pátek 19. dubna, 10:23 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Filmy - Co jste viděli naposled za film?

Datum: 10.10.2007 15:24
 

Předevčírem jsem koukala na Frídu...bohužel to šlo tak pozdě, že jsem závěr nedokoukala. Skončila jsem u smrti Trockého. Jak to dopadlo? Viděl jste někdo?

(už mne štvou s tím, jak dávají filmy pozdě...přednost má kdejaký seriál a lidové taškařice) sad smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (27.08.2013 00:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 03.04.2019 21:53
     

    Micino, díky, právě chci od někoho tip, kdo na něčem byl a bylo to dobrý. winking smiley

    Co ta Teroristka, je to blbost?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

     
     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 03.04.2019 22:17
     

    Gabco, recenze nevypadaji spatne

     

    [www.csfd.cz]

     

    rezie a scenar Radek Bajgar, krome Comebacku se mi vetsinou jeho dila docela libi-Expositura, Soukrome pasti

     

    [www.csfd.cz]

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 03.04.2019 22:55
     

    No vidíš Micino, a pro mě je zas Comeback klasika, tehle humor já můžu. thumbs down

    Holky na to chtějí jít, tak uvidíme, recenze celkem dobrý. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 03.04.2019 23:11
     

    Gabco, kazdy ma jiny vkus, humor mam rada, ale ten Comeback mi proste nesedl eye rolling smiley

    ale nejradsi mam thrillery, kde je hhoooodne napeti a hlavne kriminalky, ted zrovna koukam na serial Krminalka New York, bavi me ta logika a metody, ale v tom je neprekonatelny Columbo

    Pak nezapomen poreferovat jaky to bylo winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.02.2020 20:57
     

    Dnes jsem byla kině na Karel Svoboda, ... , Génius, za mě dobrý

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 18.04.2020 11:40
     

    kdo se díváte ve všední dny večer na Velvet ??

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 19.09.2023 20:32
     

    Teroristku jsem viděl, je to docela sranda. Je to trochu s nadsázkou, řekl bych, že docela slušně vykresluje naši dobu. Iva Janžurová byla naprosto skvělá.

    Colomba sleduju rád. Je to výborný seriál. Detektiv, který působí jako hlupák, ale už od začátku ví, kdo je vrah. Až na jeden díl, kde vyšetřuje únos a snaží se zabránit vraždě. Nějaký pošuk unese snoubenku jeho synovce a drží jí svázanou někde ve sklepě a Colombo se mezitím snaží únosce odhalit dřív, než bude pozdě.

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 20.09.2023 18:13
     

    Porku, musím říct, že už jsem vlastně hodně dlouho nenarazila na nějaký nový film, který bych chtěla vidět. Za mě to velice výstižně napsal exprezident Klaus v jedné krátké úvaze.Jsme na tom skoro stejně.

    I když jsem byl většinu svého života pilným návštěvníkem kin a členem filmových klubů, teď už do kina nechodím. Film se změnil a já nejsem ochoten se s tím smířit. Pak už mi bohužel zbývá dívat se na Hercule Poirota, komisaře Maigreta nebo komisaře Montalbana (tam je aspoň hezká Sicílie). Kdysi slavný a film vpřed posouvající festival v Benátkách nedávno ocenil dílo naší (všichni v EU jsou vlastně „naši“), i když spíše polskou režisérku Hollandovou za politicky korektní film Hranice. Dříve dával benátský festival ceny za filmy nekorektní. Paní Hollandová je mistr, ne-li velmistr, ve vybírání si politicky korektních témat.

    Ještě že tam byl na své rozlučce Woody Allen a vyjádřil se k „prohřešku“ španělského prezidenta fotbalového svazu svým pověstným roztomilým způsobem. Politická angažovanost začíná dominovat všude. I my vyšleme do klání o Oskara film o bratrech Mašínech. Ani prezident Havel, ani já, ani prezident Zeman jsme jim státní vyznamenání nedali. A to jsme byli tři velmi rozdílní lidé.

    Citováno z článku zde. [www.prvnizpravy.cz]

    A to jsem si valnou část života myslela, že s exprezidentem nemáme téměř nic společného v náhledu na svět.

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 30.10.2023 20:10
     

    Vzpoměl jsem si na pár zajímavých filmů, které jsem kdysi viděl.

    Zaujal mě třeba dobrodružný film Mzda strachu, který je o partě chlapů, kteří jsou kdesi v Jižní Americe a všichni potřebujou nutně sehnat peníze. Příležitost se naskytne. Jejich úkolem je spravit pár rozbitých náklaďáků, naložit do nich nitroglycerin a opravdu krkolomnými cestami skrz džungli je dovézt do lomu.

    Pak se mi líbil film Bitva o kótu 60. Je to o zvláštní vojenské akci z První světové. Odehrává se to na západní frontě. Britové se pokusí rozhodnout válku tím, že prokopou kopec s německými zákopy, podminují ho a celé to naráz vyhodí do vzduchu. Hrdiny filmu jsou novozélandští horníci, kteří mají celou akci provést.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 05.02.2024 22:35
     

    Dnes jsem byla v kině (dopolední promítání pro důchodce).

    No film Tancuj, Matyldo asi není to pravé ořechové pro tuto věkovou kategorii. Brečelo celé kino.

    Film je to pěkný, ale je to síla, když se to většiny diváků více či méně týká i osobně.

    Rázlová i Roden byli dle očekávání super. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 06.02.2024 09:54
     

    Spike, celkem výjimečný film české kinematografie. Dobře vymyšleno i do posledních titulků. Ty provázela Waitsova píseň. [www.karaoketexty.cz]

    Jsem zvědavá, jak se k němu postaví porota Lvů.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 07.02.2024 13:44
     

    Není to film ,ale ukázka jak Němci pojali Rusalku, jako dívku ,která tápe co je zač a čeká na svého prince.

    Rusalka v konbiné stojí v koupelně s vanou? to jsem si v tom šoku nevšimla a s WC záchodem. Potom tam vletěla ženská, špiš tedy babochlap,....konec ukázky.To se musí Dvořák a nejen on, v hrobě obracet angry smiley thumbs up

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (07.02.2024 13:48)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.