středa 24. dubna, 10:59 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Filmy - Co jste viděli naposled za film?

Datum: 10.10.2007 15:24
 

Předevčírem jsem koukala na Frídu...bohužel to šlo tak pozdě, že jsem závěr nedokoukala. Skončila jsem u smrti Trockého. Jak to dopadlo? Viděl jste někdo?

(už mne štvou s tím, jak dávají filmy pozdě...přednost má kdejaký seriál a lidové taškařice) sad smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (27.08.2013 00:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 17.12.2016 14:28
     

    Jajo, já se někdy docela odmažu, že ani nevím, co poslouchám. Ale druhou půlku než odjede, může čert vzít. To přepíná i rádio. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 26.12.2016 21:45
     

    ... Podivuhodný případ Benjamina Buttona, / nova cinema...... až v půlce filmu jsem poznala Breda Pitta stydlin smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 26.12.2016 21:53
     

    Dala jsem si Breda Pitta včera v noci - Seznamte se, Joe Black

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 27.12.2016 12:06
     

    Hmm- tak odkaz nefunguje - omlouvám se .

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (27.12.2016 12:10)
     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 15:44
     

    my viděli dost filmů, už skoro nemáme z čeho vybírat, tenhle byl moc hezkej [www.csfd.cz]

    Pěkný konec roku a veselého Silvestra

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 15:54
     

    včera jsem se dívala na Svatby pan a Voka . užasné herectví všech postav - Kopecký exceloval .děj třeba taky nic moc , ale když to srovnám s těma hovadinama , co se točí ted´ - tak bych jim dala náklady uhradit . děs a hrůza - třeba nynější pohádky. thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (28.12.2016 15:57)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 16:59
     

    Kaaj,ty pohádky (nový),jsou fakt děsný.Taky se na ně nedívám.Tento týden na 2 dávají starý americký filmy,tak se dívám na ně.

     
  • Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 17:29
     

    Souhlasím s vámi, že nové pohádky, točené v Čechách jsou děsné. Vyjímkou mezi těmi slátaninami jsou Tři bratři. Jenže, když to dávali na Nově, třikrát film přerušili blokem reklam a to mě dokonale otrávili. Jen včerejší Vesnička středisková byla bez reklam. Dívala jsem se na ni snad po desáté. Znám ji sice tak dokonale, že si předříkávám text, ale je i na Nově bez reklam. Menzel je jedním z mála režiserů, kteří toto mršení filmů nedovolí. Uznávám, že komerční televize žijí z reklam, ale u filmů mě toto přerušování vadí. Proto si je dost často nahrávám na video, abych se nemusela na reklamy dívat. please smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 17:42
     

    Svatby pana Voka taky miluju. A užívám si klasický pokádky. Ono je asi docela těžký natočit pěknou pohádku, když jsme zmlsaný našima popelkama, které tu kvalitativní laťku vyšouply éééxtra vysoko, takže i relativně "dobrá" pohádka se nám pak nelíbí. A filmaři to asi vědí, tak se snaží své dílo dochutit technickými efekty a tím to zazdí úplně. A podle mého je obsazeno i příliš postav, děj je pak zbytečně komplikovaný a pokud měl příběh na začátku myšlenku, tak ten dav ji "rozdrolí" a zbyde jen neslaná-nemastná omáčka.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 18:56
     

    .... " S čerty nejsou žerty ", Sůl nad zlato a ještě tak Shreka, já ty moderní pohádky prostě nemůžu. To se raději mrknu na ZOOM, nebo ČT 2, jestlipak víte ,který je nejjedovatější had světa? winking smiley grinning smiley .. a tramtaradá, na Silvestra na artu 20:55 Lord of the Dance, tak alespoň něco, jo a NOVA zaplácla celý večer " Tvoje tvář má známý hlas " , uvidíme ta nejlepší vystoupení, takže opakování ?... o asi to nepatří sem, sorry

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 28.12.2016 20:15
     

    Na tv nám jdou jen nějaké německé a rakouské programy, ale jelikož naše pohádky jsou ty nejlepší, dávali je i tam. Viděla jsem tedy v němčině Princeznu se zlatou hvězdou, Tři oříšky pro Popelku a Z pekla štěstí (tedy myslím, že se to tak v našem originále jmenuje a dokonce jsem tuhle pohádku ještě neviděla). Aspoň jsem si poténovala němčinu. Až mě pak zaskočilo, když jsme si pustili Mrazíka z dvd, že se tam mluvilo česky. grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 31.12.2016 20:56
     



    samanka napsal(a):

    Dala jsem si Breda Pitta včera v noci - Seznamte se, Joe Black

    taky jsem se dívala, jsou filmy, kvůli kterým vydržím winking smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 31.12.2016 21:51
     

    Já včera na dvojce ale jen tak rozběhaně Snídaně u Tiffanyho. Zaslechla jsem upoutávku na TOP černobílé filmy vždycky v pátek. Začíná se Casablancou.O tom vždycky básnila moje máma. Smála jsem se jí. Nakonec, když se objevilo v televizi, jsem na to koukla. Není to sice zrovna úplně můj šálek kávy ale film má úžasnou atmosféru. Tak to zopakuju.

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 10.12.2017 23:17
     

    Peču a pouštím si u toho filmy , ten nejvánočnější už proběhl Láska nebeská. Nadchl mě nový český film Pohádky pro Emu, také samo typicky vánoční, dojemný a s dobrým koncem :-).

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 01.01.2018 21:06
     

    Stáhla jsem si film Padesátka. Děs. vydržela jsem asi třetinu, víc nedám. thumbs up

     

    Jájo, ty Pohádky pro Emu si pustím. Váhala jsem nad tím, ale když doporučuješ...

    Přes svátky jsme si pustili Bábu z ledu, to bylo dobrý.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.