu neznám...ale zdají se mi trochu drahý. Ještě jsem to ale neprozkoumala detailně, třeba mají vzrostlejší rostliny. Každopádně dík za tip.
     
  • Autor: Reklama

    Re: firma Sieberz

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 03.10.2007 10:48
     
    Nejen drahý, ale je to pouze PO BOXconfused smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: firma Sieberz

    Datum: 03.10.2007 10:51
     
    Navíc jestli myslíš sladkou trávu stévii, musím konstatovat, že mě příliš nepřesvědčila. Je sladká, když rozžvýkáš lísteček nebo rozdrtíš sušený, ale čaj se mi tím osladit nepodařilo sad smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 03.10.2007 11:54
     
    ilono, mě jejich katalog přišel poprvé a přiznám se, že kromě hrůzostrašných cen eye popping smiley mě odradilo i barevné zpracování. Prostě mě ta firma nějak nenadchla. Tuším, že se nachytá pár lidí, kteří nemají prochozená zahradnictví a nemají obrázek o cenách. Zkušení zahradníci jim podle mě moc kšeftů moc nenadělají.
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: firma Sieberz

    Datum: 04.10.2007 00:47
     

    Ilono, rozhodně nebrat !

    Stévie se dá sehnat i jinde,

    bez černý - je to tuším Sambucus nigra Black Beauty ( Gerda ) - je také k dostání i jinde ( méně často ). Loni jsem si ho koupila ve výprodeji v Baumaxu, přišel mne na 70,- Kč.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    anička

    Re: firma Sieberz

    Datum: 04.02.2008 14:42
     
    Sazenice poslali brzy, kvalitní, velké a po přezimování na terase jsem je zasadila do větších květináčů a už se ve sklepě po skleněným stropem rozrůstají. Hodlám si objednat další.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 04.02.2008 14:53
     
    Nevěřím zahradnictvím s PO BOXEM. těžko se u nich reklamuje, nemůžeš se jít na rostlinky podívat, tím pádem nevíš v jakém ti přijdou stavu. A je opravdu drahý.thumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 04.02.2008 14:54
     
    TAky si myslím, že při dnešních možnostech a konkurenci je to zbytečné riziko thumbs up
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    D.Lechmanová

    Re: firma Sieberz

    Datum: 16.05.2008 09:39
     
    Dobrý den, reaguji na váš příspěvek ohledně slazení se Stevii. Prodává se jako bílý prášek a sladí opravdu velmi dobře. Zdá se, že je to drahé, ale stačí na špičku nože na oslazaní čaje. Dostala jsem ji od kamarádky, která s ní sladí. Má to trochu jinou chuť než cukr. Asi jako umělá sladidla. Seženete ji určitě na internetu. Hezký den Lechmanová
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    a.novotná

    Re: firma Sieberz

    Datum: 03.06.2008 09:53
     

    Zdrávím Vás,

    zkušenost mám velmi špatnou,objednala jsem si zboží před 2 měsíci,dnes jsem tam volala velmi arogantně mi zdělili,že zboží nedojde,protože je vyprodané. Takže vám tuto společnost nedoporučuji!!!!!thumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pavel Moravčík

    Re: firma Sieberz

    Datum: 05.06.2008 22:50
     

    Důrazně Vás musím upozornit na podvodné jednání firmy Sieberz !!!!!!!!!!!! Objednal jsem si 3ks jabloní a 2ks ostružin v ceně 1590Kč.Rostliny došli za 14 dní.Po rozbalení zásilky jsem dostal šok. Stromky a stružiny byly polámané,bez vrcholových pupenů (u sloupovitých stromků a ostružin důležitý) listy uschlé.Chtěl jsem rostliny reklamovat,ale dva dny jsem se nemohl dovolat.Rostliny jsem konečně po dovolání reklamoval.Od té doby stále urguji reklamace - firma nemá zájem něco řešit. Od dodáni rostlin - palivového dříví uplynul už měsíc a stále nic. Nyní už přežívá poslední rostlina. Doufám,že se firma Sieberz za mé ukradené peníze pěkně pomnělathumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: firma Sieberz

    Datum: 06.06.2008 09:07
     
    To je strašné, nechápu, že má někdo vůbec to svědomí sad smiley. A proč ti lidé vlastně podnikají v takovém oboru? Přece někdo, kdo má k tomu vztah, by si něco takového nedovolil!!!thumbs up thumbs up thumbs up
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pegy

    Re: firma Sieberz

    Datum: 07.06.2008 14:29
     

    Zdravím a docela dost mně překvapily reakce na tuto firmu.Jsem rozčarovaná z dlouhé dodací lhůty.Začátkem března jsme udělali objednávku asi za 2000.- ale dodnes nic nepřišlo.Jak jsem si přečetla příspěvky,tak už nemám ani zájem eventuelní dobírku přijímat.

    Už jim nevěřím!nono smiley nono smiley nono smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vlasta.l.

    Re: firma Sieberz

    Datum: 24.06.2008 11:02
     

    dobrý den,ráda bych vám popsala také moje zklamání.Na podzim,skoro už mrzlo mi také došlo moje objednané zboží,jednalo se o merunku-panonie.Dneska jsem tam volala ohledně pomoci o zachránění stromku který mi v korunce vůbec nevyrašil,ale spíš zaschl.Zato v kmínku mám sem tam nějaký ten lupen a vedle v zemi vyráží nový prut.Tak jsem tam dneska volala a slušně mně poslali kamsi at´napíšu meil na sieberz.Nic ohledně dotazů jsem nenašla.Ale našla jsem váš případ podobný mému,s tím rozdílem ,že já stromům nerozumím.A nevím jestli to když nechám ty větvičky růst ze země a z kmínku nebudou plané a tudíž k ničemu.Moc bych vás prosila jestli jsem to napsala srozumitelně o radu.Díky Vlasta.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.